Обсъждане на автокъщи

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Обсъждане на автокъщи

Мнение от madafaka_donkele » 08 Авг 2018, 14:25

Не можах да намеря подобна тема, затова пускам тази. Да о(б)съдим различни автокъщи :dunno:

Аз искам да питам за AUTO SCHWEIZ. Забелязвам, че са им хубави колите. Познавам, човек от форума, който си купи М54 кола, купувана от тази автокъща и е много доволен. Гледам, че и за обяви от тази автокъща има предимно положителни мнения. Имал ли е някой друг взимане-даване с тази автокъща?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 2.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e61 535d LCI
Мечтае да кара: F90

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от datchko » 08 Авг 2018, 14:57

Вкарват предимно бензинови коли от Швейцария. Добри са повечето, но това не означава да не си нащрек.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от acho.rs » 08 Авг 2018, 15:05

Гледам половината скрап по пътя е на някаква къща Боми Ауто - известни ще дойдат :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от barty » 08 Авг 2018, 18:53

Авто свят, коли от Германия, има един тупан там, сигурно е шефЧе, голям маймун е :censored:
Нахален, нагъл и в същото време смешен.
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от sixstraight » 08 Авг 2018, 21:47

acho.rs написа:Гледам половината скрап по пътя е на някаква къща Боми Ауто - известни ще дойдат :mhihi:

Един колега едвам си продаде колата купена от там и пак си взе от тях кола на реални 150-160 к км с претапициран борд на седалката и хубави гуми които нямат марка и се оказа че са регенерат и то размер 15-16 не за камион, явно колкото е по голяма кочината толко по те влече към тях :mhihi:
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от Grozdanoff » 08 Авг 2018, 21:56

Аз нали до март месец си търсих Е39ка и пообиколих София през март, добро впечатление ми направиха Стенликарс, имаха две Е39 в добро състояние, а тази за която бях отишъл вече беше продадена. Мисля че бяха внос от Швейцария.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от Mollov » 09 Авг 2018, 23:10

Ако не се държите стриктно (без тъпотии, офтопици и прочие) към идеята на темата, катинара ще бъде ударен скорострелно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от (bubsa) » 10 Авг 2018, 4:45

Mollov написа:Ако не се държите стриктно (без тъпотии, офтопици и прочие) към идеята на темата, катинара ще бъде ударен скорострелно.

Е това не го разбирам!Защо толкова държите да се пише стриктно по някаква тема в извън темата?!?Да не обезвреждаме бомба та някакво отклонение да е фатално :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от Knoxville_ » 10 Авг 2018, 7:40

Аз дотук не виждам мнение, което да не отговаря на темата (освен модераторското и последващото :lol: ), споделя се опит, свързан с автокъщи..

В Автосвят аз лично повече няма да стъпя заради поведението на човека там, обсъждан многократно и във форума.

С Кентавър много внимавайте, имат примамливи коли, повечето ги продават регистрирани, което спестява някои нерви в КАТ, ноо.. 3 пъти съм ходил да гледам коли там, и винаги изскачат неприятни изненади.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от Bogat-Beden » 10 Авг 2018, 11:44

Knoxville_ написа:Аз дотук не виждам мнение, което да не отговаря на темата (освен модераторското и последващото :lol: ), споделя се опит, свързан с автокъщи..

В Автосвят аз лично повече няма да стъпя заради поведението на човека там, обсъждан многократно и във форума.

С Кентавър много внимавайте, имат примамливи коли, повечето ги продават регистрирани, което спестява някои нерви в КАТ, ноо.. 3 пъти съм ходил да гледам коли там, и винаги изскачат неприятни изненади.

Принципно са сравнително изгодни, дали защото са купени много евтино от тях самите, дали са много уморени (някои очевидно са ..), кой знае :)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 251
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от skoti79 » 10 Авг 2018, 13:31

Bogat-Beden написа:
Knoxville_ написа:Аз дотук не виждам мнение, което да не отговаря на темата (освен модераторското и последващото :lol: ), споделя се опит, свързан с автокъщи..

В Автосвят аз лично повече няма да стъпя заради поведението на човека там, обсъждан многократно и във форума.

С Кентавър много внимавайте, имат примамливи коли, повечето ги продават регистрирани, което спестява някои нерви в КАТ, ноо.. 3 пъти съм ходил да гледам коли там, и винаги изскачат неприятни изненади.

Принципно са сравнително изгодни, дали защото са купени много евтино от тях самите, дали са много уморени (някои очевидно са ..), кой знае :)


Всичко е от бартери, хванати на много къси пари.
Пример : ако нормалната пазарна цена ти е 25 К, те ти я взимат на 18 К

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от randity » 10 Авг 2018, 13:41

Ми то всички автокъщи са така. Нали не смяташ, че колите се продават на доставна цена. При све, че повечето са извадени от моргите и купени за без пари, смятай какви печалби имат.
Аз забелязвам, че много хора вече св ориентират към официалните дилъри и купуват употребявани коли от там. По-сигурни са, а и имат все пак някаква гаранция и история.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от madafaka_donkele » 10 Авг 2018, 14:23

randity написа:Аз забелязвам, че много хора вече св ориентират към официалните дилъри и купуват употребявани коли от там. По-сигурни са, а и имат все пак някаква гаранция и история.


+1

И аз ги оглеждам от известно време. Ако ще е кола само за развозване в момента е буквално пренаситен пазара от такива коли. На цената на една Е90-ка човек може да си вземе съвсем прилична количка в гаранция към официалния дилър на 3-4-5г. Или без гаранция, но с доказана история и съответно още по-евтини. В БМВ Премиум Селекшъна също е пълно с почти нови коли на много добри цени. Миналия уикенд гледахме за един познат 5-ца, 2018, дизел, Х-драйв, на 4000-5000 км.(или нещо подобно) за 96к лв. Идентичния модел с идентичните екстри си е 130к. лв. и нагоре, което е над 30% по-евтино за практически нова кола :driving:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от Mollov » 10 Авг 2018, 16:14

(bubsa) написа:Е това не го разбирам!Защо толкова държите да се пише стриктно по някаква тема в извън темата?!?Да не обезвреждаме бомба та някакво отклонение да е фатално :mhihi:


В случая поста ми е от информативен характер, а не за нещо конкретно :)

Иначе - какъв е смисълът от някаква тема със съответна идея и заглавие, ако ще се пише всякъв отфтопик? :) Нали няма нужда да коментираме факта, как в 99.9% от случаите темата тотално се "изражда" и се потъва в някви караници, или полемика, или тотален офтопик, или тотален спам... и прочие?

Та... затова :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от Jordana » 10 Авг 2018, 19:49

Това че официалните дилъри продават здрави коли на безценица е такава мантра че не ми се говори, но трябва да се опари човек и да разбере истината . Точно там пък могат да я маскират всяка една кола която е пълен гроб като запазена и много изгодна . И те го правят . Да , верно е че излизат и много изгодни запазени бройки върнати по най различни причини но това са изключения . Обикновено това са автомобили на които не можете да избирате модел година или двигател - квото такова . Аз не виждам какво ме топли това ? Масата от тия дилърските втора ръка са върнати фирмени кочини с навъртени по 200 000 км и нагоре или такива със сервизна история дебела като досие на рецидивист . Има един куп минуси на такива автомобили и аз не бих се вързал с такава покупка . ...айде да кажа така - втори път .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook