Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от peshehodetz » 16 Яну 2023, 1:08

Къде ги гледаш, в Канада не може да нямате costcotravel.com, стъпват на около 75% от това на експедия. Отделно излизат дилове както при мен в момента
.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от BMW_POWER » 16 Яну 2023, 1:12

Гледам тукашните сайтове. Не забравяй, че веднъж съм по-далеч, отделно CAD е доста ниско спрямо USD.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от blqsu4ko » 19 Яну 2023, 10:29

Колеги, предложете прилична, не толкова известна дестинация в България, за уикенд излежаване. Иска ми се да не е по зимните курорти, понеже съм със скъсани връзки и ски няма да се карат тази година. Нещо тип www.hotelgela.com ,където никога няма места. Бюджет няма, но не виждам много смисъл в уикенд стаите по 1000+ лв.
Live it like you Love it

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Don_Diego » 19 Яну 2023, 11:16

Приятелката ми беше за женски уикенд в Рибарица в някакъв комплекс "Тримата глупаци" - много доволна остана. Еко пътеки за разходка, спа зоната беше само за тях защото са били сами в целия хотел :lol:
Всичко било новичко и чисто, джакузито не работило поради проблем ама не е болка за умиране

https://www.glupacite.com
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от mr_petroff » 19 Яну 2023, 19:16

blqsu4ko написа:Колеги, предложете прилична, не толкова известна дестинация в България, за уикенд излежаване. Иска ми се да не е по зимните курорти, понеже съм със скъсани връзки и ски няма да се карат тази година. Нещо тип http://www.hotelgela.com ,където никога няма места. Бюджет няма, но не виждам много смисъл в уикенд стаите по 1000+ лв.

Чифлик , хотел Фея . Има и други хотели ама този най ми хареса май ...

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 30.09.2020
Пол: Мъж
Кара: Е90 325XI
Детайли за колата: N52B25

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от тео е90 » 19 Яну 2023, 20:31

mr_petroff написа:
blqsu4ko написа:Колеги, предложете прилична, не толкова известна дестинация в България, за уикенд излежаване. Иска ми се да не е по зимните курорти, понеже съм със скъсани връзки и ски няма да се карат тази година. Нещо тип http://www.hotelgela.com ,където никога няма места. Бюджет няма, но не виждам много смисъл в уикенд стаите по 1000+ лв.

Чифлик , хотел Фея . Има и други хотели ама този най ми хареса май ...

Най добър е за мен спрямо цена-качество. Посещавам го два пъти годишно/май-септември/

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Exclusive89 » 19 Яну 2023, 20:41

blqsu4ko написа:Колеги, предложете прилична..

Може да погледнеш и тук, колега viewtopic.php?f=4&t=432760&hilit=%D1%81%D0%BF%D0%B0+%D1%83%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D0%BD%D0%B4&start=180
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от peshehodetz » 26 Яну 2023, 6:02

Колегата алек какво стана пристигна ли в Мексико да каже какво е положението, че гледам тук някои сънародници пристигащи от Родината имат явно проблеми.Нещо не ги пускат да влязат в страната ма не знам каква е точно истината.



P.S. Изключително рядко гледам Бг предавания обаче в случая съм тотално потресен, водещите са е баси простаците, особено тъпата п....а заспала се скъса да прекъсва и суфлира най-вече към края на предаването, това е направо отвратително държане.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от BMW_POWER » 26 Яну 2023, 6:26

Малко на теория, ама ... Канкун е най-прекият път към ... Маями. Да не са ги наклепали, че искат да ходят на север и нататък всичко е ясно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от alekangg » 26 Яну 2023, 8:18

peshehodetz написа:Колегата алек какво стана пристигна ли в Мексико да каже какво е положението, че гледам тук някои сънародници пристигащи от Родината имат явно проблеми.Нещо не ги пускат да влязат в страната ма не знам каква е точно истината.



P.S. Изключително рядко гледам Бг предавания обаче в случая съм тотално потресен, водещите са е баси простаците, особено тъпата п....а заспала се скъса да прекъсва и суфлира най-вече към края на предаването, това е направо отвратително държане.

След 2 дни ще кажа как е положението.
Всеки втори ми изпраща подобни материали.
Това което е ясно, че абсолютно всички задържани до сега са били с агенции. Аз не ползвам агенции никога, ама да видим какво ще стане.
Има и други националности освен българи.
За сега не е ясно защо се случва това и дали няма нещо друго което не се споменава от никой.
Лично познавам хора ходиха преди седмици и никакъв проблем.

Познавам и друг, който го арестуваха в Израел и седя 2 дни в килия и го върнаха обратно. Стана преди месец, ама не псиаха за него никъде...
А човекът си ходи доста по света и е нямало да емигрира, това е бил претекста на евреите.
С две думи винаги някъде нещо може да се случи.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от ivanski_2 » 26 Яну 2023, 10:25

Аз на твое място бих си сложил сим карата в смарт часовника за всеки случай..... не се бъзикам.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от alekangg » 26 Яну 2023, 14:02

Нямам такива екстри-часовници.
Опекъл/уговорил съм да звънят по консулства, ако не им пиша 1 час след кацането.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от ivanski_2 » 26 Яну 2023, 14:24

alekangg написа:Нямам такива екстри-часовници.
Опекъл/уговорил съм да звънят по консулства, ако не им пиша 1 час след кацането.


Има китайски за 30-40 лв .
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от c04 » 26 Яну 2023, 15:10

ivanski_2 написа:Аз на твое място бих си сложил сим карата в смарт часовника за всеки случай..... не се бъзикам.

Чак пък така :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от alekangg » 26 Яну 2023, 16:18

Телефоните са стационарни, а консулите почиват събота и неделя или няма особен смисъл от смарт гривна.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook