Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Море 2020-та?!...

Мнение от bum_bum » 29 Яну 2021, 11:19

Те искат ма то ги няма много. С връзки са :mhihi:

Аз също запазих, па квот-такова. Сега като се спомена за Албания че е яд, че не се сетих да видим там.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: Море 2020-та?!...

Мнение от dankata » 29 Яну 2021, 11:34

Сондьора написа:Понеже кой знае гърците кво ще измислят тази година, може и ваксина да искат.
Та, някой ходил ли е в Албания, как седят нещата там, визи, път, риболов, харпуни, цени храна и т.н? В букинг гледам доста добри оферти.


Преди 2 години ходихме на къмпинг под Химаре. Към 700км е или 12 часа с кола. През Йоанина минахме, от границата с Албания до целта ни бяха 97км, които отнеха 3 часа. Хубави пътища, но много завои. С паспорт се минава границата, макар че на нас само личните карти ни искаха. Бяхме там края на Юни - времето както на Черноморието ни през Август, водата на месец от нашата тук през Август. Хора почти никакви, което беше супер. Там сезона започва от средата на Юли и става Китен/Слънчака. Явно си тачат големия мор и гъчканицата :dunno:
Цените са са си нашенски, но качеството и храната са гръцко ниво. Това в по-лъскавите заведения. Ако мръднеш страни от комерска цените са надолу, но храната си е топ. За мое съжаление най-скъпото по кръчмите беше бирата :mhihi:
Хората са доста приветливи, обслужването е на ниво, по къмпингите има сгодни хора и атмосфера. Имаше клубчета по плажа, но повечето не работеха, понеже както казах беше началото на сезона.
Аз си бях замъкнал спининга, че съм се нагледал на риболов от брега в тубата, но се отдадох предимно на почивката. Тапия не ти е нужна.
Имаше един агент в къмпинга, водеше се разсилен, дето като разбра че искам да ходя за риба предложи да ме закара на някакъви скали до рибарници където се върти хищника. Не стигнахме, понеже следващото което ми предложи беше да ми намери каквито опиати искам. Условието беше да не раздухвам в къмпинга, да не го приберат пак в пандиза :mhihi: После ударихме бутилка ледено Савойче с тоник и лимончета на тераската, еххххххххххххххххх искам пак :P
Общо взето е супер дестинация, със само един минус - ако ще го взимаш пътя накуп си е натоварващо.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Море 2020-та?!...

Мнение от acho.rs » 26 Апр 2021, 14:28

Мисля, че никой не писа за "море 2021", макар че сума народ се тагна от Африкански острови и индийски атоли :mhihi:
Аз след няколко дни отивам до Тюленово - малко няма да става за къпане, но поне ще има свеж въздух и красива природа.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ М44Б19
Мечтае да кара: Imperial Tie Fighter
Детайли за колата: Стара баба с тояжка

Re: Море 2020-та?!...

Мнение от stormrider » 26 Апр 2021, 21:32

acho.rs написа:Мисля, че никой не писа за "море 2021", макар че сума народ се тагна от Африкански острови и индийски атоли :mhihi:
Аз след няколко дни отивам до Тюленово - малко няма да става за къпане, но поне ще има свеж въздух и красива природа.

Завиждам ти! Засега. Това ми е любима дестинация.
С много любов към децата!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море 2020-та?!...

Мнение от barty » 27 Апр 2021, 5:41

Скоро ще имам парцел за продажба в Камен бряг, на асфалтов път, ток, вода и улично осветление. Та ако сте мераклии за Северна България :mhihi:
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Море 2020-та?!...

Мнение от acho.rs » 27 Апр 2021, 10:03

barty написа:Скоро ще имам парцел за продажба в Камен бряг, на асфалтов път, ток, вода и улично осветление. Та ако сте мераклии за Северна България :mhihi:

Мислил съм го, но е отчайващо далече от София. За уикенд, особено в сезон е мъчение.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море 2020-та?!...

Мнение от barty » 27 Апр 2021, 10:22

acho.rs написа:
barty написа:Скоро ще имам парцел за продажба в Камен бряг, на асфалтов път, ток, вода и улично осветление. Та ако сте мераклии за Северна България :mhihi:

Мислил съм го, но е отчайващо далече от София. За уикенд, особено в сезон е мъчение.


Истина е, много път е :yes:
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Море 2020-та?!...

Мнение от vvasilev1 » 31 Май 2021, 19:16

Може ли да помогнете с възможност за настаняване на българското черноморие.
Интересува ме хотел/къща/апартамент на пешеходно разстояние до следните плажове

Градина
Каваци
Смокиня
Арапя
Алепу
Аркутино

Семейство с две лапета.
100-150 лева на вечер за спане мисля, че е максимално, което бих платил.

Изпратено от моят SM-A405FN с помощта на Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Море 2020-та?!...

Мнение от ka4i » 02 Юни 2021, 20:55

vvasilev1 написа:Може ли да помогнете с възможност за настаняване на българското черноморие.
Интересува ме хотел/къща/апартамент на пешеходно разстояние до следните плажове

Градина
Каваци
Смокиня
Арапя
Алепу
Аркутино

Семейство с две лапета.
100-150 лева на вечер за спане мисля, че е максимално, което бих платил.

Изпратено от моят SM-A405FN с помощта на Tapatalk


А защо не в Гърция. Аз заминавам след 2 седмици на Тасос.Цяло студио за мен и синът ми е 55 Е на вечер. на 150 метра от морето, в населено място. Но аз имам ваксина и няма да правея тестове и тн. ако това е съображението!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от ivanski_2 » 02 Юни 2021, 21:22

Здравейте, дали според вас края на месеца ще е ок за Несебър, като време/температури, аз резервирах преди 2 седмици едни 10-тина дни, но тук в Чепеларе сутринта беше 3 градуса , а сега е 1, та леко почнах да се притеснявам :D
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от ///M Power » 02 Юни 2021, 22:10

ivanski_2 написа:Здравейте, дали според вас края на месеца ще е ок за Несебър, като време/температури, аз резервирах преди 2 седмици едни 10-тина дни, но тук в Чепеларе сутринта беше 3 градуса , а сега е 1, та леко почнах да се притеснявам :D


Нашето море края на Юни не от най-топлото, макар и аз да имам резервация :mhihi:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 5.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: м си.

Море 2021-ва?!...

Мнение от Joro17 » 02 Юни 2021, 22:32

Може да не е най-топло, но е най-чисто и спокойно (тълпата още я няма). Водата в края на юни вече е около и над 23 градуса. Докато детето учеше до 15 - ти юни винаги дългата ни почивка беше 20-30 юни в района на Черноморец/Градина/Созопол.


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от vvasilev1 » 03 Юни 2021, 5:50

ka4i написа:
vvasilev1 написа:Може ли да помогнете с възможност за настаняване на българското черноморие.
Интересува ме хотел/къща/апартамент на пешеходно разстояние до следните плажове

Градина
Каваци
Смокиня
Арапя
Алепу
Аркутино

Семейство с две лапета.
100-150 лева на вечер за спане мисля, че е максимално, което бих платил.

Изпратено от моят SM-A405FN с помощта на Tapatalk


А защо не в Гърция. Аз заминавам след 2 седмици на Тасос.Цяло студио за мен и синът ми е 55 Е на вечер. на 150 метра от морето, в населено място. Но аз имам ваксина и няма да правея тестове и тн. ако това е съображението!
Гърция по скоро догодина.
Аз го карах ковида и за момента нямам намерение да се ваксинирам.

Тасос след две седмици ще си е още студено за море, но успех все пак.

Изпратено от моят SM-A405FN с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Jordana » 03 Юни 2021, 11:12

Юни може да го забравите тази година , средата на юли най рано ще бъде комфортно по черноморието . Трябват поне 20 дена хубаво време без дъждове за да се стопли водата , последните 3-4 години юни месец е традиционно извън сезона .
За да има хубав плаж юни задължително е още преди 24 май да има седимици със добро слънце и малко валежи и това да зъдържи няколко седмици . 3 юни досега е имало не повече от 4-5 дена със слънце :dunno: Освен това трабата пак е спукана и тече фекал в езерото , Варна я пропускайте тази година :mrgreen:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ М44Б19
Мечтае да кара: Imperial Tie Fighter
Детайли за колата: Стара баба с тояжка

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от stormrider » 03 Юни 2021, 11:58

Но течението е от север на юг. Аз съм в Шабла от 12 юли и не ми пука изобщо кои тръби са спукани.
С много любов към децата!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook