СПА уикенд.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: СПА уикенд.

Мнение от alekangg » 30 Мар 2021, 16:24

Няма кой луд да сваля цени, след като има такъв наплив, даже се чудя, че не вдигат. Качеството е ясно какво е на 90% от местата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: СПА уикенд.

Мнение от Rainbow » 30 Мар 2021, 16:54

Честно казано и аз очаквах да им паднат цените, ама не стана. То и с жилищата беше така, ама те взеха че за момент се поколебаха и после даже скочиха (за София) :lol:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: СПА уикенд.

Мнение от nxn » 30 Мар 2021, 17:43

Leon написа:"Каменград" в Панагюрище - влага, соц, вехти стаи трагична храна, поредната приватизирана мутренска гордост за 200+ лева на вечер. Голям басейн, уж минерален, водата е студена, но аз така или иначе по басейни вече не влизам. Ама голямо хвалене падна, та решихме да пробваме. Тази година само Хот спрингс в с. Баня ми хареса, пак е скъпо, но си заслужава.


И на мен хот спрингса ми хареса, само да не трябваше да се редя за не много добра храна като на училищен стол.

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: СПА уикенд.

Мнение от K_Ilkov » 30 Мар 2021, 18:46

Rainbow написа:Честно казано и аз очаквах да им паднат цените, ама не стана. То и с жилищата беше така, ама те взеха че за момент се поколебаха и после даже скочиха (за София) :lol:

С хотелите положението е свързано с това че пътуването в чужбина е невъзможно или много трудно. Съответно читавите са пълни.
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: СПА уикенд.

Мнение от acho.rs » 30 Мар 2021, 19:09

nxn написа:
Leon написа:"Каменград" в Панагюрище - влага, соц, вехти стаи трагична храна, поредната приватизирана мутренска гордост за 200+ лева на вечер. Голям басейн, уж минерален, водата е студена, но аз така или иначе по басейни вече не влизам. Ама голямо хвалене падна, та решихме да пробваме. Тази година само Хот спрингс в с. Баня ми хареса, пак е скъпо, но си заслужава.


И на мен хот спрингса ми хареса, само да не трябваше да се редя за не много добра храна като на училищен стол.

Един път се опитахме да го отбележим, като минус, но ни казаха, че гостите на хотела предпочитали този тип бюфет... все пак за че Българите и като цяло всички балаканци, им харесва да препускат на вечеря, защото храната може да е зле като такъв хотел, но поне може да се наядат до пръсване.... Още по-хубаво е че всъшност жените им правят по 20-25 курса до блок масата :mhihi:
Още по-странно ми беше, че вечеря на блок маса е популярна и в други 5 звездни хотели... че и Гърците вече се научиха :mhihi:

ПС:не хейтя Хот Спрингс, на фона на останалите трагедии в района, това и Кемпински са единствените варианти за прилична почивка.

ПС2: в хотела се продават VIP ски карти - представи си не чакаш 3 часа на лифта. Само срещу 105лв на човек... +5лв депозит... +12лв паркинг. В Майерхофен, Церамат Матерхорн и Зольден е по-евтино, но не можем да ги сравнявам с вип-а на Банско.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: СПА уикенд.

Мнение от ivoaudi » 30 Мар 2021, 23:30

Аз в хотспригса съм вечерял само два пъти и няма да си кривя душата, всъщност и двата пъти си бе вкусно. И двата пъти имаше някъв дивеч и вероятно бе така, щото то дивечовото месо си личи. И спато си е хубаво, включая двата басейна. Не ме кефи изкуствено сърдечното отношение, ма то в тоя род хотели къде не е така. Още по-малко ме кефи евтиния номер с напитките. Ти така и така си взел вече скъпо и прескъпо, трябва ли да бъдеш чак алчен???? Имаш се за голямата работа, ма вадиш евтини номера от циганската махала. Удави го в напитки клиента, не бъди...ай ще си замълча. И друго:
Пристигам да речем в 23ч вечерта, щото аз правя какво правя все карам до късно и замръквам където ми падне. Та, На рецепцията:
Нощувка, закуска и вечеря 120лв :kuku:
Казвам, каква вечеря в 11ч, бе моме? Миии, трябваше да дойдете по-рано!
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: СПА уикенд.

Мнение от ivoaudi » 07 Апр 2021, 20:41

Тая вечер замръкнах в Панагюрище и се изненадах, че в Каменград спа, фитнеси и басейни си работят. Някой ако търси къде да си намокри гащетата може да му е полезно, че комай почти никой не работи.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 24.02.2019
Пол: Мъж

СПА уикенд.

Мнение от Ghostdriver » 09 Апр 2021, 15:35

acho.rs написа:
nxn написа:
Leon написа:"Каменград" в Панагюрище - влага, соц, вехти стаи трагична храна, поредната приватизирана мутренска гордост за 200+ лева на вечер. Голям басейн, уж минерален, водата е студена, но аз така или иначе по басейни вече не влизам. Ама голямо хвалене падна, та решихме да пробваме. Тази година само Хот спрингс в с. Баня ми хареса, пак е скъпо, но си заслужава.


ПС:не хейтя Хот Спрингс, на останалите трагедии в района, това и Кемпински са единствените варианти за прилична почивка.

Не съм съгласен колега!
В момента съм отседнал в хотел Русковец в Добринище и не смятам, че отстъпва на Кемпински, локацията няма да я коментираме при положение, че има безплатен трансфер, както до лифта в Банско, така и до Без Бог. Отделно тук водата дори в чешмата е минерална...

Не правя реклама, а изразявам мнение!

До последно се чудих дали в Русковец или в Старосел, но си викам да закрием ски сезона, поздрави! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: СПА уикенд.

Мнение от kiko » 12 Апр 2021, 16:52

Препоръчвам Къща за гости Европа в Долна Баня.Два пъти ходя и оставам доволен.Но винаги си запазвам стайте до басейна.Хубави, чисти,с джакузи.Ресторанта цените са нормални и никак не е зле.Има два външни басейна един по голям с нормална вода и по малък с топла.Ако сте с малки деца наблизо има ферма за щрауси където хората дават да ги храниш и си е емоция.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: СПА уикенд.

Мнение от ivoaudi » 24 Апр 2021, 19:11

Монте Кристо, Благоевград.
За бога братИА, не купувайте! Ако се появи тема за анти-спа, мога и да вмъкна няколко хотела.
Иначе Европата в Долна баня, за която споменава колегата не е зле, особено ако се случи както на мен, навън да вали сняг, а ти вътре в топлото с хубава компания.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: СПА уикенд.

Мнение от TNT » 26 Апр 2021, 11:23

То спокойно може и тук да се пише за такива :yes:

Аз съм бил недоволен от Хотел Свети Георги в Копривщица. Офертата беше с вечеря, ама тя вечерята беше за не много гладен първолак. Цените в ресторанта пък надути и накрая още 40-50лв за вечеря за двама, при положение, че си си платил вече вечеля :dunno: Ама не върви да хапнеш малко. Останалото биваше, но от тогава внимателно следя като има нещо включено в цената, какво точно представлява. На сет меню ли е, на блок маса ли, ако е ол инклузив - колко му е това "ол" :mhihi: , от колко до колко часа е (че някои са до 21ч :kuku: :kuku: :kuku: ) и т.н.
Изображение

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: СПА уикенд.

Мнение от Spit-Fire » 26 Апр 2021, 12:03

Колеги, я дайте по едно предположение - дали периода 30.4-3.3 (Великден) ще е по-натоварен в СПА хотелите или уикенда след него (6.5-9.5 примерно)?
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: СПА уикенд.

Мнение от ///M Power » 26 Апр 2021, 20:07

Spit-Fire написа:Колеги, я дайте по едно предположение - дали периода 30.4-3.3 (Великден) ще е по-натоварен в СПА хотелите или уикенда след него (6.5-9.5 примерно)?


30.4-3.5 би трябвало да по-спокойно (великден е по семеен празник), 6-9 ще е по натоварено според мен.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: СПА уикенд.

Мнение от ivoaudi » 28 Апр 2021, 11:07

TNT написа:То спокойно може и тук да се пише за такива :yes:

Аз съм бил недоволен от Хотел Свети Георги в Копривщица. Офертата беше с вечеря, ама тя вечерята .....


Може би е добре да се пише и за такива, да. Аз доскоро на такива все им търсех оправдание за пред себе си и просто махах с ръка, ама напоследък почвам да се дразня много, щото туй всичкото понякога си е чиста кражба, да ти обяви едно и да ти вземе парите за него, а реално не ти дава и четвърт, от което е обявил.
Та, следното може да послужи на някой да не се натресе в Монте Кристо, Благоевград:
Всичко започна с позвъняването, няма кой да вдигне тела цял ден. Как да е, свързах се супер трудно и късно и тя, идеята за спа оттече. Пристигам аз друг ден направо на място, никой на рецепция бая време. Цената съответно не е същата на място. Както и да е, познато. Никой, ма никой от персонала не е местен, никой нищо не знае за елементарни неща. Майната му, в стаята мухъл и влага! Коридори, в спато, къде погледнеш влага и олющена, мухлясала мазилка. Майната му, това че мирише кофти в стаята и за туй не мрънках, проветрих си. Спато...то не е чак спа, ма аз толкоз и настоявам за такива. Столовата....начупени, оръфани чинии, чак да ти стане забавно:) Майната му. Закуската...ся, аз не съм капризен, не ми е проблем, богатството от пържени филийки, домати, краставици и кремвирши:) Кафе машината-убиец! Такава имат по селцата магазинчетата. Кафето съответно, трепач! Натуралния сок и вие самите се сещате къв беше!:) Майната му. фитнеса обаче бе топ-с клизма събрах....30кг за лежанката!!:))))) Тя самата застлана с черги!:) Туй вече бе супер несериозно. Някъв педи от рецепцията постоянно си чупи китките и се мъкне подире ти и предлага услуги. Лошото е, че нито да го н-еш, нито да го набиеш си решаваш проблема, квото и да направиш, току му харесало! Не ви знам имате ли си вие някво решение за педерасите, обаче на мен са ми голям и дразнещ проблем. Както и да е. Капака бе, че на другия ден просто не отвориха спато просто щот нещо си, съответно предния ден туй не е упоменато разбира се.
Абе...за мен тоя хотел е направен за нуждите на глупавите гърци(щото болшинството са именно такива) да идват за к-ви. Най-странното е обаче как хотел, който не би трябвало да има четвърт звезда се е сдобил с 4?
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: СПА уикенд.

Мнение от ivoaudi » 28 Апр 2021, 11:21

Нарочно в отделно мнение, че да не е към негативизма:
Някой назад спомена за Калиста в Старозагорски мин бани-аз бих отишъл пак заради малката джунгла там между спато и хотелската част. Ей много ми хареса туй:) Може би е прекален кич, не съм хич спец по тея неща, но дори и да нямам вкус, впечатли ме сега, което си е..:) Ако ще впечатляваш някоя нова, това е едно от възможните места според мен:) Спа, кухня и хотелска част като навсякъде, нямам забележки, харесаха ми.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook