НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3197
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от laviatan » 26 Сеп 2020, 15:00

Трябва да са два :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от TNT » 26 Сеп 2020, 16:40

То и с радарите на КАТ са се засилили. По едно време чак се чудех да не ми се е развалил детектора, все мълчи, подминавам патрулки - тишина. Сега писука постоянно, чудят се къде да застанат. Даже и нови места си намират. Яко глад да се пълни хазната.
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от N.Mihaylovski » 26 Сеп 2020, 17:05

laviatan написа:
6per40 написа:Ние сме трудова медицина и не искаме допълнително пари за оценката на пандемичен риск :twisted: :| :shock: Явно софиянци пак дерат клиенти или са по- умни от нас, защото могат да го правят.

Явно :yes:

Това с трудовата медицина е страшна глупост ииии само даваме пари на вятъра, почна да ми писва да даваме за няма нищо. :evil:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от vixx » 26 Сеп 2020, 17:34

N.Mihaylovski написа:
laviatan написа:
6per40 написа:Ние сме трудова медицина и не искаме допълнително пари за оценката на пандемичен риск :twisted: :| :shock: Явно софиянци пак дерат клиенти или са по- умни от нас, защото могат да го правят.

Явно :yes:

Това с трудовата медицина е страшна глупост ииии само даваме пари на вятъра, почна да ми писва да даваме за няма нищо. :evil:


Подкрепям, няма такава тъпотия.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от 6per40 » 26 Сеп 2020, 18:42

Има огромна разлика от трудова медицина до трудова медицина. Нашата дейност така да кажем си е регламентирана в закон и наредба 3. Дано не ви се налага да декларирате трудова злополука или не сте национален обект, за който сме направили стотици неща и сме спасили човешки животи, че тогава да разберете кое е глупост и кое не е.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от drifty » 26 Сеп 2020, 18:45

TNT написа:То и с радарите на КАТ са се засилили. По едно време чак се чудех да не ми се е развалил детектора, все мълчи, подминавам патрулки - тишина. Сега писука постоянно, чудят се къде да застанат. Даже и нови места си намират. Яко глад да се пълни хазната.


:OT: Лови ли триногите? :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от steeN » 26 Сеп 2020, 18:46

Зависи от типа компания. В някаква офис компания да има трудова медицина... леко пресилено.
Разбирам да има обучение за пожари, земетресения и т.н, това е супер.
Сега вече ако става въпрос за някъде където се работи с машини (нямам предвид кафе машини, принтери и компютри :mhihi:), опасни материали и т.н. 100% има какво да се прави там.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от TNT » 26 Сеп 2020, 18:54

drifty написа: :OT: Лови ли триногите? :D

Не, лови всичко останало. Бяха спряли да изкарват старите, сега обаче всичките работещи радари са на улицата :banghead:
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от N.Mihaylovski » 26 Сеп 2020, 19:09

Да ме извинява колегата с трудовата медицина, ама парите който взимат са за измерване на шум, напрежение в контактите, всички тези неща аз имам интерес да са в норма като собственик, преди 2 години трудовата медицина като направи лабораторни изследвания на кръв и орина на персонала ми, излезна, че всичките са пред умиране, стана ебати панаира, почнаха да напускат абе филм, та платих 2 ри път за изследвания, та се видя, че първите са грешни.
Сори ама тия от медицината ми искат всички документи на машини и мастила за съотстветствие и прочие, ми те какво правят освен да напишат някакво заключение, че всичко е ОК
Всичките тези фирми, и контроони органи, който следят трудовоте злополуки са тумор за бизнеса.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 9.08.2012

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от Vlado_L » 26 Сеп 2020, 19:13

Фирмата ми е на 12 год. и винаги възстановявам ДДС (занимавам се с износ), та за толкова години никога не са бавили ДДС-то. При последното връщане забавиха парите с 8 дни . При положение че получих онлайн всички документи преди крайния срок и нямаха забележки по сумата .

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgari ... ed-1002926

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от 6per40 » 26 Сеп 2020, 19:23

N.Mihaylovski написа:Сори ама тия от медицината ми искат всички документи на машини и мастила за съотстветствие и прочие, ми те какво правят освен да напишат някакво заключение, че всичко е ОК
Всичките тези фирми, и контроони органи, който следят трудовоте злополуки са тумор за бизнеса.

:OT: ще ме извиняваш, но точно тези две изречения ми показаха какъв работодател си. Това изначава, че е по-добре хората да се нараняват, увреждат или умират. :bowdown: Дано никога нямам работодател като теб. Извинявам се за отклонението от темата.

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от N.Mihaylovski » 26 Сеп 2020, 19:26

6per40 написа:
N.Mihaylovski написа:Сори ама тия от медицината ми искат всички документи на машини и мастила за съотстветствие и прочие, ми те какво правят освен да напишат някакво заключение, че всичко е ОК
Всичките тези фирми, и контроони органи, който следят трудовоте злополуки са тумор за бизнеса.

:OT: ще ме извиняваш, но точно тези две изречения ми показаха какъв работодател си. Това изначава, че е по-добре хората да се нараняват, увреждат или умират. :bowdown: Дано никога нямам работодател като теб. Извинявам се за отклонението от темата.

Просто не вършат нищо, заради това са тумор, нищо повече.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от steeN » 26 Сеп 2020, 20:13

N.Mihaylovski написа:преди 2 години трудовата медицина като направи лабораторни изследвания на кръв и орина на персонала ми, излезна, че всичките са пред умиране, стана ебати панаира, почнаха да напускат абе филм, та платих 2 ри път за изследвания, та се видя, че първите са грешни.


Това вече наистина е уникален тъпизъм. Абсолютна инвазия на няколко права, които уж имаме според конституцията.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от don_gori » 26 Сеп 2020, 21:29

Някой има ли информация към момента какъв приход трябва да реализираш в Еконт или другите куриерски компании, за да ти пратят НАП за проверка ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НАП, ЕКОНТ и продажби през куриерските фирми...

Мнение от bum_bum » 26 Сеп 2020, 22:22

Нагоре казаха, подгонили са тия и с по 1к. Вероятно и още ще свалят. Почнаха от драстично по-големи цифри.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook