Сайт за проверка по шаси на автомобил

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 4.12.2012
Пол: Мъж

Сайт за проверка по шаси на автомобил

Мнение от nikola_petrow » 27 Окт 2019, 15:23

Здравейте колеги, имам няколко познати, които си купиха автомобили от чужбина, след проверка на конкретния екземпляр от сайта https://www.carvertical.com/bg. Та въпроса ми е от тук някои ползвал ли го е ? Има ли някакви впечатления от този сайт ?

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Сайт за проверка по шаси на автомобил

Мнение от zAcK » 27 Окт 2019, 16:14

Тия пичове са едни румънци, на които аз лично много се кефя! Тръгнаха с идеята да пазят историята на автомобилите с блокчейн технология, т.е. никой да не може да я фейква и бачкат яко. Работят и съвместно с ЕС, та дано да се задържат и успеят. Имаха миналата година някакви драми с партньорството си с BMW и явно продължават да имат. :banghead:
Последна промяна zAcK на 27 Окт 2019, 18:45, променена общо 1 път
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Сайт за проверка по шаси на автомобил

Мнение от bai_ILIA » 27 Окт 2019, 16:52

Пълен ташак е. Не ми извади историята на колата или оборудването по рама, но ми показа, че колата ми струвала - 6 170 € Оптимална цена. Еми добре :mhihi: Поне да ми беше дала линк откъде да си купя 2-3 такива за по 6к евро да изкарам някой лев.
"Чемодан, вокзал, Москва"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Сайт за проверка по шаси на автомобил

Мнение от Venelin1111 » 27 Окт 2019, 17:32

Ще го тествам по-късно и ще пиша

Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Сайт за проверка по шаси на автомобил

Мнение от bai_ILIA » 27 Окт 2019, 17:45

Venelin1111 написа:Ще го тествам по-късно и ще пиша

Sent from my iPhone using Tapatalk


Ще си дадеш парите на вятъра. Не случайно писах какво ми извади по рама на мойта кола...
"Чемодан, вокзал, Москва"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: Сайт за проверка по шаси на автомобил

Мнение от Venelin1111 » 27 Окт 2019, 18:04

ОК , мерси


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 16.09.2014
Пол: Мъж
Кара: 730D F01

Re: Сайт за проверка по шаси на автомобил

Мнение от mrlargo » 12 Дек 2019, 10:52

И аз пуснах един репорт за един дърт Мерц. Сайтът car vertical е страшна измама, никаква полезна информация - даже и оборудването не показва, което може безплатно да се види на 5 места, за километрите при обслужването да не говорим. Някакви глупости пише, че не са открити проблеми с колата и ужким проверява в някакви бази дали не е крадена. Съобщава и за потенциални проблеми за конкретния модел, също потресаващо - за тоя модел показа два проблема - ръждясвал при точките за поставяне на крика и имал проблеми с задното окачване и това беше всичката информация. Като цяло по-добре 29-те лева да ги бях хвърлил през прозореца, поне щях да зарадвам някой.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж
Кара: G20 330iX

Re: Сайт за проверка по шаси на автомобил

Мнение от Yachev » 08 Юли 2022, 15:04

Към момента има ли смисъл да се пуска проверка през Car Vertical? Искам да проверя една сравнително нова 3-ка, включително и от bimmerwork ме пращат към тях>?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Сайт за проверка по шаси на автомобил

Мнение от TheDriver » 08 Юли 2022, 15:23

Преди седмица ползвах https://www.auto-records.com/.

Изпратиха ми данни за оборудването, общите технически данни и кога е купувана, проверка за това дали е обявена за крадена(уж), проверка за катастрофи(не мисля, че има как да проверят това). Имаше и информация за това на колко километри е четен ключа в официален сервиз и в кой град е сервиза. За съжаление нямаше информация какво точно е правено.

В крайна сметка на мен ми свърши работа, защото разбрах колко точно са върнати километрите и че продавача лъже за миналогодишно обслужване в официален сервиз, както и за това в кои държави е живяла колата и как е поддържана там.

Цената на услугата беше около 15 евро и ми се наложи да пиша на съпорта им след като след ден и половина все още не бях получил нищо на имейла. :dunno:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 5.12.2007

Re: Сайт за проверка по шаси на автомобил

Мнение от Dreamer85 » 19 Юли 2022, 12:21

TheDriver написа:Преди седмица ползвах https://www.auto-records.com/.

Изпратиха ми данни за оборудването, общите технически данни и кога е купувана, проверка за това дали е обявена за крадена(уж), проверка за катастрофи(не мисля, че има как да проверят това). Имаше и информация за това на колко километри е четен ключа в официален сервиз и в кой град е сервиза. За съжаление нямаше информация какво точно е правено.

В крайна сметка на мен ми свърши работа, защото разбрах колко точно са върнати километрите и че продавача лъже за миналогодишно обслужване в официален сервиз, както и за това в кои държави е живяла колата и как е поддържана там.

Цената на услугата беше около 15 евро и ми се наложи да пиша на съпорта им след като след ден и половина все още не бях получил нищо на имейла. :dunno:


Аз съм използвал този сайт доста пъти. Цената е 6,49 евро и веднага получаваш пдф файл с информацията, за която каза колегата.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook