Помощ във връзка с катастрофа, акт и протокол...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1753
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Помощ във връзка с катастрофа, акт и протокол...

Мнение от BMW_POWER » 10 Юни 2020, 12:26

ka4i написа:
BMW_POWER написа:
ka4i написа:А ти какво си виновен в тая ситуация. Ти си в лентата за занаправо и си отиваш направо. Тя от твоя десна лента прави ляв завой и ти плащаш??!?


Правилото за дясностоящия важи ли още?


Когато стои на майната си и иска да завие на ляво и те засича и удря - бах тва правило!!!


Колега, няма видео, няма снимки, няма свидетели. Дума срещу дума. 2015 един ненормалник ме засече и удари на светофара на Горублянското ханче. На полицаите каза, че аз съм се опитал да го изпреваря докато пресичаме светофара. Посока Дружба - Горубляне. Това е практически невъзможно. Полицаите дойдоха след 3 часа. Казаха да се разберем, кой е виновен и да им звъннем пак. Слава Богу гумаджиите имаха камери и оня се покри. Докато чакахме дойде майка му и започна да вие, как сме се опитали да убием сина и....

При цялото уважение към колегата, дума срещу дума. Имам камери във всяка кола, дори в служебната :dunno:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Помощ във връзка с катастрофа, акт и протокол...

Мнение от Mollov » 10 Юни 2020, 15:01

Моджо написа:Правилото на дясностоящия по правилник е само при едновременно престрояване.


Ако гледаш схемата от 1-вия пост, колегата не иска да завива на никъде... и са на светофар... и на непрекъсната линия на платната... тук изобщо не може и дума да става нито за преустрояване, нито за правило на дясностоящия, нито... не знам какво точно...

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Помощ във връзка с катастрофа, акт и протокол...

Мнение от Моджо » 10 Юни 2020, 15:13

Мен схемата ми е ясна. Пояснява за незнаещите кога важи правило на десностоящ. А и е важна схемата в акта. Никъде не съм казал че колегата е виновен. Патката е, ама треа се докаже в съда за да падне нп.
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Помощ във връзка с катастрофа, акт и протокол...

Мнение от ka4i » 10 Юни 2020, 16:42

BMW_POWER написа:
ka4i написа:
BMW_POWER написа:
ka4i написа:А ти какво си виновен в тая ситуация. Ти си в лентата за занаправо и си отиваш направо. Тя от твоя десна лента прави ляв завой и ти плащаш??!?


Правилото за дясностоящия важи ли още?


Когато стои на майната си и иска да завие на ляво и те засича и удря - бах тва правило!!!


Колега, няма видео, няма снимки, няма свидетели. Дума срещу дума. 2015 един ненормалник ме засече и удари на светофара на Горублянското ханче. На полицаите каза, че аз съм се опитал да го изпреваря докато пресичаме светофара. Посока Дружба - Горубляне. Това е практически невъзможно. Полицаите дойдоха след 3 часа. Казаха да се разберем, кой е виновен и да им звъннем пак. Слава Богу гумаджиите имаха камери и оня се покри. Докато чакахме дойде майка му и започна да вие, как сме се опитали да убием сина и....

При цялото уважение към колегата, дума срещу дума. Имам камери във всяка кола, дори в служебната :dunno:


Аз те разбирам човече, просто разсъждавам на база, схемата от първият пост :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Помощ във връзка с катастрофа, акт и протокол...

Мнение от BMW120 » 06 Окт 2020, 4:02

Лепнаха си ми актче 200лв без да им мигне окото. БоклИци!
Обжалвах, но без резултат
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Помощ във връзка с катастрофа, акт и протокол...

Мнение от ka4i » 06 Окт 2020, 7:37

BMW120 написа:Лепнаха си ми актче 200лв без да им мигне окото. БоклИци!
Обжалвах, но без резултат


:ranting: :bang: :banghead:
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TheDriver

Последни теми
Facebook