Revolut

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Revolut

Мнение от TNT » 15 Фев 2021, 11:26

Уникредит засега няма такси.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Revolut

Мнение от Bogat-Beden » 15 Фев 2021, 12:29

Пак пробвах да се рег-на в Револютя и като стигна до гсм номер и ми дава грешка, че не можело на кирилица? :lol: :lol: :banghead: :help:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Revolut

Мнение от blacksapphire » 15 Фев 2021, 13:15

ДСК също нямат такси все още за физически и виртуална VISA. За Мastercard има. :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Revolut

Мнение от Exclusive89 » 01 Мар 2021, 22:12

Изображение

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Revolut

Мнение от Моджо » 24 Май 2021, 19:21

Иска да въвеждам некво urn , революта. Ни го знам какво е, ни отде да се вземе. Трябва ли изобщо да правя нещо?
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Revolut

Мнение от nikola59 » 24 Май 2021, 23:52

Моджо написа:Иска да въвеждам некво urn , революта. Ни го знам какво е, ни отде да се вземе. Трябва ли изобщо да правя нещо?

Искат, да :) - ЕГН искат, вече са отдавна банка и беше въпрос на време да го поискат. Както всяка банка - нищо необичайно. Преди няколко дена изскочи като съобщение,а днес през деня го дублираха и с имейл+ съобщение пак та го въвеждах и аз да не вземат да правят мизерии със затваряне на акунта.

Bogat-Beden написа:Пак пробвах да се рег-на в Револютя и като стигна до гсм номер и ми дава грешка, че не можело на кирилица? :lol: :lol: :banghead: :help:

Не разчитай на БГ езика на приложението ами го направи на английски, че понякога когато е на български дава разни грешки. Въведи си важните неща на английски и после си го обръщай на български.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Revolut

Мнение от Bogat-Beden » 25 Май 2021, 11:07

nikola59 написа:Не разчитай на БГ езика на приложението ами го направи на английски, че понякога когато е на български дава разни грешки. Въведи си важните неща на английски и после си го обръщай на български.



Мерси, ама ги отеб@х тотално... И отделно четох достатъчно кофти неща за тия...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Revolut

Мнение от Моджо » 25 Май 2021, 11:09

Нали сме им пращали снимки на личната карта да си го зимат от там. Въведох ЕГН, прие го... засега не мрънкя.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Revolut

Мнение от TNT » 25 Май 2021, 11:36

И мен нещо са почнали да ме дразнят. Оглеждам се за алтернатива. Wise (TransferWise) картата какви са й минусите ? Основно за превалутиране ми трябва и съответно плащания онлайн с картата + преводи в чужбина.

Най-много ме притеснява в Револют, че блокират акаунти за щяло и нещяло. И после не е 30мин със съпорта :no:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1241
Регистриран на: 17.07.2005
Местоположение: София, Божурище
Пол: Мъж
Кара: Alfa 159 JTD :(
Мечтае да кара: настрани

Re: Revolut

Мнение от maxpower » 25 Май 2021, 11:55

Мене освен ЕГН-то ме пита и къде си плащам данъците. Предполагам за да докладват на данъчните ако имам някакви печалби. Интересно ми е сега като не са част от ЕС дали докладват на данъчните за чужди граждани.
A sleeper (car) - is a car that has high performance and an unassuming exterior.

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Revolut

Мнение от Моджо » 25 Май 2021, 11:58

Така де, Държавата и УЦН,което било ЕГН, моля ти се.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Revolut

Мнение от nikola59 » 26 Май 2021, 0:14

maxpower написа:Мене освен ЕГН-то ме пита и къде си плащам данъците. Предполагам за да докладват на данъчните ако имам някакви печалби. Интересно ми е сега като не са част от ЕС дали докладват на данъчните за чужди граждани.

Revolut има официален банков лиценз в ЕС. Официално са регистрирани и тук от началото на годината в БНБ като банка. Каквото правят всички наши банки, това прави и Revolut според изискванията тук, така че който иска да крие нещо да ползва други методи :mhihi:

TNT написа:И мен нещо са почнали да ме дразнят. Оглеждам се за алтернатива. Wise (TransferWise) картата какви са й минусите ? Основно за превалутиране ми трябва и съответно плащания онлайн с картата + преводи в чужбина.

Най-много ме притеснява в Револют, че блокират акаунти за щяло и нещяло. И после не е 30мин със съпорта :no:

За съжаление няма все още алтернатива, но не пречи да търсиш.... :mrgreen: Ако си ял "попарата" на PayPal с блокиране нямаше въобще да се притесняваш че Revolut на някой е блокирал акаунта.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Revolut

Мнение от 520i » 26 Май 2021, 16:02

Аз съм изключително доволен от Револют. Никога съм нямал никакви проблеми със съпорта, отговарят за 10 сек и веднага решават проблема. Чета по разни форуми има разни акаунти с по 2 мнения все са недеволони, ама от какво не знам, аз нямам никакви забележки вече 2ра година.

Преди година ми бяха източили 3000лв от някакъв банкомат в Индонезия, даже не бях и разбрал, докато съпорта не се свързаха с мен и не ми възстановиха всичките пари точно за 3 минути. Миналата седмица банкомат на Асет банк ми глътна картата, писах на съпорта и за 3 дни ми пристигна нова карта без да са ми искали и стотинка.

Не знам дали е защото съм Метал или по друга причина, но съм изключително доволен от съпорта, без никакви забележки. Не малко крипто имам там и акции и заплата ми превеждат там, без грешка са.
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook