Пури и всичко за тях

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 15 Сеп 2022, 15:10

Да. Освен това, ако не са станали много зле вече, спокойно могат да се "възстановят" за 1-2 месеца. Дано си взел истински, че последната "истинска" от Куба, която ми подариха... беше минала на 2-3 пресечки от истинските :mhihi:

П.П. Повечето, които пушат пури... не са пушачи :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 15 Сеп 2022, 15:40

Един 60 грамов пакет Boveda е около 14 лв...Има и малки ама нз колко пари са, щото като пазаря и направо ми пускат по 1 пакетче. Слагате и забравяте.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от alx » 15 Сеп 2022, 15:58

TNT написа:П.П. Повечето, които пушат пури... не са пушачи :yes:


Самата истина. Аз дори не се сещам за един човек от моя кръг на приятели с които пушиме да е пушач на цигари… от моя гледна точка двете дейности нямат нищо общо нито като философия нито като причини за пристрастяване и удоволствие
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от nxn » 15 Сеп 2022, 18:46

Във връзка с пурите, намерих си новите любими "пиянски" пури. Много добри за парти, 10 в кутия, ръчно свити, приятно овкусени, има ги леки/средни и средни/силни, за мен вече са новото перфектно като ходя някъде. Така като са по-малки мога да почерпя и не трябва да вися по час на терасата, защото една се пуши като за 2-3 цигари.
https://bestcigars.bg/produkti/drew-est ... tran-tins/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 15 Сеп 2022, 18:54

nxn написа:Във връзка с пурите, намерих си новите любими "пиянски" пури. Много добри за парти, 10 в кутия, ръчно свити, приятно овкусени, има ги леки/средни и средни/силни, за мен вече са новото перфектно като ходя някъде. Така като са по-малки мога да почерпя и не трябва да вися по час на терасата, защото една се пуши като за 2-3 цигари.
https://bestcigars.bg/produkti/drew-est ... tran-tins/

Пробвай и RP vintage 1990 juniors :bchug:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от c04 » 15 Сеп 2022, 23:13

TNT написа:П.П. Повечето, които пушат пури... не са пушачи :yes:

Напълно съм съгласен и аз :yes:
И аз съм от тях + хората с които съм пушил досега, никой не пипа цигари.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 16 Сеп 2022, 8:35

sysmurdoc написа:Пробвай и RP vintage 1990 juniors :bchug:

Последните 2 кутии са яко запушени и ми писна да ги дупча :dunno: Аз от сините взимам :mhihi: Не помня по име кой вариант бяха.

nxn написа:Във връзка с пурите, намерих си новите любими "пиянски" пури. Много добри за парти, 10 в кутия, ръчно свити, приятно овкусени, има ги леки/средни и средни/силни, за мен вече са новото перфектно като ходя някъде. Така като са по-малки мога да почерпя и не трябва да вися по час на терасата, защото една се пуши като за 2-3 цигари.
https://bestcigars.bg/produkti/drew-est ... tran-tins/

От тези само черната кутия :bchug:

Честно казано вече само за тези ходя до Bestcigars. В Corojo продават Артуро Фуенте и Падрон, които за мен са класи над всичко останало за парите си. Кубинските тотално съм им ударил хикса. Да не говорим, че яко са им вдигнали и цените, а те и преди бяха надценени.

П.П. Сега погледнах какви са актуалните цени - Trinidad Vigia за 98лв :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: Да са думкат отзад :mhihi: Последно съм я купувал 24-26лв някъде :kuku:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от Ganchev__ » 16 Сеп 2022, 11:58

Liga Privada N9 пирончетата са един път, абсолютен кеф за бързо пушене :yes: Абанос се зарекох да не купувам повече, последно време попадам на толкова запушени пури, че отиват директно в коша. Последно като ходих в corojo нямаха никакъв падрон и не се и очакваше зареждане.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 16 Сеп 2022, 12:18

Страната ни е последна дупка на кавала и съответно за нас е квото остане като количества. Иначе днеска като разгледах актуалните цени на кубинките, бахти биткойна, почвам да купувам пури :mhihi: :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от Ganchev__ » 16 Сеп 2022, 12:22

Собственика на магазина беше там и сподели, че са приятели със собственика на Padron и получава приоритетно стока. Благодарение на това в България се внасял падрон, когато е бил огромен дефицит и едва ли не сме с привилегии.Просто за момента нямало. Така или иначе не съм им фен толкова, предпочитам фуенте. Всъщност последния път като ходих беше зверски празен магазина, не го бях виждал така. Това преди няколко месеца, сега не знам как е положението.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 16 Сеп 2022, 13:01

Падрон обикновено няма. Трябва да свариш 1-2 седмици след зареждане, на 3-тата може и да няма. Но Фуенте си е Фуенте. Откакто изпуфках първата, не е имало момент да нямам в хумидора.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 16 Сеп 2022, 13:33

Кубинките главно на Cohiba и Trinidat вдигнаха драстично цените... Аз от тях най-добре ми идваше Trinidat reyes, които бяха 16лв бройката, а сега 64 :dummy: И пак заради дръпнатите очи е всичко.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 16 Сеп 2022, 13:39

Да ме светнеш в Corojo как са нещата? RP, Perdomo има ли? Как са с качеството?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 16 Сеп 2022, 13:46

Тези ги има в Bestcigars. В Корохо... случвало ми се е да се сцепи пура, но са единични случаи. В 99% от случаите няма проблем. Със сигурност са и с най-доброто обслужване. За разлика от Калимана. Некви намусени кифли по моловете само взимат, а качеството на пурите е покъртително. Изсъхнали, мухлясали... От две години влизам само в Корохо и Bestcigars, 2-3 пъти и от Пловдив съм пазарувал в магазина до Вега на главната. Все забравям как се казваше :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 16 Сеп 2022, 13:57

TNT написа:Тези ги има в Bestcigars. В Корохо... случвало ми се е да се сцепи пура, но са единични случаи. В 99% от случаите няма проблем. Със сигурност са и с най-доброто обслужване. За разлика от Калимана. Некви намусени кифли по моловете само взимат, а качеството на пурите е покъртително. Изсъхнали, мухлясали... От две години влизам само в Корохо и Bestcigars, 2-3 пъти и от Пловдив съм пазарувал в магазина до Вега на главната. Все забравям как се казваше :dunno:

Мерси много, че съм от Бургас и ще имам път към София и мисля да ги обиколя (дано да имам време :dunno:) Тука калимама същата работа... Вади ми зеленясала пура, вика благородна плесен е, което означава, че е съхранявана правилно :conf: Жалко, че са само те тук...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: streetz

Последни теми
Facebook