Формула 1 - обща тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от inspite » 23 Май 2021, 16:51

Очаквах по-оспорвана битка, но отпадането на Леклер предопредели първата позиция. И най-накрая някой да е преди Хамилтън в класирането.

Изпратено от моят Redmi 8 с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 24 Май 2021, 12:11

Не му върви на Шарл на тази писта и това е! Браво на Сайнц за представянето! Радвам се, че поне той имаше късмет за подиума.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bum_bum » 24 Май 2021, 15:17

inspite написа:Очаквах по-оспорвана битка, но отпадането на Леклер предопредели първата позиция. И най-накрая някой да е преди Хамилтън в класирането.

Изпратено от моят Redmi 8 с помощта на Tapatalk
Битка и Монако рядко се случва. Там обикновено квалификацията е по-интересна от самото състезание.

Аз съм щастлив, че Фетко имаше ден и му се получи добре срещу Гасли и Хамилтън.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 24 Май 2021, 16:01

Фетел наистина направи силно каране, избраха му и хубава стратегия та успя дори да прескочи няколко пилота
Беше забавно да се слуша мрънкането от страна на Люис по екипа му :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 24 Май 2021, 22:28

Мерцедес дали не се опитаха умишлено да прецакат Ботас :mhihi: Поне на мен на момента на това ми заприлича. :ok:
Хубаво е, че Ред Бул взеха своето на максимум. Ако не им ”резнат крилата” за Баку, Макс сериозно ще притисне Люис.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 25 Май 2021, 8:13

Ферари имаха шанс да блеснат и пак се изпона*раха .. Спокойно Льоклер щеше да си докара влакчето до края на състезанието, незнам но Биното откакто е шеф на отбора се допускат супер нелепи грешки и никой не иска да поеме отговорност.
Мерцедес от небесата миналото състезание се стовариха с бясна сила долу на земята, стратегически се издъниха а Ботасчо вече официално могат да му се гаврят по радиото :mhihi:
Редбул грабнаха всичко което можеха без НБО, все си мисля че можеха да вкарат Перез последните 2-3 обиколки в предвид че разликата с Фетел беше 25-26сек и да откраднат точката от Хам.
Баку ще е интересно :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 05 Юни 2021, 16:14

Да се чудиш Формула 1 ли гледаш или блъскащи колички :dunno:
Изненадващ пол за Ферари и Льоклер въпреки добрата им скорост до момента през уикенда, Макс и Перез има за какво да съжаляват.
Хамилтън и той сигурно не знае от къде я извади тази скорост накрая, но факт че пак го покри шанса и заради червения флаг остава на втора позиция за старта.
Много силно каране на Гасли и Цунода (до последната обиколка)

Утре няма да мине без кола за сигурност, дори спиране на състезанието та може да е интересно.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 05 Юни 2021, 18:41

Юхууууу! Ферари и Шарл с пол! Браво!! :lalala: :clap: Надявам се утре да вземе и победата!!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bum_bum » 06 Юни 2021, 16:39

bmw maniqk ivo bmw написа:Юхууууу! Ферари и Шарл с пол! Браво!! :lalala: :clap: Надявам се утре да вземе и победата!!


Взе от трите най-дългото :mhihi:

А състезанието- уникално!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 06 Юни 2021, 17:06

Ферари още са далеч от скоростта в състезателно темпо на Мерцедес и Ред Бул, че да се надяват на победа, но напредъка им спрямо миналата година е огромен.
Единствения им шанс за победа го пропиляха както само жабари могат да го направят в Монако, там и да имаше по-бързи коли нямаше да ги изпреварят :mhihi:
Днес ги разминаваха като спрели на правите, а тепърва идват високоскоростни писти, а техния проблем са средно бързите и бързи завои. Има върху какво да работят обаче и доброто настроение от приличните резултати може само да им помогне.

Супер интересно състезание, стискам плаци да направят още един старт там през сезона на мястото на отпадналия Сингапур (за съжаление е много малко вероятно да се случи).
Всички реват срещу Пирели ама аз точно това очаквам от едни гуми - в определен момент просто да се пръснат защото живота им е свършил :dunno:
Отделно внасят един момент на непредвидимост в състезанията :lol: .

Brace yourself, че сега започва хваленето на Себ и как ако не бил проспал първите 3-4 старта е щял да има шанс за титлата :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bum_bum » 06 Юни 2021, 17:30

Факт, че Фетко в последните два старта седи повече от добре.

Че няма шанс за нищо съществено е ясно.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 06 Юни 2021, 19:30

Ред Бул и Верстапен рискуваха много тъпо като останаха на пистата 33 обиколки.
Макс може да е бърз, но докато не разбере, че освен да си първи е важно и да завършиш няма да стане шампион.
Жалко, че Ферари нямаха шанс за победа, но съм доволен, че поне Шарл завърши 4-ти и направи интересна битка с Гасли който ме изненада колко е корав! Състезанието се получи мега интересно. :clap:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 06 Юни 2021, 21:58

Много интересно състезание и развръзка, хареса ми. Редбул и Макс изпуснаха да увеличат преднината в шампионата, но мисля че така дори стана по-добре защото в психологически план Мерцедес и Хамилтън загубиха много.
Перез направи голямо каране и заслужено победи :clap: Видя се и разликата когато в челото има 2 срещу 1 кола, колко е лесно да сгрешиш. Сезона определено се завързва много особенно след това силно включване на Перез.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 07 Юни 2021, 8:05

И мен ми хареса че Хамилтън не взе точките. Нещата ще се решават на пистата(надявам се), а не от късмета.

До края на сезона трасетата, които са улични или с малко енергия вкарана в гумите не са много, но да видим.


Аз пък не мисля че Перез направи нещо кой знае какво. :dunno: Това е писта която харесва и постига най-добрите си резултати, ограничена е откъм задни гуми и неговата техника на каране носи дивиденти. Просто си свърши работата без да допуска грешки...въпреки че оплеска втория старт от място, но имайки предвид резултата това не се брои.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 12.04.2005
Пол: Мъж
Кара: ше: E39 -540 iA, E34 - 525 TDS
Мечтае да кара: E30 - M3

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от xela » 07 Юни 2021, 8:11

Нямах време да чакам последните две обиколки. И нямам идея какво се е случило. Някой има ли линк за тях?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook