Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Криптовалути

Мнение от bioz » 13 Май 2021, 10:20

Момента който чаках отдавна май дойде...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Криптовалути

Мнение от vixx » 13 Май 2021, 14:18

bioz написа:Момента който чаках отдавна май дойде...


Да купуваш? :D
Бъзика настрана, според мен този дип е временно явление и нищо особено не се е случило, ама да видим.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Криптовалути

Мнение от blacksapphire » 13 Май 2021, 14:31

Just-hodl-guys.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 13 Май 2021, 15:30

Децентрализацията и волатилността нямат нищо общо, тия хора като хал хабер си нямат от тия неща що се напъват да правят мемета и се излагат :mhihi:

За дипа разбира се че е поредния обир на малоумниците слагащи голям левръидж и консолидацията преди да тръгне рЕзко нагоре продължава. Общо взето нищо не се е променило и минимум 100к тази година са все още почти гарантирани според мен :yes: Аз отново си напазарих няколко хилки лонг и съм доволен от ситуацията :bchug:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Криптовалути

Мнение от bioz » 13 Май 2021, 15:41

vixx написа:
bioz написа:Момента който чаках отдавна май дойде...


Да купуваш? :D
Бъзика настрана, според мен този дип е временно явление и нищо особено не се е случило, ама да видим.
Ще купувам ама не сега.. нека плисне още

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Криптовалути

Мнение от vixx » 13 Май 2021, 16:02

bioz написа:
vixx написа:
bioz написа:Момента който чаках отдавна май дойде...


Да купуваш? :D
Бъзика настрана, според мен този дип е временно явление и нищо особено не се е случило, ама да видим.
Ще купувам ама не сега.. нека плисне още


Аре стига, че имам да чистя една покупка на 56000 :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Криптовалути

Мнение от blacksapphire » 14 Май 2021, 10:24

САЩ започнаха разследване срещу Binance

https://money.bg/finance/sasht-zapochna ... 3zBr72DmLM

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 19.02.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e90 320d '06
Мечтае да кара: f06 640

Re: Криптовалути

Мнение от enerdjy » 14 Май 2021, 10:59

Какво мислите за Shiba Inu :mhihi: Уж е някъв клонинг на Dogecoin и се опитва да го измести.
Главно за няква краткосрочна инвестиция понеже в момента е доста евтин.Има ли шанс да му се вдигне цената според вас.
"If one day speed kills me don't cry because i was smiling" - Paul Walker

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Криптовалути

Мнение от vicho » 14 Май 2021, 11:06

blacksapphire написа:САЩ започнаха разследване срещу Binance

https://money.bg/finance/sasht-zapochna ... 3zBr72DmLM


изключително неприятно :angel:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 14.11.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d
Мечтае да кара: ///M

Re: Криптовалути

Мнение от ice_box » 14 Май 2021, 12:21

enerdjy написа:Какво мислите за Shiba Inu :mhihi: Уж е някъв клонинг на Dogecoin и се опитва да го измести.
Главно за няква краткосрочна инвестиция понеже в момента е доста евтин.Има ли шанс да му се вдигне цената според вас.


В интерес на истината нямам идея, но пуснах малко в него, а и това ми е първата инвестиция в крипто. Избрах го точно заради цената и вчера беше още по надолу и викам това ще да е. :lol: Някой по компетентен, ако даде мнение ще се радвам. :dunno: :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 14 Май 2021, 12:37

Shiba Inu и догето си приличат само по имената и по това, че влизат яко хора дето хал хабер си нямат от крипто и ги пъмпят и повечето ще изгорят. Това мен лично ме дразни стабилно защото такива схеми подкопават доверието в истински стойностните проекти, а такива има доста.

Иначе от 2те кучето е определено по-истинския койн. Той е със собствен блокчейн, докато шибата е ERC20 тоукън, тоест е етер базиран и никаква работа не върши освен да направи създателите си богати. Бил евтин, ми разбира се че ще е евтин, погледнахте ли колко му е тотал съплая - 394,796,000,000,000. Колко да е, по 1000$ парчето ли :lol: Вече е 8 милиарда капитализация тая простотия, а е проект на месец сигурно.

Догето пък има няколко проблема. Първо е мийм проект, направен е на ебавка, няма никаква поддръжка от години не се развива. Второ е инфлационен, всяка минута се издават колко бяха 10 000 бройки...и така до безкрай, направете си сметка ако струва 1$ за да се поддържа тая цена трябва всяка минута някой да налива вътре нови 10 000$. И основния му проблем 1 човек държи 35% от съплая, а още 20% се държат от други 8-10 човека. Тва нормално ли ви звучи?

Аз лично стоя далеч от такива "проекти" и ги възприемам като чиста лотария. Ако имате 100-200е които не ви пука да изгубите давайте, може и да станат 5к при малко късмет. Ако искате обаче да инвестирате сериозна сума и да може да спите нощем спокойно иска четене :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Криптовалути

Мнение от Exclusive89 » 14 Май 2021, 13:51

Интересно.
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Криптовалути

Мнение от b00st » 14 Май 2021, 14:20

b_u_b_o написа:Shiba Inu и догето си приличат само по имената и по това, че влизат яко хора дето хал хабер си нямат от крипто и ги пъмпят и повечето ще изгорят. Това мен лично ме дразни стабилно защото такива схеми подкопават доверието в истински стойностните проекти, а такива има доста.

Иначе от 2те кучето е определено по-истинския койн. Той е със собствен блокчейн, докато шибата е ERC20 тоукън, тоест е етер базиран и никаква работа не върши освен да направи създателите си богати. Бил евтин, ми разбира се че ще е евтин, погледнахте ли колко му е тотал съплая - 394,796,000,000,000. Колко да е, по 1000$ парчето ли :lol: Вече е 8 милиарда капитализация тая простотия, а е проект на месец сигурно.

Догето пък има няколко проблема. Първо е мийм проект, направен е на ебавка, няма никаква поддръжка от години не се развива. Второ е инфлационен, всяка минута се издават колко бяха 10 000 бройки...и така до безкрай, направете си сметка ако струва 1$ за да се поддържа тая цена трябва всяка минута някой да налива вътре нови 10 000$. И основния му проблем 1 човек държи 35% от съплая, а още 20% се държат от други 8-10 човека. Тва нормално ли ви звучи?

Аз лично стоя далеч от такива "проекти" и ги възприемам като чиста лотария. Ако имате 100-200е които не ви пука да изгубите давайте, може и да станат 5к при малко късмет. Ако искате обаче да инвестирате сериозна сума и да може да спите нощем спокойно иска четене :bchug:


Принципно изброените неща са верни, но пропускаш един факт - PR Manager на DOGE-то е чичи Елън и гледай как съвсем скоро ще обяви официално как това е единствената крипто валута с която може да си купиш TESLA, понеже използва <1% от тока за транзакция на BTC, това като го завъртят като новина Times, Insider, CNN, NBC и тн и гледай какво става от там нататък :wave:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Криптовалути

Мнение от grkv » 14 Май 2021, 14:26

Само на мен ли тая работа с отбоя от бтц заради тока ми изглежда малко като прах в очите?
Следващия ход е непредсказуем... няма да се учудя ако реши да ''промотира'' нещо нечувано, различно от кучето, ей така, за гавра със света :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Криптовалути

Мнение от vicho » 14 Май 2021, 14:29

осама койн :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ivanski_2

Последни теми
Facebook