Обсъждане на автокъщи

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от madafaka_donkele » 03 Дек 2020, 14:02

TNT написа:За американки/канадки тея Мостауто ква работа вършат ? Във фейсбук страницата им нямат нито едно лошо мнение, а това е почти мисия невъзможна за българска фирма.


:dunno: На мостаджии звънях доста отдавна, още преди златкаджията да им лиже гъзовете и да ги рекламира под път и над път. Сайт даже нямаха, пак през някакви форуми им бях намерил телефона. Условията им тогава изобщо не бяха изгодни. Сега най-вероятно вече са изгладили процеса и са подобрили условията, но покрай клиповете на златкаджията оставам с впечатлението, че обслужват предимно търгаши :dunno: Имам някакъв спомен, че бяха казали, че си заслужавало "вкарването" само на по-скъпите коли, над 20-25к лв. Уж стъпвали на 20-30% по-евтино отколкото тук :dunno: Ако някой ги е ползвал наскоро може да сподели опит.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от TNT » 03 Дек 2020, 16:20

Еми нормално да е за по-скъпите. Транспорта от там не е 500лв. 30% е много, ама ако стъпва 10-15% по-евтино и е читава с история... що па да не си заслужава. По-скоро ме съмнява дали схемата не излиза само за леко ударени, които по документи ги минават тоталки за части и схемата идва от ддс, акцизи, мита и т.н. Тогава може и да стават тези 20-30%.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от barty » 03 Дек 2020, 16:27

Познат вкарва коли от Канада и САЩ, предлагал ми е коли.....но сметката излиза само за коли над 20 000лв и ако са с проблем, най-често ударени.
Гледал съм коли там, вече ремонтирани, но ми се видяха много постни :dunno: Говорим за Мазда, Киа, Форд...
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от ildivvy » 20 Май 2021, 18:08

Какво е мнението за 'Autovision' София?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от barty » 20 Май 2021, 19:26

ildivvy написа:Какво е мнението за 'Autovision' София?

Имам индиректна връзка със собственика.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от ildivvy » 20 Май 2021, 21:40

Това е много добре, но не става ясно какво е мнението за авто-къщата!

П.П. Ако искаш, може и на лично да ми пишеш...Ще се радвам!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 16.11.2005
Местоположение: Cal
Пол: Мъж

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от The_Ancient » 29 Мар 2022, 3:54

Някой има ли опит с автокъща A1 Auto Lux в София? Гледам, че имат нови корейски автомобили в наличност на цени под тези в официалното представителство. Как става тоя номер? Освен това пишат, че фабричната гаранция е валидна.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от barty » 30 Мар 2022, 6:31

The_Ancient написа:Някой има ли опит с автокъща A1 Auto Lux в София? Гледам, че имат нови корейски автомобили в наличност на цени под тези в официалното представителство. Как става тоя номер? Освен това пишат, че фабричната гаранция е валидна.


В Тойота София имаше Короли на малко км, внос от Канада, обаче удряни и опровени, оставени на консигнация от друго лице и без гаранция. Бяха бедни откъм оборудване и навигацията и мултимедията не работеше добре в Европа.
Предполагам че и там е някаква подобна история. Не вярвай за гаранцията!
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 3.11.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW
Детайли за колата: F10 M550D

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от Ppetkow » 30 Мар 2022, 8:30

Ходил съм до въпросната автокъща А1 аутолукс. Щях да вземам един хюндай на жената. Исках да гледам новия Туксон хибрид, но тъй като нямаха с 230кс двигателя, а го имаха на новото Санта Фе, та се метнахме на него да го караме малко по околовръсното, Драгалевци и обратно. Да ти кажа колата си ми изглеждаше чисто нова. Накрая го питах пича "добре де знаеш, че ще те питам защо на 200м от вас в представителството са с 15к отгоре" и той ми каза "ами защото не сме алчни" :D :D Говорихме още малко и разбрах, че ги вкарват от Германия и щом се регистрира тук колата подават натам документите за оформянето на гаранцията и била същата като от представителството. Не знам до колко вярно е това. Може би ако бях се разкарал по Хюндай да ги питам там щяха да ми кажат. Все пак си се знаят по съседски :D :D Има го и другото - най-вероятно ще ги нахранят, тъй като им подбиват цените и може пак информацията да не е правдоподобна.... Като заключение - колите ми се видяха наистина чистак нови, а и се заглеждах доста хора са си взели от тях Хюндаи, защото гледам под регистрациите им табелката на автокъщата. И докато се чудех за схемата с гаранцията вятъра ме отвя за друга кола на жената и така... Особено на Ринг мола на паркинга има доста Хюндаи купени от тях. Може би ако свариш случайно там да питаш някой купил си от тях да ти каже две думи за гаранцията. Най-добре информация от извора. :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 16.11.2005
Местоположение: Cal
Пол: Мъж

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от The_Ancient » 30 Мар 2022, 19:54

Ppetkow написа:...

Благодаря, колега! :bchug: И аз гледам Тусона с 230 коня. Сега имат няколко бройки. Като се върна в БГ май месец ще отида на място да разузная повече.

Има го това, че на ВАГ автомобилите гаранцията е общо 5 години, като само първите две важи за ЕС, после е само в България. Възможно е и тук да е нещо подобно.

Ти какво взе в крайна сметка на жена ти?

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 4.05.2022
Пол: Мъж

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от I.G. » 10 Май 2022, 19:41

Здравейте,

някой да има опит с НИК Ауто в София?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от BaDxBoY » 26 Май 2022, 9:54

Колеги Ivas Auto-то в Богров правят ли някакви мизерий по колите, или всичко е както го вземат от Италия ?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 7334911474

Е тва много съм си го харесал. Също ако някой случайно знае нещо за тия фордове, моля да драсне 1-2 реда. :bowdown: Много се чудя дали да е 1.6 tdci или 1.4 tdci. Ще се кара 99% от времето в София.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от TNT » 26 Май 2022, 10:03

1.4 e много умряло, то беше 60 и няколко коня. Като пуснеш и климатик, отиде коня у рЯката.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от BaDxBoY » 26 Май 2022, 10:09

TNT написа:1.4 e много умряло, то беше 60 и няколко коня. Като пуснеш и климатик, отиде коня у рЯката.


Толкова 69 коня е. Ама не се издържа вече с тая нафта и ще сменям колата .. Сега съм с 3.0д и под 12-13л в София няма сваляне, а на ден понякога минавам и 100км... Днеска да изкарам 120-130 лева, 40-50лв ми отиват за гориво само ..... . По принцип въобще вече не ми трябва бърза кола, стига да вдига 60-70км ми върши работа .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от Моджо » 26 Май 2022, 10:11

За града па колко треа да е по-точно ? Абсолютно достатъчни са 60 коня за града , че и за каране извън него. Айде ся. Опит с Фиестите имам дотолкова, доколкото брат ми работи към Метро и карат такива, само че са нови и ги сменят на всеки 4 години. Демек опит нямам щото не е и имало проблеми :))
Дизел за кратки разстояния в града..не знам. Бих гледал бензинова, на газ.
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook