... как ви мина работния ден?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от ivanski_2 » 23 Дек 2021, 23:18

И аз ще бачкам, всичката ми отпуска замина за Испания и сега ….


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от slatanic » 24 Дек 2021, 0:22

+1
Ама аз инам 20 дни почивка за 6 години та не се броя. :dunno:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.01.2004
Местоположение: пловдив,кичука,London
Кара: G30d...Q7 2019

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от badboy21 » 24 Дек 2021, 22:17

Borymeckata написа:Днес надминах себе си по дивотия... Викнаха ме сутринта да приемам кофража и армировката на едни стени и си оставих ръкавиците във фургона. Дебели кожени ръкавици с подплата... Катерих се по металните скелета с голи ръце. :kuku: :kuku:

Не помня кога за последно са ми измръзваши така жестоко ръцете - може би в казармата. Кожата ми буквално залепваше за заскрежения метал... Интересно наблюдение - по-гадно е в студа да пипаш алуминиеви елементи, отколкото стоманени.

Има ли и други работещи на 29, 30 и 31-ви? Аз съм набачкане, макар че площадката ще бъде затворена. Но... поне ще ида да обиколя.


Аз ще ходя на 29,30 и 31,но само да сложа подписа в офиса,и си тръгвам,реално мисля и да не се преобличам за работа,защо пък да не се вземат три екстра надника :mhihi:

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от ildivvy » 25 Дек 2021, 14:43

Аз ще работя от понеделник до петък (дано да е до обед поне)! Вчера изненадващо открихме , че понеделник 03.01. също е почивен ден и ще можем да работим спокойно още ден :shock: :shock: :mhihi: :mhihi: ! В производствените сфери е така...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от barty » 18 Яну 2022, 19:18

Днес направих много спокойно и бих казал успешно пътуване по работа София - Тетевен - Троян - с. Врабево - Ловеч - Плевен - София. Общо към 510км.
Хубаво слънчево и сухо време а и нямаше тежък трафик.

Изкушавах се да мина през Тетевен - Рибарица - Шипково - Троян но не ми се рискуваше тъй като не знам в какво състояние е пътя. Такъв преход се надявам да направя лятото.
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Borymeckata » 20 Яну 2022, 17:19

Само такъв камион не бях виждал на строежа...

IMG_20220120_152050_copy_1726x1297.jpg


IMG_20220120_152125_copy_1728x1297.jpg


Хайде, че не остана... Утре ми е последен ден. :mhihi: :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от turieca » 20 Яну 2022, 19:08

Тоя ескалейд да не бонуса ти.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Borymeckata » 20 Яну 2022, 19:29

Не е, не ми трябва такъв кораб... :mhihi: :mhihi:

Чак сега ми хрумна, Сузи беше паркиран на 50 метра. Трябваше да го докарам и да го щракна до тоя камион. Щеше да се получи интересно...
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Jordana » 20 Яну 2022, 19:49

Това прилича на катафалка , и вътре е широко достатъчно да побере труп легнал между седалките . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Borymeckata » 20 Яну 2022, 19:57

Имах ролетка в джоба, но не се сетих да го измеря. На око е към 6 метра.

IMG_20220120_152110_copy_1737x1304.jpg


Абе грандоманска работа... Аз ходя на работа с колелото, а Изпълнителят идва с това. После - що не ги контролираш? :mhihi: :mhihi:

Сетих се кой е баровец. Който се снима пред такъв камион в надземния си гараж в Лозенец, с двете предни врати отворени... :mhihi: :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от drifty » 07 Мар 2022, 19:28

Напоследък ми идва доста нагоре. От сутрин до вечер се чудя кое по-напред да свърша. Не стига пустото време. Почвам леко да се напрягам, подпитвам от време на време дали няма да наемаме нови хора, но нищо конкретно не се казва. Наемаме някой човек, то докато се пообучи, че да върши работа, пак имаме нужда от хора и докато намерим, изтърваме нещата и сме все назад с човешките ресурси.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от kikko » 08 Мар 2022, 9:03

При нас има подобен проблем. Хора напускат, но вместо да се наемат нови, работата се разпределя между останалите. Оправдават се с липса на кадри и ковид-кризата. Лошото е, че вече едвам смогваме. :dunno: :dunno:
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8316
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от vicho » 08 Мар 2022, 9:42

Borymeckata написа:Имах ролетка в джоба, но не се сетих да го измеря. На око е към 6 метра.


518cm

:driving:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Don_Diego » 08 Мар 2022, 9:49

Да не дърпам дявола за опашката, но при нас е спокойно. С колежката чудесно си разпределяме задачите и има възможност да се скатаваме когато се налага без да пускаме отпуск. Голям кеф е да работиш с готин човек :bchug:

Проблема с кадрите обаче наистина е голям, приятелката в момента търси хора за нов екип...не знам точните позиции само, че работата е свързана с телекомуникации...втора седмица се спуква да прави интервюта и до момента има само 1 да отговаря на техническите изисквания за знания ама не знае английски (това как е възможно при работата с компютри не ми е ясно :dunno: )... Не е като да не дават добри условия за работа, заплатите също са добре. В момента обмислят да взимат хора без опит, но с някакви базови познания и да ги обучават
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от madafaka_donkele » 08 Мар 2022, 10:35

Don_Diego написа:Проблема с кадрите обаче наистина е голям, приятелката в момента търси хора за нов екип...не знам точните позиции само, че работата е свързана с телекомуникации...втора седмица се спуква да прави интервюта и до момента има само 1 да отговаря на техническите изисквания за знания ама не знае английски (това как е възможно при работата с компютри не ми е ясно :dunno: )... Не е като да не дават добри условия за работа, заплатите също са добре. В момента обмислят да взимат хора без опит, но с някакви базови познания и да ги обучават


Последно телекомуникации или компютри, че много хора обичат да ги мешат с едно ICT, ама реално може да се имат предвид коренно различни неща. Иначе тва с кадрите е монета с две страни. Нищо лично, обаче в повечето случаи, когато някой реве "няма кадри" обикновено има 6 листа изисквания и смешна заплата за работата/позицията/изискванията. И с телекомуникациите(истинските) и с компютрите конкуренцията е огромна, както откъм работодатели, така и откъм служители.
Драсни някоя и друга от въпросните позиции или направо линк към обявата да видим за какво става въпрос всъщност.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook