СПА уикенд.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: СПА уикенд.

Мнение от acho.rs » 01 Май 2021, 17:17

vicho написа:на "тузарските" места е така :mhihi:

Сега съм на едно "тузарско" място на морето - 2 кафета покрай закуската 7лв, за сметка на това 3 пъти казах С МЯЛКО и после пак си получих черни кафета. Това разбира се са глупости, по-важното е че както и в 3 пъти по-скъпи места, климатизацията НИКОГА не работи на хладно и зако прозореца не ти е достатъчен - еви са. :mhihi: :OT: Същото ми казаха и в Хот Спрингс едно лято - "ами отворете си прозореца" :mhihi: :OT:
... Иначе за сега тук съм много доволен - нощувка 90лв, една бутилка българско вино в ресторанта 40лв. Рибка 15-30лв +гарнитура 6лв картофки +5лв доматки. Ако няма 40лв за една рибка - еви са в скъсаняка.
... Поне стигнах бързо - само 4 часа бяха в задръстване то на Тракия, щот си позволих да тръгана от София чак в 9 сутринта та общо за 8 часа бяха на Северното Лайноморие:ok: Хотела ми е супер тих, но до 22:00 изливаха бетон на 10 метра от хотела

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: СПА уикенд.

Мнение от peshehodetz » 01 Май 2021, 17:50

TNT написа:Пак зависи. И по-назад в темата мисля съм писал - Хотел Парадайс в Цигов Чарк. Вечерята на блок маса. Десерта не струваше, ама и не ме грее :lol: Имаше 3 вида месо с не знам си колко работи покрай това и всичко беше вкусно. Цените на алкохола бяха нормални към евтини. Нооо в повечето случай хич не е така и общо взето си се набутал :no: А пък читав алкохол в ол инклузив... макс бирата :lol:


Каква е тази блок маса, това на което преди доста години му викахме шведска маса, същото ли е ? :) :)
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: СПА уикенд.

Мнение от barty » 01 Май 2021, 18:49

Шведска маса е само ако има шведи, иначе е блок маса :mhihi:
:yes:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: СПА уикенд.

Мнение от randity » 01 Май 2021, 20:38

peshehodetz написа:
TNT написа:Пак зависи. И по-назад в темата мисля съм писал - Хотел Парадайс в Цигов Чарк. Вечерята на блок маса. Десерта не струваше, ама и не ме грее Имаше 3 вида месо с не знам си колко работи покрай това и всичко беше вкусно. Цените на алкохола бяха нормални към евтини. Нооо в повечето случай хич не е така и общо взето си се набутал :no: А пък читав алкохол в ол инклузив... макс бирата


Каква е тази блок маса, това на което преди доста години му викахме шведска маса, същото ли е ? :) :)
И в двата случая, гледаш как лакомия народ обикаля с празни чинии и слага от всичко по много, а пък като нещо свърши гледа по чиниите на другите и псува колко много да си сложили и не е останало за него :mhihi:

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: СПА уикенд.

Мнение от slatanic » 01 Май 2021, 21:52

Ей как ме подсетихте за лебеда.
Някъде бяхме с жената и малката.
И сме на шведска като обаче имаме и мастер дето е приготвил една маса с прошуто и направил ебаси якия лебед от пъпеш.
До него е нарязалл и друг пъпеш да си вземеш с прошутото.
И мастера реже опашката си върви и всички се редят щото такова у тях не ядът.
В един момент човека отиде като бе нарязал количество и от двете.
След няколко човека всичко свърши, но опашката продължи и кога се обърнах бяха изяли и лебеда. :mrgreen:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: СПА уикенд.

Мнение от vicho » 02 Май 2021, 13:04

acho.rs написа:Сега съм на едно "тузарско" място на морето - 2 кафета покрай закуската 7лв, за сметка на това 3 пъти казах С МЯЛКО и после пак си получих черни кафета. Това разбира се са глупости, по-важното е че както и в 3 пъти по-скъпи места, климатизацията НИКОГА не работи на хладно и зако прозореца не ти е достатъчен - еви са. :mhihi: :OT: Същото ми казаха и в Хот Спрингс едно лято - "ами отворете си прозореца" :mhihi: :OT:


не знам какво да кажа... как ги избирате тези места? :dunno:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: СПА уикенд.

Мнение от acho.rs » 02 Май 2021, 14:30

Хотел на скала над плажа, огромни стаи с панорамна гледка за без пари. Ресторанта е над водата-89лв стаята. В ресторснта - Бутилка посредствено БГ вино 40лв :mhihi: кафето вече го оправиха - не си бяха хванали млякото - вече 2 броя са 8лв :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: СПА уикенд.

Мнение от barty » 02 Май 2021, 14:50

acho.rs написа:Хотел на скала над плажа, огромни стаи с панорамна гледка за без пари. Ресторанта е над водата-89лв стаята. В ресторснта - Бутилка посредствено БГ вино 40лв :mhihi: кафето вече го оправиха - не си бяха хванали млякото - вече 2 броя са 8лв :mhihi:


Ти си луд :mhihi: 4.00лв за кафе с мляко :mhihi:
За 0.50лв има чудно кафе на вендинг машините :mhihi:
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: СПА уикенд.

Мнение от alekangg » 02 Май 2021, 15:22

Като гледам какви цени се обявяват, 600лв стигат ли за 2 нощувки с ядене и пиене?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: СПА уикенд.

Мнение от acho.rs » 02 Май 2021, 15:28

barty написа:
acho.rs написа:Хотел на скала над плажа, огромни стаи с панорамна гледка за без пари. Ресторанта е над водата-89лв стаята. В ресторснта - Бутилка посредствено БГ вино 40лв :mhihi: кафето вече го оправиха - не си бяха хванали млякото - вече 2 броя са 8лв :mhihi:


Ти си луд :mhihi: 4.00лв за кафе с мляко :mhihi:
За 0.50лв има чудно кафе на вендинг машините :mhihi:

Знам добре, къде какво кафе има. Споделям малки детайли които дразнят. Виж го така - за 4 вечери (вечЕри в ресторанта, не нощувки в хотела) тук дадох почти 600лв...Това в пробито село на края на България. ..За това ме дразни кафето. Весели празници...
Последна промяна acho.rs на 02 Май 2021, 20:01, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: СПА уикенд.

Мнение от Superexstatic » 02 Май 2021, 17:49

Кой е хотела с тая цигания?
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: СПА уикенд.

Мнение от c04 » 02 Май 2021, 18:26

vicho написа:
acho.rs написа:Сега съм на едно "тузарско" място на морето - 2 кафета покрай закуската 7лв, за сметка на това 3 пъти казах С МЯЛКО и после пак си получих черни кафета. Това разбира се са глупости, по-важното е че както и в 3 пъти по-скъпи места, климатизацията НИКОГА не работи на хладно и зако прозореца не ти е достатъчен - еви са. :mhihi: :OT: Същото ми казаха и в Хот Спрингс едно лято - "ами отворете си прозореца" :mhihi: :OT:


не знам какво да кажа... как ги избирате тези места? :dunno:

Е това е класика и аз последно като бях 4 звезден хотел, ама климатика на студено няма никой :banghead: Че и стаята беше южна, пече я яката...добре,че се разбрахме с мацката на рецепцията та ми даде стая, която поне не е целодневен пек и си карах на прозерец.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 122
Регистриран на: 26.11.2005

Re: СПА уикенд.

Мнение от BMW_dreamer » 03 Май 2021, 21:06

c04 написа:
vicho написа:
acho.rs написа:Сега съм на едно "тузарско" място на морето - 2 кафета покрай закуската 7лв, за сметка на това 3 пъти казах С МЯЛКО и после пак си получих черни кафета. Това разбира се са глупости, по-важното е че както и в 3 пъти по-скъпи места, климатизацията НИКОГА не работи на хладно и зако прозореца не ти е достатъчен - еви са. :mhihi: :OT: Същото ми казаха и в Хот Спрингс едно лято - "ами отворете си прозореца" :mhihi: :OT:


не знам какво да кажа... как ги избирате тези места? :dunno:

Е това е класика и аз последно като бях 4 звезден хотел, ама климатика на студено няма никой :banghead: Че и стаята беше южна, пече я яката...добре,че се разбрахме с мацката на рецепцията та ми даде стая, която поне не е целодневен пек и си карах на прозерец.


99% от хотелите са с инсталация дето бачка или на топло или на студено според сезона, по инерция пролетта системата още е на топло а есента още на студено, та като има топъл ден април или май месец няма кой и как да ти пусне студено. Персонала предпочита да му мрънка един мъж вместо 200 жени.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: СПА уикенд.

Мнение от c04 » 03 Май 2021, 23:54

BMW_dreamer написа:
c04 написа:
vicho написа:
acho.rs написа:Сега съм на едно "тузарско" място на морето - 2 кафета покрай закуската 7лв, за сметка на това 3 пъти казах С МЯЛКО и после пак си получих черни кафета. Това разбира се са глупости, по-важното е че както и в 3 пъти по-скъпи места, климатизацията НИКОГА не работи на хладно и зако прозореца не ти е достатъчен - еви са. :mhihi: :OT: Същото ми казаха и в Хот Спрингс едно лято - "ами отворете си прозореца" :mhihi: :OT:


не знам какво да кажа... как ги избирате тези места? :dunno:

Е това е класика и аз последно като бях 4 звезден хотел, ама климатика на студено няма никой :banghead: Че и стаята беше южна, пече я яката...добре,че се разбрахме с мацката на рецепцията та ми даде стая, която поне не е целодневен пек и си карах на прозерец.


99% от хотелите са с инсталация дето бачка или на топло или на студено според сезона, по инерция пролетта системата още е на топло а есента още на студено, та като има топъл ден април или май месец няма кой и как да ти пусне студено. Персонала предпочита да му мрънка един мъж вместо 200 жени.

Има логика де :mhihi: Случая, за който говоря беше края на октомври де. Не знам на кого му беше притрябвало топло в нея жега, но са подрании явно :mhihi:

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: СПА уикенд.

Мнение от Spit-Fire » 04 Май 2021, 13:50

Някой няма ли да ходи някъде този уикенд или по Гергьовден :D
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook