Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криптовалути

Мнение от Top Gun Maverick » 22 Юли 2021, 10:19

Той ги разбира колкото мен, просто е шарлатанин и манипулатор.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криптовалути

Мнение от Jordana » 22 Юли 2021, 11:46

Това са хора които определят наклона накъде се пързаля криптото в голяма степен . За такива няма правилно неправилно , става така както те смятят че е правилно .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Криптовалути

Мнение от Mollov » 22 Юли 2021, 12:22

peshehodetz написа:та много ми е интересно кой е този бизнес ( като изключим белото и други нелегални) дето затваряш $12к, не си мърдаш въобще пръста и след една година са станали $ 40к.


Още 2011 година този въпрос ни го зададе един "чичо", който беше дошъл с племенника си да купуват няколко дънни платки с повече от два слота PCIe x16... чавето искаше да направи няколко "копачки" с по 3 карти и му беше задал, че ROI ще е 6 седмици... и "чичото" се блещеше и само това питаше - "кво е това, което не е наркотици и не е нелегално, което се избива за 6 седмици?!?!?!?"

Дефакто, ROI-то по това време беше около 7 седмици...

Та тоя "бизнес" е направил много хора милионери... съвсем легално :) Ама и доста хора са влезнали зловещо...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 22 Юли 2021, 12:34

Джак Дорси вчера направи едно много интересно сравнение, каза че биткойн в момента много му напомня на интернет по времето когато е бил дете. Повечето хора не го познават, още по-малко го разбират, много го отричат. Някой хора ще се възползват от него за да забогатеят, също както са се възползвали от амазон, гугъл, епъл и тн. И днес всички въпреки, че не сме участвали пряко в създаването и развитието им като инвеститори пряко или не пряко ползваме създаденото от тези компании. Някой ще глътнат вода разбира се, както се е случило с много хора и в дот ком ерата, но в крайна сметка след някакъв период от време всички ще го ползваме в една или друга степен, пряко или не пряко. :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Криптовалути

Мнение от TheDriver » 22 Юли 2021, 13:07

b_u_b_o написа:....

Кажете гледахте ли снощи The ₿ Word конференцията и по-специално разговора с Кати Лууд, Джак Дорси и Мъск(щото ако не сте, мнението ви за биткойн за мен тежи точно 0 :mhihi: ). Илънчо ми е много странен, хем е надъхан и доста булиш, хем не ги разбира баш нещата и каза някой глупости за блок сайза и използваната електроенергия. Кати и Джак както винаги доста на ниво.


Аз пък мисля, че хора като Джак Дорси, Кати Ууд и Елон са едни от най-вредните елементи за крипто света. :dunno:

Въпросният разговор за мен с нищо не блести. Уважавам Елон заради Тесла и Спейс Х, но това което прави и говори по отношение на криптото е "bulshit" и този разговор не беше по-различен.
И за да съм конкретен - не пропусна да си рекламира собствената валута и за пореден път опита да замете фиаското с приемането на плащания в Bitcoin.
Доводите за разхода на енергия и мръсната енергия са пълни глупости. Кати в края на разговора(предпоследния въпрос) индиректно му каза къде е "заровено кучето". А пък той самият опита да хвърли горещия картоф с "крипто в счетоводния баланс" към Джак като го пита защо не се плаща за реклами в крипто. Разбира се типично за такива като тях такъв важен въпрос, а и други, бяха заобиколени за сметка на 1 час общи приказки.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Криптовалути

Мнение от steeN » 22 Юли 2021, 17:25

Тая Cathie Wood е въпрос на време всички да я мразят като и се сринат фондовете, а тя си тръгне незасегната с космическите си комисионни :lol:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Криптовалути

Мнение от peshehodetz » 22 Юли 2021, 18:42

steeN написа:Тая Cathie Wood е въпрос на време всички да я мразят като и се сринат фондовете, а тя си тръгне незасегната с космическите си комисионни :lol:


37:20 :lol: :D :roll: ;)

https://www.youtube.com/watch?v=I9HgR99NJ-o&t=2466s
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Криптовалути

Мнение от alx » 22 Юли 2021, 19:06

тези тримата кви социалисти- пишман- бизнесмени боклуци са не е истина...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Криптовалути

Мнение от steeN » 26 Юли 2021, 20:44

amazon :mhihi: :ok:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Криптовалути

Мнение от grkv » 26 Юли 2021, 22:23

Да, изпомпи юнашки.
Аз нали станАх по неволя от трейдър на холдър, че един месец седим под вода, преди малко като излязох на нула разтоварих всичко и сега чакам корекцията след тоя растеж, че да вляза пак, ама на по-ниска цена.
Да видим :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 27 Юли 2021, 9:51

Ти сериозно си решил да губиш пари с тия трейдове :mhihi:

Аз пък в събота си говорих с един познат който е вечният "чакащ" за да купи. Като падна на 50к той чакаше 40, после като стигна 40 взе да чака 30, пък на 30 реши че 20 му звучи по добре. Е, така и не дочака 20 та сега ще видим ще купи ли изобщо или догодина ще го чака да падне на 100к :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 27 Юли 2021, 12:40

steeN написа:amazon :mhihi: :ok:

Тц, ликвидираха се много шортове, ама много.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 29.08.2007

Re: Криптовалути

Мнение от RageBg » 27 Юли 2021, 13:26

Който си мисли, че "новината" за Амазон помести пазара , тотално не разбира от крипто. :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 31.03.2014
Пол: Мъж
Кара: BMW 320d, E46,150 hp, 2002, automat
Детайли за колата: facelift

Re: Криптовалути

Мнение от xaxo » 27 Юли 2021, 16:33

Аз не разбирам и не го крия, но такъв тип дръзки изказвания (на каквато и да е тема) ме карат да искам да чуя и другата гледна точка.
Ще благоволиш ли?
Благодаря.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 29.08.2007

Re: Криптовалути

Мнение от RageBg » 28 Юли 2021, 6:58

xaxo написа:Аз не разбирам и не го крия, но такъв тип дръзки изказвания (на каквато и да е тема) ме карат да искам да чуя и другата гледна точка.
Ще благоволиш ли?
Благодаря.

Short-squeez-наха всички overleveraged мечки , фючърсите в Binance удариха 48к.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook