Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3902
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Криптовалути

Мнение от Kroki » 11 Май 2021, 11:19

Има хора, които им прехвърляш и ти даваш кеш.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Криптовалути

Мнение от drago_pavlov » 11 Май 2021, 11:29

Нещо не ми се вижда много надеждна тая схема :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 11 Май 2021, 11:34

Револют, iCard за не много едри суми. За 6 цифрени и нагоре отиваш в банката и се пазариш да ти вземат превода. Знам за случаи на съгласили се банки. В краен случай самолета до Лондон, откриваш си сметка в някоя английска банка и си готов.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 11 Май 2021, 11:42

В офшорни сметки също е опция. Има варианти за откриване от разстояние без дори да ходиш до съответната държава.
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Криптовалути

Мнение от steeN » 11 Май 2021, 11:57

https://crypto.bg

Нещо такова ако не искаш да влезеш в някакви безсмислени филми за да скатаеш 10% данъци.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 11 Май 2021, 12:31

steeN написа:https://crypto.bg

Нещо такова ако не искаш да влезеш в някакви безсмислени филми за да скатаеш 10% данъци.


И какво пречи на банката да ти върне превода от крипто.бг както от всяка една друга борса? Да не говорим колко им е дървен курса и към 10% кражба на държавата ще трябва да добавиш и към 3% за чейндж бюрото...

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криптовалути

Мнение от zAcK » 11 Май 2021, 12:44

Revolut и те ги отказват. Както и почти всички български банки :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 11 Май 2021, 12:54

zAcK написа:Revolut и те ги отказват. Както и почти всички български банки :dunno:


Това на база върнат превод ли го казваш и ако да кога и каква сума, защото аз последно преди няколко седмици пробвах и нямаше проблем. Да не говорим, че с виртуалната карта на байнанс можеш да си зареждаш пари в револют и това вече няма никакъв начин да ти го откажат. :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Криптовалути

Мнение от 3186 » 11 Май 2021, 13:06

Винаги могат да го откажат - дали ще е по IBAN на изпращача, или по други параметри. Чувал съм за случаи у нас на отказан банков превод(на гише) към IBAN на Revolut. С нарастването на финтех сектора ще има все повече такива ла*нарии, докато не се избистрят най-големите играчи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 12 Май 2021, 16:10

In_Memoriam написа:
Jordana написа:Някои твърдят че годишно тока е колкото потреблението на Аржентина . Не знам колко е това но е разхищение на огромен ресурс

Ами на фона на всички банки по света нищо не е :mhihi:




Хич да не е, и за други неща трябва ток :mhihi: Да не говорим за хартията/дървото и металите, които могат да се използват за по-смислени неща.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 12 Май 2021, 16:22

Кеш парите със сигурност ще умрат скоро. Всички централни банки все повече прегръщат идеята за изцяло дигитални пари(да не се бърка с крипто валути, нищо общо няма). Лошото е, че повечето хора изобщо не осъзнават какъв проблем е това и каква власт дава в ръцете на правителствата и централните банки. Ама може би трябва това да се случи, да има дигитален йоан, да ти пляскат отрицателна лихва щото си отишъл в грешния бар или дружиш с неугодни на партията хора, дори да ти запорират парите като не слушаш, за да им дойде акъла на хората и да прозрат къде е силата на биткойн и защо е нещо велико :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криптовалути

Мнение от Jordana » 12 Май 2021, 16:49

Да , обече също толкова тъпо е маск да си покаже перуката в някое ток шоу и на другия ден криптото ми в портфейла да е 50% надолу заради някакъв идиот . Хартиените пари няма да изчезнат в близките 50 години поне , но ще бъдат силно ограничени по много причини .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 12 Май 2021, 17:18

Jordana написа:Да , обече също толкова тъпо е маск да си покаже перуката в някое ток шоу и на другия ден криптото ми в портфейла да е 50% надолу заради някакъв идиот . Хартиените пари няма да изчезнат в близките 50 години поне , но ще бъдат силно ограничени по много причини .


Да не бъркаме нещата с Dogecoin :mhihi:

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криптовалути

Мнение от Jordana » 13 Май 2021, 7:29

https://btvnovinite.bg/lifestyle/liubop ... srina.html :mhihi:
1 BTC за тесла няма да има , който купил купил . Криптото е мръсно и замърсява , човека който лансира тази нова идея е самият маск ...:mrgreen: Ако утре реши че е биткоина е надценен и трябва нещо да се направи , както и ги говори няколко пъти тези неща ...?
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 13 Май 2021, 9:40

Тоя мъск не мога да разбера лицемер ли е или е дебил :mhihi: Биткойна не бил зелен, щото тока не бил зелен. Ми твоите коли с кво се движат бе алоу? Или те имат филтър за тока и приемат само зелен ток :kuku: На всичко отгоре вчера пусна анкета в туитър "Искате ли Тесла да приема доге", ми тва доге да не работи на вятър бе демент?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook