Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от barty » 19 Юли 2021, 19:20

Офф: не бях ходил в Гърция 12 години, все по нашето Черноморие почивахме :ok: но миналата седмица ходихме и огледах цените по пазара: домати по EUR 0.50, дините и те, кайсии и праскови по 1.50, зехтин Екстра върджин 4.00/л :ok:
При нас по-скъпо.

Хлябът и сиренето ми се видяха скъпи но пък хубави.

Заведенията не са евтини но за качеството и обслужването си заслужават :ok:
Отделно имаше промоции на гироси, бургери и т.н. фаст фууд корнери където също може да се хапне прилично.
:yes:

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Моджо » 21 Юли 2021, 10:07

Изпратиха ми плф с qr. Нищо че в неделя ше пътувам
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Anthony_J » 21 Юли 2021, 12:56

Вече ги пращат веднага. Има промяна от няколко дни.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от TNT » 23 Юли 2021, 16:24

TNT написа:Имам въпрос. Нещо не мога да намеря актуална карта на страните в ЕС, коя "червена зона", коя "зелена" :dunno: И съответно да се ориентирам какви са условията по страните и колко бързо може да се преебат нещата :lol:

Имало си сайт, даже и апп за телефон има :wave: https://reopen.europa.eu/en
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Jordana » 23 Юли 2021, 17:07

В европа никой нищо няма да ти търси . Проблема е при влизане обратно в БГ ...ако нямаш QR код да те проверят ще те карантинират докато не покажеш негативен тест .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Exclusive89 » 23 Юли 2021, 17:14

Jordana надушвам, че скоро си излезнал от България, но това че никой нищо не търси в Европа не е вярно :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 23 Юли 2021, 17:20

Jordana написа:В европа никой нищо няма да ти търси . Проблема е при влизане обратно в БГ ...ако нямаш QR код да те проверят ще те карантинират докато не покажеш негативен тест .

За влизане в България не е имало, няма и не вярвам скоро да има QR код. Има декларация само и искат тест, ако нямаш правиш.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Bogat-Beden » 23 Юли 2021, 18:19

Вчера ходих от Светли Влас до Елените пеша
Влязох в комплекса и ми стана лошо..
Прекрасна природа, хлад, чист въздух, гора, планина, море, направо приказка..
И дойде Бай Ганьо и ева мамата на всичко..
Огромни хотели един до друг, кофти уредба, неподдържан плаж, мега цигански магазинчета..
Харесаха ми вилите(бунгала), взех та прочетох в Гугъл отзиви и :help:
Само срещу 250 лв на вечер получаваш степчета, водка Савой, кисел неговорещ български персонал, мизерия, мръсотия, мухъл в стаите и т.н.. Вижте ги ако искате..
Прекрасна страна, ама не случи на хора..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Jordana » 23 Юли 2021, 19:05

alekangg написа:
Jordana написа:В европа никой нищо няма да ти търси . Проблема е при влизане обратно в БГ ...ако нямаш QR код да те проверят ще те карантинират докато не покажеш негативен тест .

Къде на друго място го искат това ? :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от kiko » 23 Юли 2021, 19:09

Миналата седмица бях точно там.Спахме във Влас и един ден отксочих до Елените.
За Елените,пълна скръб,едно време е било хубаво с къщичките по склона на планината,но сега с някви мега комплекси на първа линия от които половината изобщо не бяха отворени,неподържан плаж,липса за място за паркиране ако не си за 24ч. от 3те платени паркинги не те искат.
За Влас спах в комплекс диамант,хареса ми заради хубавата гледка,озеленено,хубави ресторанти там и място за паркиране,за последно преди 15г бях ходил там и ако не беше навигацията да ме закара до мястото нямаше да се оправя.. и до там :mhihi: На плажа до марината чадър след 10ч. забрави да си намериш но за сметка на това за 25лв чадър с 2 шезлонга дишаш по цял ден прахоляк понеже са вадили от морето пясък да разширят ивицата и няма нищо общо с естествения плаж.Яко с намазани силиконови и тн. коври постоянно фото сесий и селфита,яко с нацепени батки, по баровете ако не си с наполовин татуирано тяло или минимум с тениска на Е/А или босс преполагам няма да те обслужат :mrgreen:
Изобщо парад на суетата

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 8.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 318ci

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Mladenoff » 23 Юли 2021, 19:25

Аз втора седмица съм на Влас. Оня ден се разходих до Елените и мога да потвърдя всичко казано досега. :mhihi: Устройствен план практически няма, строи се на поразия, а инфраструктура дори липсва. Видях с очите си "баровеца" как си паркира Ферарито в трънките...

kiko написа: На плажа до марината чадър след 10ч. забрави да си намериш но за сметка на това за 25лв чадър с 2 шезлонга дишаш по цял ден прахоляк понеже са вадили от морето пясък да разширят ивицата и няма нищо общо с естествения плаж.Яко с намазани силиконови и тн. коври постоянно фото сесий и селфита,яко с нацепени батки, по баровете ако не си с наполовин татуирано тяло или минимум с тениска на Е/А или босс преполагам няма да те обслужат :mrgreen:
Изобщо парад на суетата


Миналата седмица беше супер спокойно, през делничните дни даже мъртвило, но тази се напълни доста. Аз ходя на другия плаж - градски, централен или там, както му викат - доооста по-добре е в това отноешение. Много е спокойно. Направи ми впечатление, че са оставили 3 реда платена зона най-отзад и всичко напред до морето е свободна зона, което ми хареса много, въпреки че съм на платената зона.

Аз лично съм много доволен от Влас. За 8-ма поредна година идвам тук. Миналата и тази, очевидно положението с пандемията се усеща като седнеш на заведение, ама в крайна сметка трябва да подходим малко с разбиране към ситуацията. В едно местенце гръцки стил на главната уличка седнахме на обяд след плаж и бяхме само ние. Собственичката дойде и като се заприказвахме, сподели, че е накупила пресни продукти за 20 хиляди лева и не знае дали изобщо ще успее да ги продаде или изхвърли, ако се задържи такова мъртвило. Обслужващия персонал в по-кофти заведенията са украинци, а в местата, които бяха добре и ми харесаха - роднини на собствениците. Такова е... :dunno: Това на мен по никакъв начин не ми развали настроението, разбира се. Тествах всички заведения и си подбрах 3-4 и си ходя там.
Последна промяна Mladenoff на 23 Юли 2021, 20:57, променена общо 2 пъти
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Bogat-Beden » 23 Юли 2021, 19:28

Простотийка яко, да
Аз имам също 16 годишна база за сравнение и съм със същото впечатление..

П.С. ебати якото Ку 7 видЕх със спирачки х2 цената на моя кораб :lol: АБТ, а-у :lol: едно-друго.. жижи бижи..
Първо второ..
Трето десето :lol:
Гледам с майка ми апартамент до 70-80 лв, ама в санта Пола аликантско има за 90 тристаен 82м2, еми трЕбва да са ме таковали лудите за 20лв разлика да се забия у фундамента на бге парвенющината, чак такъв патрЕот не съм..
Екопътеката Влас-Елените е велика! :bowdown:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 23 Юли 2021, 21:59

Jordana написа:
alekangg написа:
Jordana написа:В европа никой нищо няма да ти търси . Проблема е при влизане обратно в БГ ...ако нямаш QR код да те проверят ще те карантинират докато не покажеш негативен тест .

Къде на друго място го искат това ? :dunno:

QR искат почти всички Гърция, Италия, Испания и т.н. попълва се за 5 мин.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Anthony_J » 23 Юли 2021, 22:59

Jordana написа:
alekangg написа:
Jordana написа:В европа никой нищо няма да ти търси . Проблема е при влизане обратно в БГ ...ако нямаш QR код да те проверят ще те карантинират докато не покажеш негативен тест .

Къде на друго място го искат това ? :dunno:
България е от малкото държави в Европа, които НЕ го искат. Не остана време на Баце да спретне сайт за 10-15 милиона, а и само тва ли му беше на главата на клетника :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Jordana » 24 Юли 2021, 0:01

Нещо сте в грешка
https://coronavirus.bg/bg/news/2064
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook