Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от kiko » 17 Авг 2021, 16:02

ivoaudi написа:На отиване добре, на връщане катастрофа. Поне така бе до преди дни.

Би трябвало сега да е обратното,днес видях яко турци към калотина

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от ivoaudi » 17 Авг 2021, 16:33

Верно. Може и да си прав и да пиша глупости.
Последна промяна ivoaudi на 17 Авг 2021, 22:20, променена общо 1 път
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10440
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Leon » 17 Авг 2021, 21:23

По това време на годината голямото чакане е към Сърбия - керваните се връщат на запад.
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Don_Diego » 17 Авг 2021, 21:30

http://www.mup.gov.rs/wps/portal/en/Cameras#!

Следиш няколко дни по времето когато мислиш да минаваш и добиваш представа за трафика :yes:
Аз уж в най-голямата лудница в края на юли минах за 30-40 минути сумарно двете сръбски граници като си бях планирал пътуването според набюденията
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 18 Авг 2021, 7:59

На 100% подкрепям всичко писано от @TNT

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от TNT » 18 Авг 2021, 8:23

Don_Diego написа:http://www.mup.gov.rs/wps/portal/en/Cameras#!

Следиш няколко дни по времето когато мислиш да минаваш и добиваш представа за трафика :yes:
Аз уж в най-голямата лудница в края на юли минах за 30-40 минути сумарно двете сръбски граници като си бях планирал пътуването според набюденията

Мерси! Ако не е тайна, кога горе-долу си минавал ? Т.е. към колко часа ? Аз и вчера гледах камери, сега е може би в едната посока само трафика. Искаше ми се събота сутринта и неделя вечерта да се прибирам, ама ако трябва и петък след работа ще паля колата. Не искам да отлагам много, щото ще затворят пак всичко. То и сега чета, че след 22ч нищо не работело в Сърбия :kuku:


П.П. Преди няколко страници бях писал за Маказа: около 12ч на обяд минах за 15мин :yes: После ме спряха за пишман-бърз-тест. Бъркат в носа, ама до средата :lol: И положителен да съм, няма да хване така. На връщане през Кулата още по-бързо минах.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 25.11.2007
Пол: Мъж
Кара: и БМВ кара
Мечтае да кара: по А-8

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от toncho83 » 25 Авг 2021, 12:31

Аз съм по южното с жената. Без дете. Плажуваме с приятели. Ходим по бийч барове. Днес сме на “фелиз”. Това е на плаж Перла. Морето е хубаво. Има достатъчно място между чадърите. Взимаме 3 комплекта чадъри с шезлонги за 6 човека и е Ок…Обаче, голямо обаче!!! Около нас групи от по 8-10 души сядат на 2 шезлонга с чадър и правят катун. Дърпат си още една масичка и нахвърлят стари и избеляли хавлии.Ровят в торби Кауфланд и ни се бутат в главите. Ходят до бара за лед и някои вземе бира чат-пат и после ровят от торбата- супер щастливи. Така говорят Бг, че в първия момент си мисли човек, че са чужденци- нищо не им се разбира, въпреки че се стараят Вс да чуят на плажа моментите им трепети..От време на време пускат и “оригни”…

Пак да кажа за плажа и морето - супер. Водата е чиста и топла. Морето не е мръсно, но хората…

П.П. За каво- Созопол и Кики - сл бряг просто не ми се споделя…Радвам се, че бях 2 седм по йонииско та взех своето


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Bogat-Beden » 27 Авг 2021, 8:39

Мда, типично за Гърция и Испания :mhihi:
https://news.bg/crime/izzeha-stotitsi-m ... bryag.html
Поне алкохолът е истински :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от bum_bum » 03 Сеп 2021, 17:45

На някакво Уейв Ризорт сме за тия почивните дни. Мисля, че не е евтино, щото жената неще да каже колко струва.

Като цяло бива без да е нещо забележително. Но ако трябва да избирам тоя намазан хотел и караваната в прахоляка няма дори да помисля втори път.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от barty » 03 Сеп 2021, 18:14

bum_bum написа:На някакво Уейв Ризорт сме за тия почивните дни. Мисля, че не е евтино, щото жената неще да каже колко струва.

Като цяло бива без да е нещо забележително. Но ако трябва да избирам тоя намазан хотел и караваната в прахоляка няма дори да помисля втори път.


Преди два месеца спрях за кафе там, ей така да огледам. Не ми хареса :dunno: А цените са високи, нещо около 500-600лв/ден за семейство с две деца ми се върти че беше.
Дано да ви хареса и изкарате добре.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от ///M Power » 03 Сеп 2021, 21:29

barty написа:
bum_bum написа:На някакво Уейв Ризорт сме за тия почивните дни. Мисля, че не е евтино, щото жената неще да каже колко струва.

Като цяло бива без да е нещо забележително. Но ако трябва да избирам тоя намазан хотел и караваната в прахоляка няма дори да помисля втори път.


Преди два месеца спрях за кафе там, ей така да огледам. Не ми хареса :dunno: А цените са високи, нещо около 500-600лв/ден за семейство с две деца ми се върти че беше.
Дано да ви хареса и изкарате добре.


500лв на ден е в букинга най-евтиното.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от ivoaudi » 03 Сеп 2021, 22:41

bum_bum написа: Но ако трябва да избирам тоя намазан хотел и караваната в прахоляка няма дори да помисля втори път.


Точно 1 към 1 с моя случай тая година. Тръгвам от север надолу по ден, два през 20-50км и така до Резово. Е няма-удоволствието, спокойствието, романтиката и ако щеш дивотията от първата вечер на каравана с нищо не мога да сравня! Размазахме се от кеф с мойта и даже съжалих, че тръгнахме надолу. Не знам как се казваше къмпинга, но бяхме на самия бряг - правиш 2 крачки и си във водата.
Намазаните хотели вече са ми....студени.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от acho.rs » 06 Сеп 2021, 7:55

Бях 3 дни на Халкидики - Касандра в селото Фурка - все едно си в България - супер скъпо, тъпканица, селото, западнало и нямаш усещане че си в Гърция . Таверните - 3 туристически капана и 1 нормално .Все пак заради хубавият повод и компания , изкарах добре. ...
Веднага след това се прехвърлих за 10 дни на ...Тасос . За 5ти път :mhihi: Уникално семейно хотелче на първа линия, собствен плаж и невероятно спокойствие.- ресторанта на хотела под едни лозя и там майка, баща, синове , баби всички
работят - цените разбира се смешни. Наблизо бяха най-яки бийч бара на острова , така че като ми трябваше забавление - на 1км . Плажът Ла Скала е станал още по-голям и след 10:00ч няма места, но мамака му - наистина си като в тропик. Цените пск са смешно ниски , за това което се предлагаЕдинственото донякъде скъпо нещо са коктейлите - 10ина евро но пък идват с 1л вода+плодова салата+ядки .
Ходихме на общо 4 плажа и никъде не са ни искали пари за шезлонги и чадъри. Самият остров е добре познат на повечето хора и на мен си ми беше много приятно понякога просто да завъртам обиколка по 100те км панорамен път .
Обичам България, в началото на м.Май бях 5 дни на Тюленово, минах и през Бургас, но аналогия с комшиите ми е абсурдна . Точно като Банско и Пампорово срещу Тирол....само че в случая с морето , по-хубавото е и по-евтино.

ПС: който му е скъп бензина в БГ, винаги може да зареди в Гърция- А95 1.60-1.80евро, А100- 1.80 до 2.00 евро :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Море 2021-ва?!...

Мнение от 3186 » 06 Сеп 2021, 12:41

Явно модата със запазването на плажно място се е изродила и в Гърция - тук направо се изоставят чадъри с някакви боклуци около тях. Като отидеш сутринта на свободна зона си като в призрачна гора от свити чадъри. Рано или късно нещо ще ескалира и тази мода ще секне.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от zAcK » 06 Сеп 2021, 13:46

3186 написа:Явно модата със запазването на плажно място се е изродила и в Гърция - тук направо се изоставят чадъри с някакви боклуци около тях. Като отидеш сутринта на свободна зона си като в призрачна гора от свити чадъри. Рано или късно нещо ще ескалира и тази мода ще секне.


И какво пречи на някой да ги събере рано сутрин и да ги изхвърли в някой контейнер :dunno:

Това си е пълна селяндурщина. Ще си оставиш катуна на плажа, да ти пази място :banghead: Все едно ти е бащиния :censored:

Точно това трябва да се прави. Сутрин всички боклуци без собственик, чадъри и т.н. се изхвърлят и след няколко дни няма да има нито един лайнян селяк, който да прави подобни лайнарщини :idea:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook