Формула 1 - обща тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 31 Юли 2022, 20:24

Ферари се изложиха тотално! Вече и аз не съм оптимист за титлата. Ще се надявам за победи пък да става каквото ще!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 31 Юли 2022, 21:41

Недей да се надяваш….имат си цял стратегически отдел дето мисли как да загубят дори сигурно спечелено състезание :banghead: . За съжаление колкото и смешно да звучи казаното преди време от bum_bum, че дори да се последните останали болиди на пистата пак няма да завършат 1ви и 2ри май е напълно вярно :banghead:
Черно тото ли играят тия в отбора не знам ама е скандално за пореден път да са с най-силната кола и да се осират по подобен начин. И пак редовното - колата не работеше както очаквахме…на медиум гуми летяха, с останалите сигурно и медицинската кола щеше да ги затвори с обиколка. Или трябва сериозно да си поговорят в отбора или направо да започнат с уволненията и да спрат да се оправдават. Медиите в Италия този път ще ги попилеят със сигурност

Супер състезание за Мерцедес, познах че ще запишат солиден резултат.
Макс….пръсна с постоянство в карането и въпреки грешката пак спечели с разлика. Голямо браво и на отбора му за избора на стратегия

Окон защо така ожесточено се бореше с Алонсо и никой друг? :kuku: :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 31 Юли 2022, 23:42

Защото те двамата бяха първите с хард и всички други ги минаваха като спрели, та нямаше с кой друг. :mhihi:
Ферари разбира се пропуснаха да забележат Рено какви ги вършат с твърдите гуми и упорито се придържаха към плана. :mhihi:

Интересно ми е във Ферари дали ще падат глави преди края на сезона в типичен за тях стил. :mhihi:

Иначе две неща ми направиха впечатление.

- Макс за пореден път не гони поднасяне което е неспасяемо, а завива в него и се измъква сух.
- Мерцедес предвидливо не създадоха проблем там където не беше нужен, като не наредиха на Ръсел.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 01 Авг 2022, 13:06

След всяко състезание оплескано от Ферари се чудя какво повече могат да объркат и всеки път ме изумяват с нова и по-голяма глупост :kuku:
Сигурно и колата ги е изненадала като представяне, но това не ги извинява да постъпят стратегически малоумно .. Гледах интервютата след състезанието на Матиа и Шарл и имах чувството че тези хора се чуват единствено по радиото в колата, абсолютна липса на комуникация.
След този резил определено шампионата си отиде и Ферари трябва да гледат вече към сезон 2023, като темпо колата е добра но й липсва менажиране, явно Матия който много харесвам и уважавам не е просто за това място, а по-скоро за техническия екип. Като шеф на отбора трябва да имаш по-общ поглед над нещата и да взимаш нужните мерки преди проблемите да са се появили. Матия не е от тези хора и това спъва целия отбор.

Редбул за пореден път демонстрираха топ класа, която им спечели състезанието. Стратегически според мен са най-добрия и подготвен отбор от всички на грида, дори Мерцедес с тоя огромен персонал не са на тяхното ниво :clap:

Мерцедес пък се правят на ощипани лисици, защото след директивата за подовете видимо подобриха представянето си. Ако слушаме Тото и Хамилтън след всяко състезание се опитват да анализират защо са били толкова бързи :mhihi: Обаче не мисля че ФИА ще продължи с директивите и след лятото ще пасуват, защото това ще ощети много Редбул и Ферари а те вече ще надигнат глас.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 01 Авг 2022, 15:33

Алонсо в Астън Мартин от следващия сезон, договор за няколко години. Като се мотаят Алпин и се чудят как да пуснат Пиастри да кара...Алонсо взе решението вместо тях. Не съм обаче сигурен дали могат да му дадат добра кола и дали няма да сме свидетели а повторение на последния мунсезон в Макларън :dunno:

Ферари, Ред Бул и дъшерните им отбори вече яко се опъват на тая директива и в крайна сметка промяната май ще е само 1см, вместо исканите 2.5см в пода. Герари плашели, че ще използват правото си на вето и няма да пуснат това решение да мине под претекст, че е за повишаване на безопасността.
На последното обсъждане между Фиа и отборите, Тото бил показал видео от катастрофата на Шарл във Франция и твърдял, пе била в следствие на подскачане, а не пилотска грешка :)
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 06 Авг 2022, 15:17

Изображение

Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 07 Авг 2022, 19:53

Тони Канаан взима интервю от Робенс Барикело

https://vk.com/video-21555585_456245213

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 08 Авг 2022, 23:07

Снимка на деня

Изображение

Сега забелязах, този май си гризе ноктите. Отвратителен навик :OT:

Изображение

Mислех да го оплюя, че не си е обръснал подмишниците, но после забелязах, че австралиецът и той е така :shock:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 15 Авг 2022, 4:16

Този пък е сбъркал спорта

Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 23 Авг 2022, 4:15

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от seimo » 23 Авг 2022, 6:26

[quote="BMW_POWER"][/quote]

За какво ги качваш тези снимки :dunno:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 24 Авг 2022, 2:14

seimo написа:
BMW_POWER написа:


За какво ги качваш тези снимки :dunno:


Бутам темата нагоре. Пък е и интересно да видим пилотите извън пистата. Поне така си мисля де :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bum_bum » 24 Авг 2022, 12:06

Мен ме кефят.
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Kroki » 24 Авг 2022, 12:18

нормални хора
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 25 Авг 2022, 2:46

Рикардо се разделя с Маковете в края на сезона. От известно време той движи с дъщерята на Герхард Бергер, Хайди.

Изображение

Забравих, та да допълня. Преди 31 години на 23 август по време на петъчните тренировки един германец прави първите си обиколки с болид от Ф1. Бях му фен до 2000г :oops:

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: carmanf1, dhtj

Последни теми
Facebook