Формула 1 - обща тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 6.01.2011
Пол: Мъж
Кара: e39 528i 1996г.

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от georgi_1986 » 09 Май 2022, 12:37

TheDriver написа:Не мисля, че Ферари имат шанс за титлата.

Дори да направят прогрес с болида, не виждам как ще си променят отношението към състезанията навреме. Нивото на Ред Бул е доста по-високо. Situational awearnes, дисциплина по време на пит стоп, стратегия, агресия и т.н.

Те дори не бяха близо до това да хванат шанса който имаха, не мисля че дори го осъзнаха на момента. :dunno:

3.5сек. разлика до Верстапен преди влизането в бокса..... 7.5сек. след боксовете. :shock:

Никога не съм бил фен на Леклерк и съм твърдял, че е надценен. Продължавам да го твърдя. В поредно състезание прави малка на глед грешка, но със сериозни последици. Контролът над гумите му е много по зле от това което Хамилтън и Верстапен показваха миналата година( и Верстапен покзава сега). Пример - Ферарито което уж загрява по-бързо гумите загуби около 2 секунди в първите обиколки след излизането с твърди гуми. Верстапен излезе с тях и веднага заби НБО, съответно разликата не мръдна.

Коланга, прогнозите ти винаги се сбъдват но с обратен знак на 180 градуса. :D Не знам нарочно ли го правиш, но винаги става обратно на това което кажеш и ще заложа в bet365 хубава сума за Ферари :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 09 Май 2022, 12:45

:D :mrgreen: Не съм си ги проследявал. Напълно е възможно да бъркам. :mhihi:

:bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от alekangg » 09 Май 2022, 20:20

Аз залагам титла за Ферари, но шампион Верстапен както върви.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от nxn » 10 Май 2022, 14:22

alekangg написа:Аз залагам титла за Ферари, но шампион Верстапен както върви.


За титла на Ферари трябва и Карлоз да си стъпе на краката, защото заради неговото представяне редбул настигнаха ферари по точки, при положение, че имаха 3 ДНФ за 3 състезания.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 12 Май 2022, 15:48

Don_Diego написа:Показаха темпо и надеждност по колата в първите стартове и целия свявт се юрна да ги прави шампиони, което е в сферата на фантастиката (колкото и да не ми се иска).
Да бе в сверата на фантастиката било. :lol: :lol: Според мен много бързаш с отписването на Ферари. От две състезание без победа нама как да се правят изводи, че нямат шанс за титлите вече. ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 12 Май 2022, 15:57

Визирам това, че целия отбор не е свикнал да е претендент. Видя се, че направиха грешки по питовете, не реагираха при колата за сигурност (макар после да си казаха, че не са влезли защото е нямало да помогне, няма ли са меки или медиум гуми, само твърди дето тепърва трябва да се загряват и са преценили да карат до край с гумите на колата). Много ми се иска да не съм прав и с течение на сезона да развият потенциала на колата и да спечелят шампионата, но просто съм скептичен това да се случи в първия им сезон с добра кола.
Ред Бул се твърди да са дръпнали с 1 секунда в сравнение с предсезонните тестове, Ферари 0.3с, но почти не са правили нововъведения по колата. Интересно е докъде ще стигнат парите на Ред Бул за развитие защото с тавана на разходите тази година всички отбори в един момент ще спрат с развитието, а до момента те мисля за всяко състезание имат нещо ново. Ферари пък са на обратния полюс - почти нищо ново и само след обстойни тестове ще слагат нови неща, сега за Каталуния се говори за нов под, ново задно крило (това, което не използваха в Маями), олекотяване и повече мощност от двигателя
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 12 Май 2022, 17:56

Don_Diego написа:Визирам това, че целия отбор не е свикнал да е претендент. Видя се, че направиха грешки по питовете, не реагираха при колата за сигурност (макар после да си казаха, че не са влезли защото е нямало да помогне, няма ли са меки или медиум гуми, само твърди дето тепърва трябва да се загряват и са преценили да карат до край с гумите на колата). Много ми се иска да не съм прав и с течение на сезона да развият потенциала на колата и да спечелят шампионата, но просто съм скептичен това да се случи в първия им сезон с добра кола.
Ред Бул се твърди да са дръпнали с 1 секунда в сравнение с предсезонните тестове, Ферари 0.3с, но почти не са правили нововъведения по колата. Интересно е докъде ще стигнат парите на Ред Бул за развитие защото с тавана на разходите тази година всички отбори в един момент ще спрат с развитието, а до момента те мисля за всяко състезание имат нещо ново. Ферари пък са на обратния полюс - почти нищо ново и само след обстойни тестове ще слагат нови неща, сега за Каталуния се говори за нов под, ново задно крило (това, което не използваха в Маями), олекотяване и повече мощност от двигателя


А аз съм оптимист и мисля, че още имат шанс и възможност да спечелят шампионата, а и има още много състезания и всичко може да се случи.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от nxn » 12 Май 2022, 23:11

Съгласен, за сега всичко е отворено, може и мерцедес да спечелят, не са чак толкова назад, а има много състезания, разбира се надявам се да не стане.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 21 Май 2022, 20:54

Още един пол, браво на Шарл!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 22 Май 2022, 17:14

Щеше да е прекалено хубаво ако ги беше размазал по начина, по който беше тръгнал Шарл, но това е част от спорта и предвид горещото време напълно очаквано беше отборите да имат проблеми.
Слаб старт на Карлос и след излизането от пистата състезанието му беше с цел ограничаване на щетите.
Силно състезание за Ред Бул въпреки дребните технически проблеми на Макс, заслужена победа макар и открадната от Чеко.
Назрява драма там и в даден момент ще трябва да му върнат всичко отнето до момента на Чеко за сметка на Макс ако искат да продължи да кара при тях
Мерцедес вече започват да разкриват потенциала на болида си и днес бяха доста силни да се борят с лидерите. Дано стане още по-интересен сезона
Алонсо ми напълни душата как кара, от последен на старта до финал в точките :driving: Сложи младоците в джоба си :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 22 Май 2022, 18:18

Ех! :( Жалко, че Шарл отпадна, а беше много близо до размазваща победа срещу Ред Бул.
Браво на Ръсел за страхотното каране! Взе да ме радва това момче как се справя. :clap:
Сайнц пак се завъртя като пумпал и се вижда, че става перфектно за втори пилот, но не и за шампион.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от nxn » 23 Май 2022, 10:49

Мерцедесите стават опасни, очаквам до няколко кръга да почнат да се борят за победи.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 23 Май 2022, 14:06

Аз пък си мисля че точно тук беше шанса на Мерцедес да грабнат нещо повече от 3то място. Това бе една от най-удобните писти за тях, отделно 3 от 4 пилота в челото или направиха грешки костващи 10сек + или отпаднаха от състезанието. В Монако няма да имат шанс за полпозишън, а след това идват бързи писти с дълги прави, където Мерцедес ще страдат.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 24 Май 2022, 8:57

Дефектно турбо и MGU-H са довели до отпадането на Шарл. От Ферари са потвърдили, че са приготвили по 4 задвижващи системи за двата болида този сезон, дано им стигнат :lol: :help:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 29 Май 2022, 21:22

Нагледен пример защо Ферари все още не са шампионски отбор :banghead: :banghead: :banghead:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook