Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от mr_petroff » 28 Юни 2022, 21:22

Ами да го кажем така ,с колата минавам само през Златоград , с кемпера никога. Там опашки няма ,но пътя в Гърция е тесничък и със завои- около 15 км.За кола е даже готин.Но за кемпи не става...Замирисва на накладки малко , а към БГ на съединител :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от mr_petroff » 28 Юни 2022, 21:51

За Резово-магазин читав има само един ,до хотела на главната -Резос май беше,има още един кооп .Заведения - Морска градина-долу горе , Панорама - :nono: ,долу до знамената на устието-цаца и бира , при Паяка /бай Васил/ - супер за риба и рибена чорба - само с резервации. Там менюто е салата ,ракия/узо ,риба микс , чорба /не супа,чорба/,бира и вино. Резово плаж почти няма ,на устието на Резовска плажчето някой път става ,другото място е на кея/романтика братче/. Като ти се доходи на нормален плаж - Силистар-4-5 км. Тишина и спокойствие ,будят те гадните петли още в 5 сутринта :D .Има си чар мястото ,аз ходя там от 20 години всяка година поне 10 дена ,ако мога и месец изкарвам ,познавам се с местните и ме имат като техен - излизаме за риба в морето , пием домашна ракийка и хапваме каквото сме хванали .Приятели които са идвали с мен са с различни впечатления - някои го харесват ,други втори път не стъпват .Място за истинска почивка ,но си зависи и от човека.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от BMW_POWER » 28 Юни 2022, 21:55

mr_petroff написа:Тишина и спокойствие ,будят те гадните петли още в 5 сутринта...


Хаха, напомни ми случка преди двайсетина години в Балчик. Питам комшията (бяхме на квартира), колко му струва петела. Не го продавал. Аз му казах, че искам само да го платя, а не да го купувам :mhihi:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от zAcK » 28 Юни 2022, 22:04

mr_petroff написа:За Резово-магазин читав има само един ,до хотела на главната -Резос май беше,има още един кооп .Заведения - Морска градина-долу горе , Панорама - :nono: ,долу до знамената на устието-цаца и бира , при Паяка /бай Васил/ - супер за риба и рибена чорба - само с резервации. Там менюто е салата ,ракия/узо ,риба микс , чорба /не супа,чорба/,бира и вино. Резово плаж почти няма ,на устието на Резовска плажчето някой път става ,другото място е на кея/романтика братче/. Като ти се доходи на нормален плаж - Силистар-4-5 км. Тишина и спокойствие ,будят те гадните петли още в 5 сутринта :D .Има си чар мястото ,аз ходя там от 20 години всяка година поне 10 дена ,ако мога и месец изкарвам ,познавам се с местните и ме имат като техен - излизаме за риба в морето , пием домашна ракийка и хапваме каквото сме хванали .Приятели които са идвали с мен са с различни впечатления - някои го харесват ,други втори път не стъпват .Място за истинска почивка ,но си зависи и от човека.


Легенди се носят за Паяка, ама не е за всеки там :bchug: :ok:

Моджо написа:Ми честно казано като бяхме по миналата година в Златоград за седмица нямам спомен да е било някакво завойчесто. Вече от Златоград навътре в Родопите, примерно към Смолян - да. Ама до самия си Златоград си е съвсем нормално. Вече от гръцка страна не знам как е. Но ако не бързам за никъде и аз бих минал по такъв път. Първия път за Керамоти минахме през Гоце Делчев. Бавно, ма славно..има за гледане.
ПП ако иде реч само за завои де. Ся ако е дупка до дупка друг въпрос. Ма досега в Гърция път с дупки много , много не съм виждал. И то не главни пътища.


Пътят от Гоце Делчев към Гърция е няколко пъти по-широк от тоя от Златоград към Гърция :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Миналата седмица минавахме през Гоце Делчев. Супер е пътя, широк, караш с прилична скорост, няма движение и т.н.
Е, на Предела е зле, ама нормално :dummy: Но след Предела до Кавала е супер. Явно едно време са помислили и шофирането там е супер.
А след Златоград към Гърция си е третокласен, тесен, с много завои път :mhihi: :ok: Но пък мен много ме кефи :bchug:
Като цяло подобни пътища из Родопите са ми любими, само са малко тесни.
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от Моджо » 28 Юни 2022, 22:14

Може, Зак. Забележка - Предела е много добре даже. Ма щото не знаеш къв е бил)). Ситония обаче съм я пресичал няколко пъти по третокласните. Да, за кемпер не става. Ако бързаш - пак не става. Ку искаш да караш с повече от 60 също.
Ма си е приключение)). То и на Тасос е кат в Родопите. Пътищата обаче са си ок и не са дупка до дупка. Та за разнообразие може да се опита.
Хм,хм...

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от zAcK » 28 Юни 2022, 22:24

Моджо написа:Може, Зак. Забележка - Предела е много добре даже. Ма щото не знаеш къв е бил)). Ситония обаче съм я пресичал няколко пъти по третокласните. Да, за кемпер не става. Ако бързаш - пак не става. Ку искаш да караш с повече от 60 също.
Ма си е приключение)). То и на Тасос е кат в Родопите. Пътищата обаче са си ок и не са дупка до дупка. Та за разнообразие може да се опита.


На Ситония и на Тасос сме ги обикаляли, ама не ни пречи, щото като сме там това ни е работата :mhihi:
Иначе, тоя през Златоград е ето такъв. Намерих едно място на google maps, да се добие представа :mhihi: :ok:

https://www.google.com/maps/@41.3610315,25.0332364,3a,60y,146.86h,66.86t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVF43n6O84IKTvBjOrkmYvQ!2e0!7i13312!8i6656

P.S. Де_ба, май ми се обикаля там :mhihi: Другата седмица май ще работя от Родопите :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от barabqga » 29 Юни 2022, 10:10

е чичо Васко паяка е легенда, а колко вкусно готви не е истина, жената там прояде рибена чорба, да не говорим за хумора му

Изпратено от моят moto e6 play с помощта на Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от FaceOff » 29 Юни 2022, 10:22

Знам, че тия хотели не са много на почит в темата, ама дайте предложения за ол инклузив хотели в Гърция. Може и само закуска и вечеря. С две условия не мога да направя компромис - да са на плажа, и плажа да е хубав, е малко камъни се преживяват, но като цяло да е с хубав пясък и достатъчно широк.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от Моджо » 29 Юни 2022, 10:39

Cronwell или в Сермиля или в Платамонас.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от ///M Power » 29 Юни 2022, 14:16

zAcK написа:
Моджо написа:Може, Зак. Забележка - Предела е много добре даже. Ма щото не знаеш къв е бил)). Ситония обаче съм я пресичал няколко пъти по третокласните. Да, за кемпер не става. Ако бързаш - пак не става. Ку искаш да караш с повече от 60 също.
Ма си е приключение)). То и на Тасос е кат в Родопите. Пътищата обаче са си ок и не са дупка до дупка. Та за разнообразие може да се опита.


На Ситония и на Тасос сме ги обикаляли, ама не ни пречи, щото като сме там това ни е работата :mhihi:
Иначе, тоя през Златоград е ето такъв. Намерих едно място на google maps, да се добие представа :mhihi: :ok:

https://www.google.com/maps/@41.3610315,25.0332364,3a,60y,146.86h,66.86t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVF43n6O84IKTvBjOrkmYvQ!2e0!7i13312!8i6656

P.S. Де_ба, май ми се обикаля там :mhihi: Другата седмица май ще работя от Родопите :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Таз снимка ме кара да запаля дизела и въпреки 4лв на литър да се разходя :mhihi:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от zAcK » 29 Юни 2022, 14:57

///M Power написа:
zAcK написа:
Моджо написа:Може, Зак. Забележка - Предела е много добре даже. Ма щото не знаеш къв е бил)). Ситония обаче съм я пресичал няколко пъти по третокласните. Да, за кемпер не става. Ако бързаш - пак не става. Ку искаш да караш с повече от 60 също.
Ма си е приключение)). То и на Тасос е кат в Родопите. Пътищата обаче са си ок и не са дупка до дупка. Та за разнообразие може да се опита.


На Ситония и на Тасос сме ги обикаляли, ама не ни пречи, щото като сме там това ни е работата :mhihi:
Иначе, тоя през Златоград е ето такъв. Намерих едно място на google maps, да се добие представа :mhihi: :ok:

https://www.google.com/maps/@41.3610315,25.0332364,3a,60y,146.86h,66.86t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVF43n6O84IKTvBjOrkmYvQ!2e0!7i13312!8i6656

P.S. Де_ба, май ми се обикаля там :mhihi: Другата седмица май ще работя от Родопите :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Таз снимка ме кара да запаля дизела и въпреки 4лв на литър да се разходя :mhihi:


Нали :ok: :mhihi:
Якото там е, че част от пътя е по високото, не като повечето по протежение на дерето :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от FaceOff » 29 Юни 2022, 17:45

Моджо написа:Cronwell или в Сермиля или в Платамонас.
Благодаря колега, но не е моето.
Ако някой има други предложения ще съм благодарен да ги погледна!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от Anthony_J » 29 Юни 2022, 18:20

FaceOff написа:Знам, че тия хотели не са много на почит в темата, ама дайте предложения за ол инклузив хотели в Гърция. Може и само закуска и вечеря. С две условия не мога да направя компромис - да са на плажа, и плажа да е хубав, е малко камъни се преживяват, но като цяло да е с хубав пясък и достатъчно широк.
То не е проблемът, че в тази тема не са на почит ол-инклузив хотелите, а че в Гърция не са на почит. Рядко има такива, повечето си имат хубава таверна за вечеря. За такъв вид туризъм май най-добре е Турция. Там е точно обратното.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от Kroki » 29 Юни 2022, 18:35

mr_petroff написа:
Kroki написа:Ние взехме и запазихме за Турция септември месец. 7 нощувки all inclusive с транспорт - 540лв.
Хотела се казва - Büyük Berk Otel

Това ако е на Айвълък, ходил съм. Не е от най лъскавите, ама бива. Баш на плажа е. Корабче из залива задължително, готина е разходката.

Оказа се, че последния ден сме на сватба и трябва да се приберем по-рано.. та ще се ходи с автомобил. Не съм шофирал до сега в Турция, някакви съвети какво ми трябва?
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2022г.?!...

Мнение от Моджо » 29 Юни 2022, 18:39

FaceOff написа:
Моджо написа:Cronwell или в Сермиля или в Платамонас.
Благодаря колега, но не е моето.
Ако някой има други предложения ще съм благодарен да ги погледна!

Sonia village hotel, Геракини.
Пп според мен не си заслужава ол инклузива, ма ся... Цените в Гърция са солени за такова.
https://www.hotel-sonia.gr

Нащо е със закуска и вечеря ма не ти отговаря на изискванията).

Виж и Лагомандра бийч хотел. Ма не е инклузива. Само закуска.
Това са все места с лични вчепетленията. Иначе харесай в букинга нещо и ни питай тук.
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook