Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криптовалути

Мнение от zAcK » 19 Окт 2021, 22:04

steeN написа:Такава еуфория няма как да не доведе до голямо друсане на дървото.
От тука нататък всичко нагоре за мен събиране на стотинки през валяка :smoke:
Приготвям пуканките за фоерверките аз.


Интересното е, че повечето алтове са далеч от ATH и ако това стане, те ще се сринат още по-жестоко и ще е голям мазаляк :mhihi: :mhihi: :mhihi:

$64,010.21 :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криптовалути

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Окт 2021, 22:09

Те и на коча това се клатят, но...докато не ги клъцне някой не падат. Аз еуфория още не виждам, имайки предвид, че се стигна върха някак свръх очаквано от две седмици насам...еуфория няма засега. Нормално е да има минимална, все пак нов връх, отиде на 64.5 преди малко, но ще видим колко време ще се мотаем тука. Според мен нещата ще тръгнат към 100 много лесно и някъде преди това вече ще има голямо падане. Дали ще стигаме много над 100, аз ще съм зрител там, само да наближим 90 ако е рязко и изчезвам също толкова рязко. Ако е плавно ще остана с нещичко.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 19 Окт 2021, 22:41

Изображение
Изображение

Еуфория ли прочетох? Явно недовиждам :mhihi:
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Криптовалути

Мнение от c04 » 19 Окт 2021, 23:31

zAcK написа:Интересното е, че повечето алтове са далеч от ATH и ако това стане, те ще се сринат още по-жестоко и ще е голям мазаляк :mhihi: :mhihi: :mhihi: :

Сакън :paranoid:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 20 Окт 2021, 9:02

Аз очаквам още един скок на силните алтове като етър. Гледам в Klondike в Телеграм пишат за 0.1 биткойна за етър. После мисля да ребалансирам и поне 50% да съм в "Краля" :mhihi: Еуфория и аз недовиждам :mhihi: . Даже в темата не се пише :lol:
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криптовалути

Мнение от zAcK » 20 Окт 2021, 9:06

TNT написа:Еуфория и аз недовиждам :mhihi: . Даже в темата не се пише :lol:


Има, има :mhihi: Ама е в разни доге, флоки, шиба и т.н. токени :shock: Има такива, дето само щото са с името на кучето на Мъск, са с по половин милиард капитализация и стават все повече. Та не е като да няма хайп.

P.S. Биткойн няма как да се търси в google повече от 2017-та. Но вижте за други ключови думи и ще се замаите :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 20 Окт 2021, 9:10

Биткойн ще се търси повече от 2017та в това съм сигурен, просто тоя момент още не е дошъл. Еуфорията както и преди съм казвал ще дойде към 100К, тогава ще тресне фомото много хора които сега не си и мислят за крипто. Колкото до алтове...в момента не им е времето на тях, ако някой му се прави на търговец би трябвало в момента да е в бтц и чак когато той си направи движението нагоре да обърне в друго. Но е опасно защото винаги има шанс биткойн да те изненада и да подмине очакванията. :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Криптовалути

Мнение от grkv » 20 Окт 2021, 9:30

Е такива мнения мнооого ме объркват :lol: Нещо ми е трудно да си формирам сам мнението без да се влияя от други, по-опитни и само се лакатуша в различни посоки.
Та, сега да се вкарват тепърва в БТЦ ми се струва глупаво. Чакам корекция, ама я чакам вече 1 седмица и не идва пущината. След снощи съм готов да вкарам пак в алтове, предвид, че още не са дръпнали нагоре, а тоя транзишън от БТЦ към алтове ми се струва про трейдър муув, дето ше ме попари.
Не финансови съвети? :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 20 Окт 2021, 9:38

Ми, няма правилен отговор :mhihi: Щото аз давам голяма вероятност биткойна да се изстреля до 80-90 за някакво време примерно до месец, докато алтовете се подмотват. И когато се укроти там в някакъв рейндж алтовете да тръгнат нагоре, след което евентуално да има някаква корекция. Така ако сега си биткойн ще спечелиш от движението и на 2те нагоре. Може обаче и да станат много други сценарии, никой не знае. Аз за това почти не си играя на трейдър, ами съм си 90% от портфолиото hodl :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 20 Окт 2021, 9:57

Важното е да си на влака и да не гледаш отстрани. Пък кой вагон ще е по-бързия... ще видим накрая. Еуфорията я виждам след 100к. Макар че преди малко под постове на ПланБ гледах прогнози и чертежи на оптимисти за по 450к биткойн :mhihi:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криптовалути

Мнение от Top Gun Maverick » 20 Окт 2021, 9:57

grkv написа:Е такива мнения мнооого ме объркват :lol: Нещо ми е трудно да си формирам сам мнението без да се влияя от други, по-опитни и само се лакатуша в различни посоки.
Та, сега да се вкарват тепърва в БТЦ ми се струва глупаво. Чакам корекция, ама я чакам вече 1 седмица и не идва пущината. След снощи съм готов да вкарам пак в алтове, предвид, че още не са дръпнали нагоре, а тоя транзишън от БТЦ към алтове ми се струва про трейдър муув, дето ше ме попари.
Не финансови съвети? :lol:

Аааа, ти чакаш корекция от когато беше около 42-44, да падне до 37, забрави ли? :mhihi: Та вече едва ли някой знае какво да ти каже. Честно аз не го виждам вече възможно това 100-200-300 в тоя бул рън. Много хора го сравняват с 2017-та когато са чакали така 10 000 както сега чакат 100 и цената е отишла на 20 000, тоест сега да иде на 200, ама работата не е точно тогава очакванията са се разминали име отишло по 2, тоест и сега ще иде по 2, понеже разликата е много голяма в парите, а и няма такава превъзбуда. Не знам тогава колко хора са искали да го шортят, но сега като, че ли повечето това чакат и всеки е сигурен, че ще има беър, тогава не знам дали са били толкова сигурни.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 20 Окт 2021, 9:59

По принцип и аз не мога да разбера как в бичи пазар е пълно с шортаджии :mhihi: Ама така работят пазарите :ok:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Криптовалути

Мнение от grkv » 20 Окт 2021, 10:04

Top Gun Maverick написа:Аааа, ти чакаш корекция от когато беше около 42-44, да падне до 37, забрави ли? :mhihi:

Аз от тогава вкарах, изпомпи, продадох с профит... сега трябва да се влиза отново :lol:
Реално Полкадота го родадох на $40 след помпата при обявяването на парачейните, сега е $41, та не е като да съм опуснал много да влеза пак, ама искам да видя някакво движение...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 20 Окт 2021, 10:11

Top Gun Maverick написа:Много хора го сравняват с 2017-та когато са чакали така 10 000 както сега чакат 100 и цената е отишла на 20 000, тоест сега да иде на 200, ама работата не е точно тогава очакванията са се разминали име отишло по 2, тоест и сега ще иде по 2, понеже разликата е много голяма в парите, а и няма такава превъзбуда.


Ще се изненадаш накрая колко ще прилича всичко на 2017та. Щото и тогава по пътя от 10К до 20К много хора включително и аз които тепърва влизахме си мислехме, че няма да е 20 тавана ами 60. Така сега след 100К не можеш да си представиш колко народ ще влезе да направи едни бързи х2-х3 на парите за 2 седмици. Ама може да им се наложи да почакат няколко годинки да излезнат пак на зелено ако са много алчни. Проблема е, че повечето освен че са алчни ще са и страхливи. И ще продадът после на загуба, вместо да изчакат 2024-5 и да продадът на на х2, ами на х5 на това на което са купували.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Криптовалути

Мнение от c04 » 20 Окт 2021, 10:11

b_u_b_o написа:Биткойн ще се търси повече от 2017та в това съм сигурен, просто тоя момент още не е дошъл. Еуфорията както и преди съм казвал ще дойде към 100К, тогава ще тресне фомото много хора които сега не си и мислят за крипто. Колкото до алтове...в момента не им е времето на тях, ако някой му се прави на търговец би трябвало в момента да е в бтц и чак когато той си направи движението нагоре да обърне в друго. Но е опасно защото винаги има шанс биткойн да те изненада и да подмине очакванията. :bchug:

Аз си държа алтовете още от пролетта :mhihi: :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook