Здравословен живот, или...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Bogat-Beden » 29 Сеп 2020, 0:02

Плодовете не е много ок да се пият, зеленчуковете няма грижи.
Плода има фибри, които намаляват драстично при сокоизтискването, а те забавят усвояването на захарите.
Като ги няма и става кофти
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Bogat-Beden » 29 Юли 2021, 18:35

Не знам дали друг има такъв джендър проблем.
Бръсна се и зимата под мишниците, но особено лятото ми се възпаляват потни жлези..
Ползвам стикчета, от месец близо едно като вакса от ДМ, без вредни субстанции уж, много бях доволен, ама се почна пак..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от bum_bum » 29 Юли 2021, 18:56

Остави копъра да расте на воля :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Bogat-Beden » 29 Юли 2021, 19:18

Бих, ама хептен ше ме отбягват селските невести, :lol: ергенлъка ми дотяга веке :oops:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от bum_bum » 29 Юли 2021, 20:52

Иди на доктор да види там флората и фауната как е. То има сто причини, но възпалението си е заболяване и все си има причинител някакъв.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Bogat-Beden » 29 Юли 2021, 20:58

Ходих на джипи, имам направление за хирург, но аз допускам, че е от дезодорантя, лятото се влошава яко..
Пък и се къпя 2 пъти дневно сега, зимата прескачам ден често..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 29 Юли 2021, 21:24

Ако всичко е нормално с потните жлези на обезкосмени мишници много лесно се проверява - като се изпотиш потта се стича надолу в гащите и мирише все едно белиш лук . Разликата при потенето е че не се насълзяват очите както от лука , поне в масовия случай де . Иначе семейния живот иска жертви това е ясно но не виждам чак да е такъв проблем ...все едно си пуснал брада но под мишниците какво толкова ? :mhihi:
Последна промяна Jordana на 30 Юли 2021, 7:27, променена общо 2 пъти
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 675
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F15

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от theraven_nz » 29 Юли 2021, 22:06

Точно в ДМ има един стик като буца сол (която ближат козичките), даже трябва да я намокриш, ако нанасяш когато не си потен. От това по-естествен продукт не знам. Почти не намаля потенето, но не пречиш на невестите :mhihi:
---

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от zAcK » 09 Авг 2021, 23:20

Да ви попитам, къде в София може да се намери дива риба? Не отглеждана в садки и т.н.
Нещо напоследък хич не са ми вкусни тия риби отглежданите :idea: Не, че ям често, ама голяма гнус се продава навсякъде.
Някой знае ли откъде може да се купи уловена риба, или ще трябва да си я хващам сам :?: :conf: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от streetz » 09 Авг 2021, 23:44

За Доганово съм чувал добри отзиви, но не съм по рибата много-много и не съм ходил да пробвам. Мисля, че продават и прясна риба.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 10 Авг 2021, 6:12

Черноморските риби са диви всичките според мен . Скумрията океанската е изкуствено отглеждана , сьомгата също .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от bum_bum » 10 Авг 2021, 8:56

zAcK написа:Да ви попитам, къде в София може да се намери дива риба? Не отглеждана в садки и т.н.
Нещо напоследък хич не са ми вкусни тия риби отглежданите :idea: Не, че ям често, ама голяма гнус се продава навсякъде.
Някой знае ли откъде може да се купи уловена риба, или ще трябва да си я хващам сам :?: :conf: :mhihi:


Метро е най-големия вносител на риба в България. А иначе на всяка опаковка и по веригите си пише метода на улов и отглеждане.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Borymeckata » 10 Авг 2021, 10:19

В Дунава всичката риба е дива, само трябва да си я хванеш... За мен от дунавските само сом, якбалък (бяла риба, също смадок й викат) и донякъде бял амур стават. Всичко друго е само колкото да се хвалиш, че си хванал нещо и да показваш с дланта на едната ръка до лакътя на другата - е ТАКАВА диверига извадих оня ден!... Никакви чорби, саламури, пълнени в тесто, плакии, печени със сос и други подобни извращения - само пържени на филии! Разни шарани, толстолоби, мрени, щуки, костури за ядене не стават, а за таранки, платики, червеноперки, попчета и другите по-дребни изобщо не говорим. Единствено може би уклейчета, ако са приготвени както трябва. Е, разбира се, есетровите са много добри, ама кога ще хванеш такава... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 10 Авг 2021, 12:35

Моля ти се недей така , чорбичката от калкан няма равна . От див калкан имам предвид . Даже и ония чорби с 5 вида риба не са в класацията :bchug:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Borymeckata » 10 Авг 2021, 12:41

Нищо не съм казал / писал за калкана, в Дунав такова не се въди... :dunno: :dunno:

Много хора припадат по разни рибени чорби и саламури, пълнен шаран в тесто, такива манджи. Супа от глава на толстолоб - гадост...
Аз като цяло риба не обичам, особено пък дунавска. Имам познати, дето нагъват всякакви риби, дори и таранки, сигурно и царска риба биха яли, ако някой им хване и сготви.
Excellent! Steven is my name!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook