Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Моджо » 21 Юни 2021, 8:54

Я, на каката ще и се размине бъркане то в носа май.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от E34 » 21 Юни 2021, 13:51

От днес Испания премахва всякакви тестове местове и други шитни за българи понеже сме "зелени" :yes: Един месец на нашето моренце и един месец там - нема такъв кеф! :ok: Приятно тропкане на хорце пред Кулата на останалите печеливши :mrgreen:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10444
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Leon » 21 Юни 2021, 13:53

Въпросът е има ли тестове на връщане? Вероятно да ;)
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 21 Юни 2021, 18:35

Има.

След месец ще е друго пак-ще искат, както стана миналото лято.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от drago_pavlov » 22 Юни 2021, 21:27

Сутринта влязох в Турция без да ми гледат теста... За сметка на това ми го искаха на влизане в ресторант тази вечер :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 23 Юни 2021, 16:08

Спонтанно взех едни билети до Закинтос за след няколко дни.
Не съм ходил, смятам да взема някаква кола и да обиколим.
Имате ли предложения за места за спане?
Какво има да се гледа или е само плажове?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от mr_petroff » 23 Юни 2021, 17:16

alekangg написа:Спонтанно взех едни билети до Закинтос за след няколко дни.
Не съм ходил, смятам да взема някаква кола и да обиколим.
Имате ли предложения за места за спане?
Какво има да се гледа или е само плажове?

Е, задължително Навагио, наемете си лодка, вижте костенурките, обиколете целият остров/за предпочитане с мотор или АТВ под наем/. Интересен остров. Аз бръмчах с колата, но пътищата са тесни и много пияни англичани летят с разни моторетки под наем, че си е екшън... Ние му викаме острова на плъховете - ще разбереш защо... Едната страна на острова е само скали, от другата са плажовете, скалистата част предлага страхотни гледки. Ако искаш Слънчака-спиш в Лаганас, ако искаш спокойствие има доста готини.места.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 23 Юни 2021, 19:44

mr_petroff написа:
alekangg написа:Спонтанно взех едни билети до Закинтос за след няколко дни.
Не съм ходил, смятам да взема някаква кола и да обиколим.
Имате ли предложения за места за спане?
Какво има да се гледа или е само плажове?

Е, задължително Навагио, наемете си лодка, вижте костенурките, обиколете целият остров/за предпочитане с мотор или АТВ под наем/. Интересен остров. Аз бръмчах с колата, но пътищата са тесни и много пияни англичани летят с разни моторетки под наем, че си е екшън... Ние му викаме острова на плъховете - ще разбереш защо... Едната страна на острова е само скали, от другата са плажовете, скалистата част предлага страхотни гледки. Ако искаш Слънчака-спиш в Лаганас, ако искаш спокойствие има доста готини.места.

Коя част е с плажовете, по възможност по-спокойната?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от mr_petroff » 23 Юни 2021, 21:23

Били сме в Planos ,цялата североизточна част е по спокойна . Купона е около Лаганас . Плаж не сме повтаряли ,всичко е на час , час и половина път. Южната част почти няма плажове или са доста екзотични / и Навагио е в числото /,достигат се само откъм морето.Намерете си някой местен с лодка - не се хващайте на големите гемийки с по 200 човека ,там е само комерс, и всичко е претупано.Ако случите на човек , ще ви направи кефа . Ние си наехме лодка от Порто Вроми /за Навагио /,а за пещерите и костенурките от някъде около Аликанас .Май и на мен пак ми се ходи там :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 8.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '17 G31 530dx, '08 R56 Mini Cooper
Мечтае да кара: V8

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от damian2112 » 23 Юни 2021, 21:32

Tsilivi също е доста приятно и спокойно, има доста як рок бар с билярд и джага (или поне 2014-та беше много як, с българка сервитьорка). Готин плаж с водни спортове е Банана бийч, а пък в североизточната част има един плаж Xygia, който е много малък - 7 чадъра, но много живописен, а във водата има серни извори, които ти правят нещо като пилинг на кожата :) Наваджио за мен си е туристически капан, всички лодки дето ходят до там ги държат руснаци, но пък по пътя до там някои от тях се отбиват по крайбрежните пещери, които са си готини и може да се поплува в кристално чистите им води.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 23 Юни 2021, 21:43

Благодаря за съветите!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от ivanski_2 » 24 Юни 2021, 13:34

Докладвам от Несебър, времето е перфкетно ( само 1 ден валя),водата е топла , помня че някой обясняваше как месеци преди това трябвало да е слънчево, е не знам, може би защото живея в студен регион, но за мен водата си е с перфкетна температура. Та според мен юни(края) си е перфкетно за моренце. :bchug:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от ivoaudi » 24 Юни 2021, 14:08

Понеже назад имаше питане за нещо струващо си като дестинация, сега се сетих. Бях открил съвсем случайно един наистина екзотичен, малък плаж недалеч от Несебър. Ако ти се кара 80 км, можеш да посетиш Бегликташ, а от него тръгва горска пътека към Маслен нос. Самия Маслен нос също си струва посещението, а по пътя, почти в края има малко, също толкова екзотично рибарско селце. Повече от хубаво е, но трудно се намират трезви хора в него ако търсиш упътване :D В ресторантчето на плажа също няма трезви, но в зависимост от настройката, това за мен например бе част от чара :D Има едни младежи(поне преди имаше), които разхождат с моторница по разни водни пещери наоколо. Плажчето е малко, кристална вода и богат морски свят, спокойствие истинско. Стига да те кефи. Нямам обяснение защо още не са снимали там Карибски пирати :D
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от adovet » 24 Юни 2021, 14:26

В момента на магистралата между Солун и ИгуменицаИзображение

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Kroki » 24 Юни 2021, 17:46

ivoaudi написа:Понеже назад имаше питане за нещо струващо си като дестинация, сега се сетих. Бях открил съвсем случайно един наистина екзотичен, малък плаж недалеч от Несебър. Ако ти се кара 80 км, можеш да посетиш Бегликташ, а от него тръгва горска пътека към Маслен нос. Самия Маслен нос също си струва посещението, а по пътя, почти в края има малко, също толкова екзотично рибарско селце. Повече от хубаво е, но трудно се намират трезви хора в него ако търсиш упътване :D В ресторантчето на плажа също няма трезви, но в зависимост от настройката, това за мен например бе част от чара :D Има едни младежи(поне преди имаше), които разхождат с моторница по разни водни пещери наоколо. Плажчето е малко, кристална вода и богат морски свят, спокойствие истинско. Стига да те кефи. Нямам обяснение защо още не са снимали там Карибски пирати :D

дай го на google maps
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook