Войната започна ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Войната започна ...

Мнение от Petrolhead » 10 Авг 2022, 7:20

Top Gun Maverick написа:Зак, наистина ли вярваш, че както написа 500 000 мозъци за тези почти 6 месеца са избягали от Русия? :mhihi: Като сметнеш, че половината че са хора със семейства, вероятно и повече, то излиза как сте я оставили тая Русия без хора, само пиянките са останали там. :mhihi: Четете някакви безмислени западни пропаганди и ви ловят като шарани на бастун. Последствията щели да са не знам си какви катастрофални. А не допускаш ли, че просто след като се надумкат там и си намерят пишките, плюс нагласят интересите след тая война, основните неща ще се върнат много бързо по местата си? И знаеш ли защо това според мен това е много възможен сценарий, не казвам сигурен, но много възможен? Просто защото като настане мир ще има много свободен капитал, който много набързо ще си намери нишата. Целият свят се нуждае от много неща, които ги има в Русия. Самата Русия е способна да се самоиздържа, повече от всяка друга страна на света, това е крайно време да го разберете. И като ви го казват не значи някаквобвеличаене, а просто факти. Скоро предполагам ще останете изненадани от много неща като свърши тая война.


Русия може да се самоиздържа на нивото на Иран, Северна Корея, Афганистан и централната африканска република. Не съм съвсем сигурен, че населението им, ще иска да изхвърли БМВ-тата, айфоните, салатата айсберг и маратонките найки, само и само да осъществи безумните идеи на путя.
Тъй като нито един от вас, преклоняващи се пред силата на Русия, никога не сте били там, давам ви линк към доста добра поредица относно живота на обикновените руснаци. Вижте как са живели до преди войната и си представете какво ще стане, когато ги накарат да са самодостатъчни
https://youtube.com/playlist?list=PL2LCM5HET2HZPOnjPUFSrtMm7JuMw-Y0g

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Войната започна ...

Мнение от steeN » 10 Авг 2022, 7:29

Като стана тема за вицове...

- Защо Русия спря износа на велосипеди?
- Защото мината, от която ги копаят се е изчерпала.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Войната започна ...

Мнение от Top Gun Maverick » 10 Авг 2022, 7:33

Сега, трябва ли да съм преклонен пред някой ако виждам някакви факти некореспондиращи с твоята позиция?
Относно кой от какво и дали ще се отказва, няма да се откажат от нищо, ти виждаш някакви черни сценарии да затворят държавата едва ли не. Да и така ще оцелеят(не съм сигурен колко държави биха могли)но аз ти написах, че когато всичко това свърши, много бързо свободни капитал ще сложи всичко по местата си и пак ще си ядат "салатите". :mhihi: Ще се радвам тогава да прочета обясненията ви защо се е стигнало дотам. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Войната започна ...

Мнение от hell's angel » 10 Авг 2022, 7:42

Petrolhead написа:Ама разбира се.
Сградите на 1-2 километра са силно повредени, но самолетите паркирани на 100-200 метра от взривовете са напълно цели.

И мен ме шашка как се складират боеприпаси, така че да се палят от тревата, ама нЕкак си по-достоверно ми звучи горното обяснение от това :
Petrolhead написа:преди да ги посетят 12 ракети


Като ти е важно :arrow: постнал си сателитна снимка, всичко се вижда, даже и паркинга от клипа на Заката го има. На мен ми е все тая, дали и к'во е изгорЕло там. :mhihi:
ВЕрно ли, ЗелениО и сие са тръгнали да се крият по киевските катакомби вчера ? :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Войната започна ...

Мнение от sme666ko » 10 Авг 2022, 8:30

ivoo написа:Лаенето по форуми е запазена марка на някои хора.При евентуална война, ще бъдат от първите скрили се най дълбоко в подземията.

Така така, добре помня как един много лаещ срещу "Запада" каза, че при евентуална война на наша територия щял да емигрира. :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Войната започна ...

Мнение от steeN » 10 Авг 2022, 9:11

За сега най-правдоподобните обяснения са, че ги е поразила гръмотевична буря.
Което може да обясни защо паметника от преди няколко страници е попаднал "in harm's way".

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Войната започна ...

Мнение от drago_pavlov » 10 Авг 2022, 9:49

sme666ko написа:
drago_pavlov написа:
Grozdanoff написа:Точно ти, които ме тролваш навсякъде, че даже и от двата си профила, знаеш че съществувам! :wave:

Параноята е много кофти преживяване :mhihi:
Ще ми кажеш ли кой ми е вторият профил, че съм забравил :winky:

Ето ме :mhihi:

Това обяснява ЛС-то от Нашмърканофф:
вкл. съм ти копчето, напиши го със sme666ko да го прочета

Чудех се аз ли нещо пропускам или Нашмърканофф пак е предозирал с телеграм :ok:

hell's angel написа:
drago_pavlov написа:Ти гледай да не забравиш хапчетата за простата докато се занимаваш с детската градина, че ще трябва да ставаш 5 пъти тая нощ :mhihi:

Алармира ли те вече или се припозна нещо? :mrgreen: :mhihi: Тая ризка и панталончето с ръб не ти действат добре :winky:

Аз съм в детската градина още; рано ми е да алармира каквото и да било :winky:
А ризката и панталончето действат на когото трябва :winky:
Поздрав с нещо от твоето време:
https://youtu.be/7wRHBLwpASw
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Войната започна ...

Мнение от Grozdanoff » 10 Авг 2022, 10:15

:OT:

drago pavlov и sme666ko са един и същи потребител, а в най-добрия случеи приятели, които тролват организирано, когато Павлов бъде нареден от някой!

МОЖЕ ЛИ МОДЕРАТОР ДА ПРОВЕРИ ТОВА?! Попринцип изгонихме bogat beden за такова нарушение!
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Войната започна ...

Мнение от Top Gun Maverick » 10 Авг 2022, 10:18

По времето на зизи топ поне правиха музика. Сега някакво хора правят някакви звуци само за пари. :mhihi:

А ето нещо обясняващи някои неща:
https://youtu.be/cUlwjRA1apU
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Войната започна ...

Мнение от TNT » 10 Авг 2022, 10:19

Тая тема отдавна стана по-зле от СОЦ темата. Направо за ключ.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Войната започна ...

Мнение от steeN » 10 Авг 2022, 10:20

Викаш като не стана със сопа, самурайски меч, ятаган или там квото са ползвали свъши работа?
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Войната започна ...

Мнение от sme666ko » 10 Авг 2022, 10:26

Grozdanoff написа::OT:

drago pavlov и sme666ko са един и същи потребител, а в най-добрия случеи приятели, които тролват организирано, когато Павлов бъде нареден от някой!

МОЖЕ ЛИ МОДЕРАТОР ДА ПРОВЕРИ ТОВА?! Попринцип изгонихме bogat beden за такова нарушение!

:kuku:

Теб отдавна трябваше да те изгонят заради дезинформация и пропаганда. Отново нагло се опитваш да заблудиш хората. Нали беше писал на Mollov по въпроса, покажи отговора.
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Войната започна ...

Мнение от zAcK » 10 Авг 2022, 10:31

steeN написа:За сега най-правдоподобните обяснения са, че ги е поразила гръмотевична буря.


Аз все още вярвам на версията за цигарата! Освен това е сигурно, че както съобщиха ватенките, нищо на летището не е засегнато :ok:
Това е просто дим от запалената трева :idea: :bchug:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Войната започна ...

Мнение от Grozdanoff » 10 Авг 2022, 10:32

sme666ko написа:
Grozdanoff написа::OT:

drago pavlov и sme666ko са един и същи потребител, а в най-добрия случеи приятели, които тролват организирано, когато Павлов бъде нареден от някой!

МОЖЕ ЛИ МОДЕРАТОР ДА ПРОВЕРИ ТОВА?! Попринцип изгонихме bogat beden за такова нарушение!

:kuku:

Теб отдавна трябваше да те изгонят заради дезинформация и пропаганда. Отново нагло се опитваш да заблудиш хората. Нали беше писал на Mollov по въпроса, покажи отговора.


Така ли... Много интересно ти откъде го знаеш това, защото го бях написал на Павлов!
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Войната започна ...

Мнение от Grozdanoff » 10 Авг 2022, 10:39

Друг интересен факт относно drago pavlov и sme666ko:

sme666ko профилът е създаден на 20 Май 2009, 23:50
drago pavlov е създаден на 21 Май 2009, 9:40
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook