За парфюмите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За парфюмите

Мнение от Jordana » 26 Мар 2022, 13:30

Тоя червения йоп е класика в жанра . Ползвам го чат пат още преди 20 години когато излезе , беше стотинки и неизвестен аромат. Той и сега не е скъп но все пак доста над това преди . Трайноста му е потресаваща , няма да е пресилено ако кажа че държи дни . Имаше преди години едни малки тестерчета 25мл с тоя йоп и съм изпръскал сигурно един кашон от тях .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 17 Апр 2022, 19:55

Orto Parisi MEGAMARE, наистина е МЕГА!

Уникална трайност, това ако се пръсне върху дрехи е безкрайно
Самия аромат няма аналог или поне аз не се сещам за подобен аромат, много различен. Личи си, че е творение на The Nose :ok:
Доста силен, но не натрапчив и въпреки това никога не остава незабелязан

ПП: Другите от чантичката не са нищо особено, само един е много приятен като аромат, но прекалено лек и нетраен, 2-3 часа след пръскане едва-едва се усеща
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 04 Юли 2022, 17:52

Сам си пиша в темата ама пък съм постоянен :mhihi:

Търсите Creed Aventus за без пари - Armaf Club de Nuit Intense, всичките му разновидности май стават.
Аз взех Limited Edition, че на първо мирисане най-рафиниран изглеждаше, тоалетната вода например на първо мирисане бие на препарат за съдове
Доста добър клонинг на много популярен и безумно скъп аромат за без пари :ok:

Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: За парфюмите

Мнение от bioz » 16 Юли 2022, 20:52

Аз взех експлорер също се води колнинг на авнтус, но не е съвсем същия защото имам и оригинала.

Иначе тези дни поръчах отливки на няколко нишови парфюми които ги няма тук за проба. Единия от тях е hacivat на Nishane. Ебахти звяра, вчера се пръснах два пъти днес още се усеща при това, че съм се къпал два пъти. Според мен има общо с интерлюд без да е толкова натрапчив.

Sent from my IN2015 using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.01.2004
Местоположение: пловдив,кичука,London
Кара: G30d...Q7 2019

Re: За парфюмите

Мнение от badboy21 » 16 Юли 2022, 22:46

Приятно изненадан съм от Ralph lauren red rush,бюджетен парфюм с приятен аромат,ползвам го,като излизам за работа,иначе от около година ползвам Аqua di GIO на Giorgio Armani,лично на мен ми харесва много :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 17 Юли 2022, 14:07

Тоя Hacivat изведнъж стана мега хит и бая народ го има вече, всеки парфюмен влогър го хвали и всеки купува :lol:
Аз най-накрая тествах отливката на Orto Parisian Cuoium - много добър есенно/зимен аромат, кожата си е кожа.
Една пръска и се усеща вече почти 12 часа, не се натрапва като други подобни аромати, но се усеща наоколо.
За зимата ще скоча с един такъв със сигурност!

Сега поръчах един парфюм за милото дето си хареса във Виена, та с него викнах и няколко много противоречиви и уникални като аромат тестери да видим кое ще е следващото в колекцията :bchug:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За парфюмите

Мнение от Jordana » 17 Юли 2022, 17:24

Armaf Club de Nuit Intense трайно ли е това и какъв е аромата ? Аз харесвам тежки мъжки пафюми като тези , нещо близо ли е ?
https://www.emag.bg/toaletna-voda-za-my ... DV5L0NBBM/
https://www.parfumite.eu/index.php?sect ... itemid=642
https://www.parfimo.bg/christian-dior-f ... je-100-ml/
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 17 Юли 2022, 17:26

Aко си мирисал Creed Aventus, Армафа е на 99% същото. Трайснотта му като за тия пари е впезатляваща, без проблем изкарва 6-8 часа при мен :bchug:
Limited Edition на Armaf е най-пипнатия клонинг от серията. Няма го острия цитрусов мирис на препарат за почистване на съдове в началото и като цяло е доста рафиниран. Само за протокола в Salon Oflactive го сбъркаха с оригинала :lalala:

Тия дето си ги пуснал нямам идея на какво миришат :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За парфюмите

Мнение от Jordana » 17 Юли 2022, 17:30

Тежък дървесно мускусен аромат , и трите държат със дни . Ако пръскаш върху дреха поне 2 дена се усеща .
Creed Aventus
възвишен, плодов шипров аромат
Не е моето значи :lol:
Последна промяна Jordana на 17 Юли 2022, 17:34, променена общо 2 пъти
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: За парфюмите

Мнение от Exclusive89 » 17 Юли 2022, 17:31

Bogat-Beden написа:
c04 написа:
Bogat-Beden написа:Червеният JOOP! е едно от най-добрите оферти за супер ниската си цена, мега силен и траен, малко по-агресивен е, но все пак :bowdown:

JOOP! Homme ?

мдам, ей тоя Изображение

Пълен кенеф..

Преди да се прибера в страната, купих Dior Sauvage Elixir, много хубаво парфюмче, поне на мен ми допада като аромат :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За парфюмите

Мнение от Jordana » 17 Юли 2022, 17:33

Този червения Йоп освен всичко и цапа дрехите , остават розови петна особено на бяло .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 18.10.2022
Пол: Мъж

Re: За парфюмите

Мнение от sev80 » 22 Окт 2022, 10:33

Привет на всички BMW още нямам,но скоро ще поправим тази неправда :D .
Парфюмите са ми доста болна тема от много години.Също така съм заформил една колекция от 250 и нещо парфюма и над 300 отливки ,които съм събирал за тест,преди да си купя бутилка.Крастата е голяма и много сърби.Все гледам да се ограничавам,вече с какъв успех е друга тема.

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 23.11.2019
Пол: Мъж
Кара: Hybrid

Re: За парфюмите

Мнение от flokeys5 » 21 Ное 2022, 0:38

Преди няколко месеца този сайт случайно ми попадна и реших да ги пробвам - https://www.francestore.co/ Днес си поръчвам 3-ти парфюм от тях и мога да кажа, че съотношението цена-качестево е доста добро :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 17 Фев 2023, 12:36

Търся един парфюм, но никъде не намирам да си поръчам мостра или да е наличен в магазин, че да го душна...

Bois 1920 Cannabis Frutata - някой ако го има да каже, че да се разберем къде и как да го тествам :wave:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: За парфюмите

Мнение от drifty » 28 Фев 2023, 20:00

Колеги, дайте съвет за новобранец по отношение на парфюми. Искам да си взема нещо до 100тина лв. По скоро ежедневно съм си намислил, но и препоръките за нещо подходящо за излизания. Като цяло приемам съвети от по-знаещите тук. И от къде да купя?
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook