Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от barty » 17 Юни 2021, 13:53

alekangg написа:Винаги съм се чудил, как ги натискате за цени?
Звъните и се пазарите или как?
Такова чудо не съм мислел, че съществува, освен при някои малки фамилни хотелчета.


Има начин, деликатно :mhihi:
Досега Сол Луна Бей намалиха цената с 800лв :yes:
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от slatanic » 17 Юни 2021, 19:10

Беше. Сега Гърция.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от grkv » 17 Юни 2021, 19:57

Не ми се влиза пак в спор България-Гърция, водили сме го сто пъти. Ходя и на двете за различни неща.

На въпроса, по лошо стечение на обстоятелствата предвидената Гърция през Юли няма как да се случи, остава средата на Август. По мое мнение тогава ще е някакъв ад от жега, ама жена ми се е запънала, че приказвам глупости и няма никакъв проблем да се иде средата на Август.
Аз август не съм ходил, ама някой, дето се е пробвал да сподели?
Няма белязана точна дестинация още, ама ''там някъде''.

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Моджо » 17 Юни 2021, 20:23

Северна Гърция си е кат тук. Около 30 градуса. Ся някоя гореща вълна може да вдигне към 35. Максимума ми е бил 39, септември. На юг, разбира се е по-топло.
Ако изобщо има проблем е, че вечер и през нощта под 24 не пада.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от adovet » 17 Юни 2021, 20:30

barty написа:
alekangg написа:Винаги съм се чудил, как ги натискате за цени?
Звъните и се пазарите или как?
Такова чудо не съм мислел, че съществува, освен при някои малки фамилни хотелчета.


Има начин, деликатно :mhihi:
Досега Сол Луна Бей намалиха цената с 800лв :yes:
Аве и на мене ми стана интересно как се пазарите за цени в големи комплекси, то ако поддават на пазарлък Баго и големия комплекс

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 8.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '17 G31 530dx, '08 R56 Mini Cooper
Мечтае да кара: V8

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от damian2112 » 17 Юни 2021, 21:14

grkv написа:Не ми се влиза пак в спор България-Гърция, водили сме го сто пъти. Ходя и на двете за различни неща.

На въпроса, по лошо стечение на обстоятелствата предвидената Гърция през Юли няма как да се случи, остава средата на Август. По мое мнение тогава ще е някакъв ад от жега, ама жена ми се е запънала, че приказвам глупости и няма никакъв проблем да се иде средата на Август.
Аз август не съм ходил, ама някой, дето се е пробвал да сподели?
Няма белязана точна дестинация още, ама ''там някъде''.
Аз пък само през август ходя в Гърция, ако си целия ден на плажа е супер приятно (поне по островите). Ако мръднеш навътре през деня, си става горещо, но наистина най-големият проблем е прз нощта, че не падат под 23-25 градуса температурите. Но с климатик всичко е наред :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от acho.rs » 17 Юни 2021, 21:43

grkv написа:Не ми се влиза пак в спор България-Гърция, водили сме го сто пъти. Ходя и на двете за различни неща.

На въпроса, по лошо стечение на обстоятелствата предвидената Гърция през Юли няма как да се случи, остава средата на Август. По мое мнение тогава ще е някакъв ад от жега, ама жена ми се е запънала, че приказвам глупости и няма никакъв проблем да се иде средата на Август.
Аз август не съм ходил, ама някой, дето се е пробвал да сподели?
Няма белязана точна дестинация още, ама ''там някъде''.

И аз мразя жега и избягвах Гърция , през Август , но северната част и особено на остров/полуостров няма проблем . Миналата година на Тасос 10дни в края на Август беше между 29 и 31 градуса . Вечерта 22-23 . Важното е че в Гърция всичко е около плажа и има бриз . Не е като в Приморско да си пазиш шезлонг 2 месеца предварително, да може да се добереш до първа линия (не знаех че имало такава дивотия със шезлонгите , но ...)
На Чалкидики също е доста по-хладно от да речем градове като Солун - пак в края на август в Солун беше 43 градуса, на Касандра- около 30

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от sub_eleven » 17 Юни 2021, 21:46

Аз не знам дали тази година ще е, но се каня без резервация и особен план, да се спусна надолу до Атина и да кръстосвам насам натам евентуално и по островите... Ден за ден да го решаваме - истинска почивка, като мангалите.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от ivoaudi » 17 Юни 2021, 22:45

Винаги така правя и аз. Независимо дали ще е в Италия, Швейцария, Монако или в циганската махала на който и да е град. Никога не се прехласвам по чужди места и по-предната година около месец и половина минах нашето си Черноморие пак точно по тоя метод. Аз лично изобщо не съм фен на моретата, дори напротив. Почивката обаче се оказа повече от успешна с безброй спомени. Ся, Созопол, Златни и подобни отдавна осрани места няма да коментирам, голям срам са да. Още по-голямо разочарование и нерви дори. Имаше обаче и супер попадения, оказали се такива като страничен ефект именно от въпросния Нормадски начин на вояж. Нещо, което в Гърция не казвам, че не е невъзможно, но е силно притъпено и култивирано, тоест изкривено, неистинско, че да не кажа празно от съдъжание.
По крайно Северното и същото такова наше Южно черноморие има места, за които Гърция може само ряпа да яде и да си гризе ноктите! Въпрос на гледна точка и способност да потърсиш смислени неща. Лично мнение.
Да не ми се сърдят Гръкопоклонниците, ако и да има неща за които си заслужава да ида в Гърция, има толкова по десет, които да ме отвратят. Гледни точки. Различни.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от host » 18 Юни 2021, 9:05

Е... толкова ли е зле на Златни Пясъци де ... с жената не сме ходили освен на плаж там и викам айде тая година да дадем шанс ... сега с тоя коментар за осрани места :cry: Скоро ли си бил и е зле?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 25.09.2015
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от maxoyn » 18 Юни 2021, 9:38

barty написа:
alekangg написа:Винаги съм се чудил, как ги натискате за цени?
Звъните и се пазарите или как?
Такова чудо не съм мислел, че съществува, освен при някои малки фамилни хотелчета.


Има начин, деликатно :mhihi:
Досега Сол Луна Бей намалиха цената с 800лв :yes:


Не се заяждам, но тези перат пари ли?
Това е най-скъпия 2-звезден хотел който съм виждал. Излиза ми оферта от 3000 лв за 1 седмица през юли за двама. Дори 500 лв са му много. :dunno:

И аз ще съм благодарен ако споделите някакви наистина приятни места на нашето море.

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Моджо » 18 Юни 2021, 9:52

Аз имам няколко много добри отзива за Бяла Виста и за един хотел на Каваците, ама не помня кой беше. Май Мирамар /За Зак- нема паркинг/.
Но са от преди 2-3 години.
Това за нащо море.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от barty » 18 Юни 2021, 9:58

maxoyn написа:
barty написа:
alekangg написа:Винаги съм се чудил, как ги натискате за цени?
Звъните и се пазарите или как?
Такова чудо не съм мислел, че съществува, освен при някои малки фамилни хотелчета.


Има начин, деликатно :mhihi:
Досега Сол Луна Бей намалиха цената с 800лв :yes:


Не се заяждам, но тези перат пари ли?
Това е най-скъпия 2-звезден хотел който съм виждал. Излиза ми оферта от 3000 лв за 1 седмица през юли за двама. Дори 500 лв са му много. :dunno:

И аз ще съм благодарен ако споделите някакви наистина приятни места на нашето море.


Колега, сигурно бъркаш хотелите :dunno:

Ние сме ходили 3-4 пъти там и сме много доволни. Хотела е 4-звезди и считам че отговаря на категоризацията.
Последно сме ходили 2017г и след това сменихме местата но сега пак се каним да ходим.
Офертата е 2500лв за 4-членно семейство, една седмица през юли.
По едно време искаха 5600лв в началото на сезона.
:yes:

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 18 Юни 2021, 10:00

тея са като разни измислени марки часовници, които от 500 евро ги намалят на 60-70евро, колкото им е стандартната цена.

обаче има намаление, резервирайте бе
това Сол бей, за който стана дума, в момента това е цената от 1 до 8 юли, двама възрастни и две деца

изображение_2021-06-18_110300.png


500лв отгоре е, ако искате изглед към мореТО
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна alekangg на 18 Юни 2021, 10:27, променена общо 3 пъти

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от TNT » 18 Юни 2021, 10:02

maxoyn написа:Не се заяждам, но тези перат пари ли?
Това е най-скъпия 2-звезден хотел който съм виждал. Излиза ми оферта от 3000 лв за 1 седмица през юли за двама. Дори 500 лв са му много. :dunno:

И аз подозирам такива неща за доста хотели. Преди 2 години служебно бях в нов хотел в Приморско. Прегледах в Буукинг цените за уикенда и като видях 2 нощувки 500лв :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: И 200 му бяха много :dunno: Съответно в хотела бяхме само... фирмата :bchug:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook