Черен петък ли е черния петък в България?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Реален ли е черният петък в Бълария?

Да
9
5%
Не
96
54%
Донякъде защото все още е пълно със злоупотреби от продавачите
72
41%
 
Общо гласове : 177
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10439
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Leon » 29 Ное 2022, 14:01

Понеже съм малко увреден на тема аудио-видео техника и знам кой какво внася и колко струва, тази година имаше много добри реални намаления на някои неща. Верно, ограничен асортимент, но на доста смислени цени.
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Don_Diego » 12 Дек 2022, 14:22

Аз продължавам с попаденията от големите намаления :lol:

Едни обуща поръчах онзи ден...от 350 евро на 70...последна бройка, само моят номер :twisted:
Днес в Нотино един парфюм... от 62лв последно като го гледах, днес на 35 и преди малко ми върнаха някакви пари за него, та стъпи на 29 :lol:

Имам за продажба на един друг аромат Rochas Moustache EDP, 75ml някой ако търси такъв на цената от Black Friday да ми пише :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от 3186 » 12 Дек 2022, 14:44

Не че не вярвам на сайт, който намаля обувки 5(пет) пъти от “редовната” й цена, но шанса да си уцелил на китайска реплика не е нисък. Срам не срам, съм се хващал точно веднъж на това с един чифт Тимбърленд и оттогава само от доказани места.

Аз си взех 4броя airtag за 200лв. Считам го за прилична цена.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Don_Diego » 12 Дек 2022, 14:49

Важно е да се пазарува от проверено място, не от wish.com

Yoox.com са едни от най-големите сред модните сайтове и често имат намаления, покрай празниците намаленията им са огромни. От 5-6 години пазарувам почти изцяло само от тях и никога не е имало проблем с каквото и да било
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от grkv » 12 Дек 2022, 22:34

3186 написа:Не че не вярвам на сайт, който намаля обувки 5(пет) пъти от “редовната” й цена, но шанса да си уцелил на китайска реплика не е нисък. Срам не срам, съм се хващал точно веднъж на това с един чифт Тимбърленд и оттогава само от доказани места.

Аз си взех 4броя airtag за 200лв. Считам го за прилична цена.


:mhihi:

Някъде около черните петъци жената си поръча някакви боти UGG от фешъндейс, намалени от 400 и нещо на 250-60лв.
Тука е момента да спомена, че тя има 2-3 чифта такива, ама различни цветове. Та гледа ги, чуди им се нещо... кожата не била каквато трябвало, пухът и той... викам давай да гледаме. Има си някакви QR кодове, цветни холограми и не знам си кво още...водят към сайта на марката, изглежда да е читаво?
Отварям снимката на самия фешъндейс и почвам да сравнявам - шевовете тотално различни, логото с различен шрифт, няма R в кръгче и още две-три неща... аааайде обратно :mhihi:
Добре почнаха, ама... манеле :mhihi:

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от alx » 12 Дек 2022, 23:52

Leon написа:Понеже съм малко увреден на тема аудио-видео техника и знам кой какво внася и колко струва, тази година имаше много добри реални намаления на някои неща. Верно, ограничен асортимент, но на доста смислени цени.


увреден бил... браО бе....
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Don_Diego » 13 Дек 2022, 12:46

От Фешъндейс дори чорапи не си купувам :mhihi:
Другия бг сайт блъскан с невероятни ментета е обувки.бг… :no:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от alekangg » 13 Дек 2022, 13:24

grkv написа:
3186 написа:Не че не вярвам на сайт, който намаля обувки 5(пет) пъти от “редовната” й цена, но шанса да си уцелил на китайска реплика не е нисък. Срам не срам, съм се хващал точно веднъж на това с един чифт Тимбърленд и оттогава само от доказани места.

Аз си взех 4броя airtag за 200лв. Считам го за прилична цена.


:mhihi:

Някъде около черните петъци жената си поръча някакви боти UGG от фешъндейс, намалени от 400 и нещо на 250-60лв.
Тука е момента да спомена, че тя има 2-3 чифта такива, ама различни цветове. Та гледа ги, чуди им се нещо... кожата не била каквато трябвало, пухът и той... викам давай да гледаме. Има си някакви QR кодове, цветни холограми и не знам си кво още...водят към сайта на марката, изглежда да е читаво?
Отварям снимката на самия фешъндейс и почвам да сравнявам - шевовете тотално различни, логото с различен шрифт, няма R в кръгче и още две-три неща... аааайде обратно :mhihi:
Добре почнаха, ама... манеле :mhihi:

По около 250лв се намират в Европа с някакво намаление редовно.
Иначе като отида до спиди или еконт, гледам 50% от пакетите пише obuvki.bg, не знам какво купуват хората толкова, аз само веднъж съм влизал в този сайт.
Така или иначе 99% от всичко купувам от чужбина, дори не поглеждам какво се предлага у нас.


Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 27.07.2022
Кара: м си Саап-а и се подрусвам
Детайли за колата: твърдо окачване :/

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от kirobreika1 » 13 Дек 2022, 15:04

Aз мисля, че не са ментета, даже са им доста скъпи стоките, сравнявал съм найкове едни и същи модели.
Но понякога правят добри отстъпки и имат много агресивна реклама и хората пазаруват.( И аз в Спийди съм забелязал кутиите :lol: )
Мисля, че централният им склад е някъде по Централна Европа и навремето пътуваха повечко обущата,както и обслужването на клиенти им куцаше доста, сега може да е различно, не знам
Последна промяна kirobreika1 на 13 Дек 2022, 17:51, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Don_Diego » 13 Дек 2022, 17:39

Веднъж само съм поръчвал от обувки.бг и никога няма да повторя...
Взех едни Helly Hansen Forester, имам такива черни, исках и кафяви. Поръчах, изчаках една седмица доставка и обувките нямаха абсолютно нищо общо с тези, които имах. Друг модел, номера не отговаряше с голяма разлика (имам няколко модела HH, винаги съм един и същ номер). Добре, че има опция за връщане :clap:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от TNT » 13 Дек 2022, 17:44

Аз само веднъж съм поръчвал маратонки Пума и нямаше проблем. 2 години докато се скъсат :dunno: От фешъндейс часовник съм взимал - оригинален е, и механизма си е същия :mhihi:

Аз лично бих пробвал да драсна имейл или във Фейсбук на въпросната марка и да питам дали един от големите бг сайтове продава фалшиви обувки с тяхната марка.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от b0bituy » 13 Дек 2022, 19:45

Шоп сектора май са най добре :) Имаш преглед, тест и избор. Какво повече му трябва на човек :mhihi:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от 3186 » 13 Дек 2022, 23:36

Don_Diego написа:Веднъж само съм поръчвал от обувки.бг и никога няма да повторя...
Взех едни Helly Hansen Forester, имам такива черни, исках и кафяви. Поръчах, изчаках една седмица доставка и обувките нямаха абсолютно нищо общо с тези, които имах. Друг модел, номера не отговаряше с голяма разлика (имам няколко модела HH, винаги съм един и същ номер). Добре, че има опция за връщане :clap:
Точно и аз си взех НН от там (https://obuvki.bg/p/turisticheski-obuvk ... wood-black). Не намирам разлика в материала и удобството от предишните, които избеляха, но не мръднаха за 5 години тормоз.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Exclusive89 » 14 Дек 2022, 9:17

Пичове, тук цените са доста конкурентни и доста често пускат намаления. Но не зная какви са цените за доставка до БГ :)
https://www.tradeinn.com/dressinn/fr
https://www.esdemarca.com/fr/homme
Изображение


Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 27.07.2022
Кара: м си Саап-а и се подрусвам
Детайли за колата: твърдо окачване :/

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от kirobreika1 » 14 Дек 2022, 9:47

TNT написа:
Аз лично бих пробвал да драсна имейл или във Фейсбук на въпросната марка и да питам дали един от големите бг сайтове продава фалшиви обувки с тяхната марка.
Писал съм на Найк точно по тоя въпрос, отговорът беше в стил държавна администрация, нула ефект :help: :lol:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook