Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от bum_bum » 09 Юни 2021, 21:17

speedhokk написа:пп: като гледам линка на Моджо и мвнр са се коригирали, защото доколкото разбрах по-рано е пишело, че може и едва ли не с хартиен носител. Сега е коригирано, че само качен антигенен в сертификата важи.


A как се качва тоя антигенен в сертификата? На сайта дава само за ваксинирани и преболедували.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 25.11.2007
Пол: Мъж
Кара: и БМВ кара
Мечтае да кара: по А-8

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от toncho83 » 10 Юни 2021, 7:52

mr_petroff написа:
toncho83 написа:Колеги, тази година смятам да ходя на Закинтос (3-4 дни), Кефалония (2 дни), Лефкада (3 дни) и ден-два около Солун да преполовя пътя. Смятам да хвана фери от Килини. Ще пътуваме другия месец. Набелязал съм къде да спим и кои плажове да посетим. Някои, който е ходил и има какво полезно да сподели..

2019 бяхме на Крит и получих много полезна инфо от колеги тук във форума :yes: та да питам пак :D


Според мен и на трите острова ти трябва поне по една седмица , че долу горе да видиш по важните места.Малко на препускане ше бъде работата...Ама ти си знаеш.От Лефкада до Кефалония ферито е от Нидри или Василики- препоръчвам първо Лефкада , после Кефалония и до Итака можеш да скочиш .
До Закинтос се стига от Килини , аз бих го оставил за друг път,ще те е яд че няма да ти стигне времето .
Имай в предвид , че Лефкада е пълен комерс ,цените са :bang: Кефалония е по спокойно и според мен по готино , Закинтос е нещо средно.
И на трите острова съм навъртял по над 400 км , имай го в предвид.
Иначе дестинацията е топ :yes: Ако се чудиш още къде в Гръцко - Скиатос на Спорадите е супер местенце - почти няма Българи и все още много ни се радват :mhihi:


Ами там е работата,че нищо не си знам за там колега. :mhihi: Благодаря за мнението. Ще преосмисля пътуването

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от blqsu4ko » 10 Юни 2021, 8:19

bum_bum написа:
speedhokk написа:пп: като гледам линка на Моджо и мвнр са се коригирали, защото доколкото разбрах по-рано е пишело, че може и едва ли не с хартиен носител. Сега е коригирано, че само качен антигенен в сертификата важи.


A как се качва тоя антигенен в сертификата? На сайта дава само за ваксинирани и преболедували.


До колкото разбрах антигенен ще важи до 48ч. след направата му, а при нас няма кой да го качи за толкова кратко време в сертификата.
За това - няма да важи.
Live it like you Love it

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от TNT » 10 Юни 2021, 8:48

А бе уж от 15-ти щяло да могат, ама нямало да бързат, щото бизнеса с ПСР е по-далаверски от този с бърз тест :mrgreen: А който пък не се е ваксинирал, ще отиде половината сезон, докато мине с ваксина. За Пфайзер 3 седмици за 2 дози + 2 седмици чакаш (което значи от август нататък), за Модерна 4+2, Астра 10+2 :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Моджо » 10 Юни 2021, 8:49

След 15 по спомен ще го има. А ся дали има кой да го качи е друга работа. Мисля си, че няма да има проблеми.
То така или иначе на хартия го има и сега. Би трявало да цъкнат qr кода и да се появи в системата.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от bum_bum » 10 Юни 2021, 17:29

Да варват да се иват. Направих ПСР и съботота отлитам.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от acho.rs » 10 Юни 2021, 17:58

TNT написа:А бе уж от 15-ти щяло да могат, ама нямало да бързат, щото бизнеса с ПСР е по-далаверски от този с бърз тест :mrgreen: А който пък не се е ваксинирал, ще отиде половината сезон, докато мине с ваксина. За Пфайзер 3 седмици за 2 дози + 2 седмици чакаш (което значи от август нататък), за Модерна 4+2, Астра 10+2 :dunno:

Трябва ли да казваме очевидното - че има еднократна
ваксина и там след 2 седмици си пътуваш ? ... А не е като да няма свободни ваксини от 4 месеца вече .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от bum_bum » 12 Юни 2021, 22:34

На границата никой не ми погледна теста, ни кодовете ни декларацията на къде си тръгнал.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ М44Б19
Мечтае да кара: Imperial Tie Fighter
Детайли за колата: Стара баба с тояжка

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от stormrider » 12 Юни 2021, 22:42

bum_bum написа:На границата никой не ми погледна теста, ни кодовете ни декларацията на къде си тръгнал.

Не е ли много рано Буме? Водата как е? Ти къде си? Около Халкидики?
С много любов към децата!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от b_u_b_o » 12 Юни 2021, 23:18

И на нас ни тест гледаха ни PLF форма ни гледаха гърчолята, в четвъртък вечер минах и беше доста лудница ама се оплакаха че в петък и днес е било нещо страшно на границата. На нас доста ни върза и минахме за около 2 часа, приятели бяха на границата когато ние тръгвахме от софия и минаха 3 коли преди нас :shock:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 13 Юни 2021, 9:16

Аз си взех едни билети за Канарите за края на август, ама дали ще се стигне до там е съвсем друг въпрос.
Миналото лято успях да отида до там дори 2 пъти.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от acho.rs » 13 Юни 2021, 12:51

bum_bum написа:На границата никой не ми погледна теста, ни кодовете ни декларацията на къде си тръгнал.

И аз бях така миналата година август- минах почти транзит рано сутринта в 06:30ч . След нас събраха румънците и почнаха да им бъркат в мозъците. Чувам че последно време взимането на ПЦР и антиген се извършва почти касапски

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Море 2021-ва?!...

Мнение от bum_bum » 13 Юни 2021, 13:36

stormrider написа:
bum_bum написа:На границата никой не ми погледна теста, ни кодовете ни декларацията на къде си тръгнал.

Не е ли много рано Буме? Водата как е? Ти къде си? Около Халкидики?
Рано е, но вероятно няма да имаме възможност по-късно.

Времето си е супер. Водата може и да е по-топла ама квот-такова. Като в края на септември е. Не е голяма драма. Мислех, че ще е по-студена.

На края на втория ръкав сме, близо до Сарти.

На границата беше киреч- 6 часа. Не знам защо толкова време отне при положение, че никой не проверяваше нищо по-специално.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от drago_pavlov » 13 Юни 2021, 17:10

bum_bum написа:На границата беше киреч- 6 часа. Не знам защо толкова време отне при положение, че никой не проверяваше нищо по-специално.

Това по кое време на денонощието?
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от bum_bum » 13 Юни 2021, 17:38

10 бяхме там, към 4 и нещо минахме.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook