Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Криптовалути

Мнение от Zagy » 22 Юни 2021, 15:04

Така като го гледам - силната съпротива ще е около 1400; дотогава - само надолу. Поне аз дотогава ще съм на късо и дори няма да си помисля да пазарувам. Все пак видеокарта трябва да се купува, че с тоя RX580 си е малко мъка на 1440п...
Si non confectus, non reficiat.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 22 Юни 2021, 15:07

Zagy написа: и дори няма да си помисля да пазарувам.

Аз съм забелязал, че само продаваш ти, вечно шорт. Кога купуваш, не знам :lol:
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Криптовалути

Мнение от Zagy » 22 Юни 2021, 15:09

TNT написа:
Zagy написа: и дори няма да си помисля да пазарувам.

Аз съм забелязал, че само продаваш ти, вечно шорт. Кога купуваш, не знам :lol:

Верно си е - досега винаги съм бил шорт, ма пляскам дребни суми - 50-100 евро макс. Купувам когато ми излезе стопа - колкото за контракта :)
Si non confectus, non reficiat.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Криптовалути

Мнение от Mollov » 22 Юни 2021, 15:20

Zagy написа:Така като го гледам - силната съпротива ще е около 1400...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Направо ме съсипа от смях :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 22 Юни 2021, 16:28

Mollov написа:
Zagy написа:Така като го гледам - силната съпротива ще е около 1400...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Направо ме съсипа от смях :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Той говори за етера предполагам...в първия момент и аз се опулих :lol:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Криптовалути

Мнение от Mollov » 22 Юни 2021, 16:46

Факт, отговорил е на поста над неговия, където става дума за ETH... не съм го забелязал точно и докато се хилех пуснах мнение :D :D :D

Иначе в момента тая волатилност е добре дошла за миньорите... на ETH моментния профит е х2 спрямо сутринта :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Криптовалути

Мнение от top » 22 Юни 2021, 16:59

Mollov написа:Факт, отговорил е на поста над неговия, където става дума за ETH... не съм го забелязал точно и докато се хилех пуснах мнение :D :D :D

Иначе в момента тая волатилност е добре дошла за миньорите... на ETH моментния профит е х2 спрямо сутринта :)
В момента с експерименталната ми копачка, която е изцяло тестова и със скромни възможности, 93,1 MH/s ми дава моментен прогнозен добив около 0.10122 (и още качва) на месечна база, иначе при по високата цена беше нещо около 0.07000


Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Криптовалути

Мнение от sean-john » 28 Юни 2021, 20:06

Как вкарвате пари и къде търгувате колеги?

Аз преди години бях си направил акаунт в Binance и до сега си го имам,там има минимална сума различни криптота.

Сега обмислям да вляза с по голяма сума и се чудя как е най правилно да се постъпи? Директно чрез банков превод към binance или има някакъв по сигурен вариант?
Не съм много запознат,но бързо наваксвам изпуснатото в годините :mhihi: .

п.с. извинявам се за напълно нубското ми питане по средата на развита тема.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Криптовалути

Мнение от grkv » 28 Юни 2021, 20:24

Банка -> iCard -> Кракен - в моя случай.

Виж защо Кракен ми е трудно да ти отговоря, но когато се интересувах ги препоръчваха силно от към сигурност, понеже не смятам да държа на външни портфейли. Дразнят ме таксите им, на 2500 евро е около 40 евро при купуване и при продаване, та за трейдване не става, трябва голям марж, че да избиеш таксите напред-назад.
Имало разни други платформи без такса, ама не съм сигурен какъв им е филма и не посмях да рискувам, че решат ли да сгънат цирка за една нощ нЕма никакво значение колко успешен трейдър си бил :lol:
А и по неволя станАх холдър, та таксите за момента нямат особено значение...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Криптовалути

Мнение от steeN » 29 Юни 2021, 22:33

RIP

- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Криптовалути

Мнение от sean-john » 30 Юни 2021, 20:10

grkv написа:Банка -> iCard -> Кракен - в моя случай.

Виж защо Кракен ми е трудно да ти отговоря, но когато се интересувах ги препоръчваха силно от към сигурност, понеже не смятам да държа на външни портфейли. Дразнят ме таксите им, на 2500 евро е около 40 евро при купуване и при продаване, та за трейдване не става, трябва голям марж, че да избиеш таксите напред-назад.
Имало разни други платформи без такса, ама не съм сигурен какъв им е филма и не посмях да рискувам, че решат ли да сгънат цирка за една нощ нЕма никакво значение колко успешен трейдър си бил :lol:
А и по неволя станАх холдър, та таксите за момента нямат особено значение...


Благодаря ти, за сега се информирам пуснах едни пробни пари към Binance да взема някакви дреболии и след 1-2 седмици мисля да вляза с по голяма сума.Пуснах парите директно с банков превод през SEPA уж без такси ....чакам да пристигнат да го видя с очите си :D .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 3.05.2012
Кара: 730 печка

Re: Криптовалути

Мнение от KostovG » 01 Юли 2021, 9:32

sean-john написа:
grkv написа:Банка -> iCard -> Кракен - в моя случай.

Виж защо Кракен ми е трудно да ти отговоря, но когато се интересувах ги препоръчваха силно от към сигурност, понеже не смятам да държа на външни портфейли. Дразнят ме таксите им, на 2500 евро е около 40 евро при купуване и при продаване, та за трейдване не става, трябва голям марж, че да избиеш таксите напред-назад.
Имало разни други платформи без такса, ама не съм сигурен какъв им е филма и не посмях да рискувам, че решат ли да сгънат цирка за една нощ нЕма никакво значение колко успешен трейдър си бил :lol:
А и по неволя станАх холдър, та таксите за момента нямат особено значение...


Благодаря ти, за сега се информирам пуснах едни пробни пари към Binance да взема някакви дреболии и след 1-2 седмици мисля да вляза с по голяма сума.Пуснах парите директно с банков превод през SEPA уж без такси ....чакам да пристигнат да го видя с очите си :D .



Revolut -> Binance няма такса и превалутираш безплатно до...не помня колко пари.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 01 Юли 2021, 9:34

Със стандартния план до 2000лв.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Криптовалути

Мнение от sean-john » 01 Юли 2021, 17:33

Направих си плана 2ри левел и през SEPA нямам такса....таксата на банката ми беше 1 лев за превода...бих казал,че е идеално.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 15 Юли 2021, 16:17

Тъй като сме автомобилен форум все пак, а гледам вече цели автокъщи приемат плащания в крипто за автомобили (както и някои официални представители) - каква е схемата ? Как става ? По законодателството дължиш данък, като ги обърнеш във фиатни. В случая, ако им пращаш на адрес... излиза, че не дължиш. Което си е -10% от цената. Ама НАП дали ще харесат, ако си запишеш Нисан ГТ-Р или E63s (гледам кви обяви има :mhihi: ) ? Като дарение ли се дава при нотариуса ? В кой момент се плаща ?
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook