Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Anthony_J » 18 Юли 2021, 15:09

alekangg написа:По летищата го гледат.
Навсякъде го гледат, ама единствено дали го имаш. Никой не проверя какви данни си вписал.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 18 Юли 2021, 15:48

Anthony_J написа:
alekangg написа:По летищата го гледат.
Навсякъде го гледат, ама единствено дали го имаш. Никой не проверя какви данни си вписал.

Това е съвсем друг въпрос :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от acho.rs » 18 Юли 2021, 15:54

alekangg написа:Халкидики не е Гърция за мен или е доста изкривена.

Със смешните цени и доста директни полети до островите им, не знам как се занимавате да карате по 1 ден в посока+граници.

Халкидики не е само Касандра :mhihi: Макар Българи, Сърби и Македонци да се стараем да съсипем тази част на Гърция , все още морето е приказно а обслужването няколко нива над България .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от TNT » 19 Юли 2021, 9:13

Имам въпрос. Нещо не мога да намеря актуална карта на страните в ЕС, коя "червена зона", коя "зелена" :dunno: И съответно да се ориентирам какви са условията по страните и колко бързо може да се преебат нещата :lol:

И някой бил ли е в Бари, Италия ? Като за екскурзия комбинирано с плаж :mhihi: Реално има билети на смешни цени, видях в нета цени на няколко заведения, един приятел беше скоро за 2 дена. Ми то по центъра в София по-скъпо :dunno: Те гърците отдавна се борят по цени, ама вече май и италианците стават конкурентни :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 3.05.2012
Кара: 730 печка

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от KostovG » 19 Юли 2021, 9:16

Здравейте,

Дайте идеи за хубави плажове във Варна и околията :help:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от zAcK » 19 Юли 2021, 10:43

KostovG написа:Здравейте,

Дайте идеи за хубави плажове във Варна и околията :help:


Ти там ако не можеш да намериш хубав плаж в БГ, не зная къде ще намериш :mhihi: Албена, Златните и т.н. са все с хубави плажове. Аз бих избрал Албена :bchug:

Плаж да искаш там. И има и много големи свободни зони, има и чадъри и каквото ти е кеф. От Кранево до Албена имаш 5 км. плаж.

Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 3.05.2012
Кара: 730 печка

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от KostovG » 19 Юли 2021, 10:49

zAcK написа:
KostovG написа:Здравейте,

Дайте идеи за хубави плажове във Варна и околията :help:


Ти там ако не можеш да намериш хубав плаж в БГ, не зная къде ще намериш :mhihi: Албена, Златните и т.н. са все с хубави плажове. Аз бих избрал Албена :bchug:



Последните 5-6 години съм ходил там само по работа, а не на море и нямам никаква представа къде е окей и къде се излива лайняното езеро.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от zAcK » 19 Юли 2021, 11:37

KostovG написа:
zAcK написа:
KostovG написа:Здравейте,

Дайте идеи за хубави плажове във Варна и околията :help:


Ти там ако не можеш да намериш хубав плаж в БГ, не зная къде ще намериш :mhihi: Албена, Златните и т.н. са все с хубави плажове. Аз бих избрал Албена :bchug:



Последните 5-6 години съм ходил там само по работа, а не на море и нямам никаква представа къде е окей и къде се излива лайняното езеро.


В Албена би трябвало да е чисто. За самата Варна - аз бих пропуснал :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от c04 » 19 Юли 2021, 13:17

Албена е много добре, обаче събота и неделя половината град се изсипва там :mhihi: Ивицата е добре, голяма е... но по пътя стават задръствания :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Kroki » 19 Юли 2021, 14:06

Бях на Равда миналата седмица. Приятен хотел на първа линия без плаж пред него. Беше фул навсякъде, плаж, заведения и по улиците. Ходихме и на Свети Влас, ходихме и до Арапя да се видим с едни приятели. Няма да повторя повече юли месец море - прекалено ми е жега. Всичко живо седи на сянка и не се мърда от там..

Цените за един коктеил - Мохито 11лв на централения плаж на Влас.
Храната беше окей навсякъде, но най0ми хареса в Созопол от към южната част малките ресторанчета. Само там ми направи впечатление, да ми изтриват приборите с кърпа преди да ми ги поставят пред мен. И да ги държат за дръжката, а не отпред където ги лапам. :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Bogat-Beden » 19 Юли 2021, 14:35

Созопол много хубав град, ама много нагъчкано, откъм сгради, хора, всичко..
Извън сезона сигурно е чудно.
Несебър може би е по-добре за търсещите такава атмосфера.
Слънчев бряг си е същият, 16 години по-късно :)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от TNT » 19 Юли 2021, 14:50

Созопол си е може би най-хубавият, с едни от най-хубавите плажове около него... но се мъчи да стане новият Слънчев бряг :bchug:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 19 Юли 2021, 15:44

TNT написа:Имам въпрос. Нещо не мога да намеря актуална карта на страните в ЕС, коя "червена зона", коя "зелена" :dunno: И съответно да се ориентирам какви са условията по страните и колко бързо може да се преебат нещата :lol:

И някой бил ли е в Бари, Италия ? Като за екскурзия комбинирано с плаж :mhihi: Реално има билети на смешни цени, видях в нета цени на няколко заведения, един приятел беше скоро за 2 дена. Ми то по центъра в София по-скъпо :dunno: Те гърците отдавна се борят по цени, ама вече май и италианците стават конкурентни :lol:



Колите под наем са проблема там, особено тази година, разгледай тях и прецени дали да ходиш.
На юг от Бари има хубави плажове.
Иначе сами град не е нищо особено.


Тук гледай за инфо, има ги и заповедите.
https://coronavirus.bg

За сега Италия е добре, макар да няма особено значение откъде се връщаш след като си българин, просто в някои случаи ще трябва да си правиш ПСР дори да си ваксиниран.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от TNT » 19 Юли 2021, 15:57

Да, гледах, че са по 400-500евро някви кошници и бързо реших, че ще оцелея няколко дни без кола.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 19 Юли 2021, 16:23

Ако няма да взимаш кола за мен не си струва Бари.

Виж Катания-Сицилия, там по-има смисъл за без кола.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: barty, kiko

Последни теми
Facebook