Здравословен живот, или...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от ivanski_2 » 19 Авг 2021, 15:51

Здравейте, ще питам тук понеже темата е "...или..", та аз за другото да попитам :lol: :mhihi:
Препоръчайте ми медикаменти/ хапчета, мазила или каквото сте тествали за болка в мускулите и ставите, колкото по силно лекарство по-добре, единственото което знам е едно мазило, прави се от един човек в Нареченски бани и се продава само от него, върши работа и то много, натурално е само от билки, но ми е голямо като размер(700мл шишенце за пръскане) и не мога да го взема със себе си, а ми трябва нещо което да намали въпросната болка понеже ме очаква доста доста доста дълъг преход, та ще се радавам на съвети с какво да се запася от аптеката/интернет.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от 3186 » 19 Авг 2021, 16:02

Че купи си малко шишенце с пръскалка и пресипи в него достатъчно от тази смес. В Джъмбо 100% има.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 19 Авг 2021, 16:03

pferdebalsam
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 28.01.2016
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: ше E39 530D Touring
Мечтае да кара: колело

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от MrManson » 19 Авг 2021, 16:20

Ветеринарен Рефригеранс. Гледам има вече и за хора, но там не мога да коментирам.
Препоръчан ми е от приятели /фармацевти, занимаващи се активно със спорт/.
Ето това е https://www.pchelarvet.com/%D0%BF%D1%80 ... gerans-50/

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 19 Авг 2021, 17:26

Пише за магарета кучета и прасета ... :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от ildivvy » 19 Авг 2021, 22:09

Off-topic: Ком - Емине ли ще се прави? Ако е така - :yes: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от ivanski_2 » 20 Авг 2021, 6:40

Jordana написа:pferdebalsam

Мерси ще го погледна

3186 написа:Че купи си малко шишенце с пръскалка и пресипи в него достатъчно от тази смес. В Джъмбо 100% има.


Дали на летището няма да ми направят проблем неизвестна течност без рецепта :dunno:

MrManson написа:Ветеринарен Рефригеранс. Гледам има вече и за хора, но там не мога да коментирам.
Препоръчан ми е от приятели /фармацевти, занимаващи се активно със спорт/.
Ето това е https://www.pchelarvet.com/%D0%BF%D1%80 ... gerans-50/


Малко ме притеснява че го дават за животни.


ildivvy написа:Off-topic: Ком - Емине ли ще се прави? Ако е така - :yes: !

Не, пътя на Сантяго от Сан Жен до Сантяго, даже още 100-тина км ще продължа след това до "края на света", та ще станат към 900км :D
Поне ще дам всичко от себе си де, да не се заричам всичко може да се случи, но по план на 31-ви в 6:00 летя за Барса :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от 3186 » 20 Авг 2021, 8:04

ivanski_2 написа:
3186 написа:Че купи си малко шишенце с пръскалка и пресипи в него достатъчно от тази смес. В Джъмбо 100% има.

Дали на летището няма да ми направят проблем неизвестна течност без рецепта :dunno:

Едва ли, така в прозрачни шишенца си наливаме шампоан/душгел при полети и никога не е било проблем, щом е в чекирания багаж. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от ivanski_2 » 20 Авг 2021, 8:24

3186 написа:
ivanski_2 написа:
3186 написа:Че купи си малко шишенце с пръскалка и пресипи в него достатъчно от тази смес. В Джъмбо 100% има.

Дали на летището няма да ми направят проблем неизвестна течност без рецепта :dunno:

Едва ли, така в прозрачни шишенца си наливаме шампоан/душгел при полети и никога не е било проблем, щом е в чекирания багаж. :yes:


Ясно, да в чекирания ще е, ами супер мерси :bchug:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 20 Авг 2021, 8:24

pferdebalsam гел е супер ефективно , ползвам го повече от 20 години . Действа при невралгии , травми на стави и мускули , подобрява кръвообращението и т.н Немско е , няма нищо общо с тия боклуци ревулзани мажи движи и разни подоби простоти дето се рекламират масово . Ако искаш нещо компактно и ефективно потърси по аптеките тъй нареченото виетнамско чудо , супер ефективно е също .
https://www.google.com/search?q=%D0%B2% ... 80&bih=572
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от peshehodetz » 22 Авг 2021, 15:32

Каране на колело и плуване по 2 пъти седмично и естествено колкото се може повече ходене пеша. Относно хранене избягвам мазните храни, особено сланини, пръжки, бекони и всякакви подобни боклуци въобще не опитвам дори. Хляб почти не ям, особено бял такъв, много рядко се случва най-вече когато съм си в родината да не мога да устоя като мина покрай някоя хлебарница когато току що са го изкарали топъл. Наблягам изключително на риба и то морска, понякога и пъстърва но задължително да е органик. Пилешко, телешко, мляко и яйца задължително също органик, за свинско няма значение, зеленчуците според зависи, но в къщи се набляга много на салатите също. След всеки два дена третия ми е задължително само постно + плодове и зеленчуци, никакви тестени, меса и сладко. Това е може би понеже от много години живея в страната на дебелите хора и един вид изключително много се пазя да не заприличам и аз на тях, макар че и в родината последните години наличието на дебелаци с увиснали шкембета не са рядка гледка. С алкохола също изключително много внимавам понеже имам някакво пристрастяване което не е толкова страшно в смисъл мога да изкарам месец без да се докосвам, но после съм от този тип хора дето "без едно мога но с едно не мога". Затова и гледам повече от три пъти в седмицата да не пия, т.е. петък и събота и веднъж през седмицата вторник или сряда както дойде. Това е когато съм си в къщи, когато сме някъде на почивка през всеки два дена третия гледам да не пия, обикновено съвпада с постенето ми. Със сладкото също много внимавам защото и там съм пристрастен, особено вечер когато не съм пил бира или чаша вино след ядене ми е много трудно без десерт, в такива ситуации много помага един банан с чаша кисело мляко. Сутрин закусвам предимно плодове най-вече ябълки или круши и понякога овесени ядки, а иначе любимата ми закуска е кроасан с шоколад с хубаво силно еспресо, но това е не повече от два пъти седмично. Накрая щях да забравя солено не ям, предпочитам яденето ми да е леко безсолно, отколкото малко в повече пресолено. По отношение на газираните напитки съм като Кристиано Роналдо - не пия никакви коли, спрайтове и подобни, само вода около1.5 литра на ден поне и сокове от пресно изцедени плодове. Единствените газирани дето пия са вода Перие или Сан Пелегрино.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от EBEEMVACIA » 31 Авг 2021, 3:06

АБЕ,има ли някой от монтана да попитам нещо тук важничко
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от BMW_POWER » 01 Сеп 2021, 23:51

Дядо и баба, на по 95г умряли и попаднали в Рая. Топло, приятно, зелена трева, Слънце, птички пеят, идилия. И тук дядото се извръща и удря един здрав "задвратник" на бабата. Паднали и очилата, дето се вика:
- Що ме удряш, какво ти става - вика бабата
- Гледай ма, тук щяхме да сме още преди 20 години, ама ти с това здравословно хранене ...
========================

Карам колело, по малко ходя на разходки, сутрин поне лятото един домат, малко сиренце, кашкавал, две яйца и съм готов. На обяд кога както дойде. Вчера и днес съм на по два банана. Вечер шопска салата задължително. Другото го въртим. Ориз, картофи, мръвки, кога как дойде. Хляб от време на време. Веднъж на две - три седмици си правим Subway. Две франзели и сандвич с каквото се сетиш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 02 Сеп 2021, 6:21

Този за бабата и дядото е донякъде смешен , но втория не особено при положение че вече сте прочели първия .. :mrgreen:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от EBEEMVACIA » 03 Сеп 2021, 15:36

Колоезденето е бавната смърт на планетата.
Велосипедистът е катастрофа за икономиката на страната - Той не купува кола или не взема кредит за кола - Не купува автомобилна застраховка - Не купува гориво - Не изпраща кола за поддръжка и ремонт - Не използва платено паркиране - Не причинява големи инциденти - Не изисква многолентови магистрали - Не затлъстява...
Здравите хора не са необходими за икономиката. Те не купуват лекарства. Те не ходят в болници и лекари. Те не добавят нищо към БВП на страната.
Напротив, всеки нов магазин на McDonald създава най-малко 30 работни места - 10 кардиолози, 10 зъболекари, 10 експерти за отслабване извън McDonald.
Изберете разумно: велосипедист или Mc Donald? Заслужава си да помислите.
PS: ходенето е още по-лошо. дори не купуват колело
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook