... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от slatanic » 24 Ное 2020, 20:19

alx написа:
Kurtov написа:Имам проблем.
Лягам много късно и ставам много късно.
Как да върна фабричните настройки :lol: ?
В момента не работя, а и нямам възможност.


лягаш си рано с любимия ти сексуален обект, действаш като за последно и след това спиш като къпан. не е голяма философия :ok:

И си приготвяш лепенки,вазелин,батерии и помпа.Да не закъсаш по средата на работата.... :mhihi:
П.С.Не издържах с тоя "обект".... :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от Bogat-Beden » 24 Ное 2020, 21:09

Kurtov написа:Ще пробвам тая вечер да не лягам.
Да видим какво ще стане :lol: .

Добра идея.
Иначе като цяло си иска време да обърнеш режима, седмичка-две.. Поне при мен..
И алкохолът и кафето доста вредят... Кафето те държи буден до късно, алкохолът те буди рано..
Само бирата е изключение, че му се доспива рано на човек, ама аз лично ако не бачкам, ставам доста късно след биропиене
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от ka4i » 24 Ное 2020, 22:45

Когато съм свободен, гледам да лягам към 23ч. до към 7.00
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от Bogat-Beden » 25 Ное 2020, 7:37

Друг важен фактор поне за заспиването е умората - ако е в повече, не можеш да заспиш, ако е в по-малко, пак не можеш да заспиш до късно... Най-добре е сладка умора, дали с упражнения, дали с дълга разходка и така
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от Borymeckata » 25 Ное 2020, 8:02

alx написа:лягаш си рано с любимия ти сексуален обект, действаш като за последно и след това спиш като къпан. не е голяма философия :ok:

Добър съвет, трябва да питам Кармен Електра дали е свободна тия дни... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от TNT » 25 Ное 2020, 9:25

Мелатонин 5мг. 3 месеца се пие през ден, после се почива минимум месец. Другите варианти ти ги изброиха :lol: А и в момента като не работиш... ако не се занимаваш с нещо, няма от какво да ти се приспи.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от frizzante » 03 Дек 2020, 22:52

Borymeckata написа:
alx написа:лягаш си рано с любимия ти сексуален обект, действаш като за последно и след това спиш като къпан. не е голяма философия :ok:

Добър съвет, трябва да питам Кармен Електра дали е свободна тия дни... :mhihi: :mhihi:
Питай. Няма грешка...Изображение
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от ivanski_2 » 03 Дек 2020, 23:03

Някой с mi band да сподели дали според него мери вярно съня, според мен моя (4), мери вярно, като съдя по час на лягане, час на будене, дълбок сън(като пише повече , се чувствам по-добре) :dunno:
Макр че след като направих този тест я бях прибрал за 2 месеца в жабката на колата :mhihi:
IMG_3399.JPG
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от Jordana » 03 Дек 2020, 23:11

Салам с пулс ...инетресно :shock:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от ivanski_2 » 03 Дек 2020, 23:12

На това се казва пресен продукт нали :D
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от alx » 04 Дек 2020, 3:10

ivanski_2 написа:На това се казва пресен продукт нали :D


Умрях да се смея :bowdown:
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 367
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от ceco_kd » 04 Дек 2020, 6:10

Не знам колега....носил съм ми банд 2, а в момента 4. Пулс на предмет не ми е давал. Един колега ми се хвалеше, че бил си я купил за 20 лв от не знам къде си и тя така във въздуха долавяше пулс. Моите са били от Алито и винаги са измервали пулса вярно. Отделно няма аналог за издръжливост на батерията: 22-23 дни. Но за съня сега: засича кога си си легнал, но ако не отцепваш на минутата като мен ще забележиш, че не разбира кога си заспал точно, а кога си се поуспокоил(явно пулса се понижава). Нощно време засича, ако станеш и се поразходиш. Сутрин като станеш също те отчита, но ако само отвориш очи и после се излежаваш половин час да речем, ще видиш, че и това ти го брои за сън. Отчитам и факта, че не съм я пробвал никога на най-точния режим(мисля, че бяха 3). Но не вярвам да отчете тогава лежането в будно състояние, но знае ли човек. Аз я харесвам и ползвам и ще продължавам, защото вече 3 години от както телефона ми е нон-стоп на вибрация.

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от Borymeckata » 04 Дек 2020, 9:22

frizzante написа:Питай. Няма грешка...Изображение

Ейй, тая не одъртява бе... :shock: :shock:
Ако сложа една до друга мои снимки от 97-ма и сега, ще кажете, че съм се снимал с баща си...
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от TNT » 04 Дек 2020, 9:35

Бая тунинг има момичето :mhihi: Но пък холивудски звезди, които изглеждат страхотно на 50+ години са много.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: ... колко спите? как? какво ви помага/ пречи и тн?

Мнение от ivanski_2 » 04 Дек 2020, 10:09

alx написа:
ivanski_2 написа:На това се казва пресен продукт нали :D


Умрях да се смея :bowdown:


Това като онзи виц в месарница-
-Здравейте, прясна ли е луканката?
-Разбира се, до преди малко лаеше. :mhihi:



ceco_kd написа:Не знам колега....носил съм ми банд 2, а в момента 4. Пулс на предмет не ми е давал. Един колега ми се хвалеше, че бил си я купил за 20 лв от не знам къде си и тя така във въздуха долавяше пулс. Моите са били от Алито и винаги са измервали пулса вярно. Отделно няма аналог за издръжливост на батерията: 22-23 дни. Но за съня сега: засича кога си си легнал, но ако не отцепваш на минутата като мен ще забележиш, че не разбира кога си заспал точно, а кога си се поуспокоил(явно пулса се понижава). Нощно време засича, ако станеш и се поразходиш. Сутрин като станеш също те отчита, но ако само отвориш очи и после се излежаваш половин час да речем, ще видиш, че и това ти го брои за сън. Отчитам и факта, че не съм я пробвал никога на най-точния режим(мисля, че бяха 3). Но не вярвам да отчете тогава лежането в будно състояние, но знае ли човек. Аз я харесвам и ползвам и ще продължавам, защото вече 3 години от както телефона ми е нон-стоп на вибрация.

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk



Интересно ще ми е да опиташ и ти със салам, за батерията съм напълно съгласен, това е основната причина да я нося + че е много ама много ударо устойчива. Аз ползвам най-точния режим, но не съм се излежавал от година сигурно, будя се и ставам веднага по задачи та ще пробвам дали при мен отчита излежаването утре.
А за произхода, ами и аз от алито си ги взимам обикновено, но знам ли, има си код проверих го в сайта уж всичко е точно, ама какво пречи тоя код да го разпечатат на още 20 такива гривни и другите 19 да са менте.... изглежда ми напълно оригинална моята де, като преди имах 1S,2,3 и сега 4, та имам база за сравнение.
Мисля че дълбокия съм го отчита като ти падне пулса под N удара. Ти обикновено колко ти го изкарва дълбокия съпоставимо с общия? При мен е да кажем от 8, 2 дълбок нещо такова.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TheDriver

Последни теми
Facebook