Войната започна ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Войната започна ...

Мнение от Grozdanoff » 19 Май 2022, 10:59

bioz написа:Забелязвате ли простотията как победи и тук. Всички нормални се отказаха да пишат тук, останаха само няколко просветлени да обясняват колко е велика масква...

Стийна е като дон кихот, бори се с вятърни мелници.


Стийнката е Бог! Но и ти не лъжеш г-н "нормален"!
Интересното ми е, че поне 5 твой мнения съм коментирал в предишни стр. и отговор винаги няма...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Войната започна ...

Мнение от steeN » 19 Май 2022, 11:08

Стийна си просто си прави ташак от много време насам, като между другото пускам по нещо което взема, че се случва и това толкова тригърва анализаторите всеки път, че им стана любимо занимание да предполагат какво щял съм да кажа и да си фантазират какво съм казал... :lol:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Войната започна ...

Мнение от bioz » 19 Май 2022, 11:26

Grozdanoff написа:
bioz написа:Забелязвате ли простотията как победи и тук. Всички нормални се отказаха да пишат тук, останаха само няколко просветлени да обясняват колко е велика масква...

Стийна е като дон кихот, бори се с вятърни мелници.


Стийнката е Бог! Но и ти не лъжеш г-н "нормален"!
Интересното ми е, че поне 5 твой мнения съм коментирал в предишни стр. и отговор винаги няма...
Не виждам смисъл просто...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Войната започна ...

Мнение от hell's angel » 19 Май 2022, 12:59

Баш къртиците взеха ли да излизат ? Да не се окаже, че и те са вече виртуални бойци :mrgreen: Появиха се нЕкви непотвърдени слухове, че капитан Калина бил превзел, героично ня'къв автобус снощи :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 19 Май 2022, 14:39

steeN написа:Не, руснаците просто са имали крепостни селяни до след 1900 г ама да не го правим на въпрос. Слабо ме интересува, че тая държава се движи 100 години назад :) Това е областта на носталгиците на времето на студената война.


Когато Гагарин лети в Космоса, в САЩ все още са линчували черните. Крепостни в СССР е имало и през 1989г. Учи история.

Уча, забравих, че преди месец изтриха полета му и вече са първи американците :OT:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Войната започна ...

Мнение от steeN » 19 Май 2022, 14:52

Добре, че освобождават Корольов от Гулаг след втората световна, че да полети Гагарин. Ама в Русия е така.
И леко липсва от соц учебниците и ще ти се наложи да гуглираш кой е :lol:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Войната започна ...

Мнение от FaceOff » 19 Май 2022, 15:13

BMW_POWER написа:
steeN написа:Не, руснаците просто са имали крепостни селяни до след 1900 г ама да не го правим на въпрос. Слабо ме интересува, че тая държава се движи 100 години назад :) Това е областта на носталгиците на времето на студената война.


Когато Гагарин лети в Космоса, в САЩ все още са линчували черните. Крепостни в СССР е имало и през 1989г. Учи история.

Уча, забравих, че преди месец изтриха полета му и вече са първи американците :OT:


Може да нямаше ни Гагарин, ни Русия, ако САЩ не ги спасяват от гладна смърт след Октомврийската революция, ама и това не се учеше..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Войната започна ...

Мнение от peshehodetz » 19 Май 2022, 15:21

Jordana написа:Румбакиса вистата няма ли да пуснете ? Без съмнение е коментирал Путлягата и империята на злото .. :mhihi:



Ми кажи му да пусне едно видео, ако още не го е направил. Влез му в ютуб канала и в коментарите дай тази идея. В момента едва ли му се правят видеа за инвестиции на сток маркета, като гледам последните дни как всичко се срина може да смени и той насоката.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Войната започна ...

Мнение от Grozdanoff » 19 Май 2022, 15:22

steeN написа:Добре, че освобождават Корольов от Гулаг след втората световна, че да полети Гагарин. Ама в Русия е така.
И леко липсва от соц учебниците и ще ти се наложи да гуглираш кой е :lol:


Стийнка, хората в Гулаг живот са си живели в сравнение с хилядите американски войници, върху които собствената им армия е изпробвала: LSD, газ и всякакви гадости, на които са разчитали за оръжие! Това дори Кенеди го е признавал публично!
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Войната започна ...

Мнение от steeN » 19 Май 2022, 15:35

Детската градина пак :lol: . Може ли да сравняваш войници с топ учен като Корольов?
Всички армии по света са го правили това. Един от безброй примери е операция Снежок... и не, не става въпрос за сладолед.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Войната започна ...

Мнение от Моджо » 19 Май 2022, 15:44

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0 ... 0%BA%D0%B0

И тва само конструкторски бюра...а колко още е имало... Рокосовски примерно.

И по прясно..
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0 ... 0%B8%D1%87

Те така те се отнасят с героите си.
Хм,хм...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 19 Май 2022, 16:07

Забравяш затворените градове (може сега да има такива), които не е било възможно да се напускат без разрешение. Градове, които не са съществували на картата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Войната започна ...

Мнение от Моджо » 19 Май 2022, 16:29

Не ги, ма там не са били арестувани.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Войната започна ...

Мнение от Е.Димитров » 19 Май 2022, 16:54

steeN написа:Стийна си просто си прави ташак от много време насам, като между другото пускам по нещо което взема, че се случва и това толкова тригърва анализаторите всеки път, че им стана любимо занимание да предполагат какво щял съм да кажа и да си фантазират какво съм казал... :lol:


Е, недей така да се правиш над нещата.
Ич не си над нещата, а пък да говориш за себе си в трето лице...
Пък и до сега не съм чел нещо от теб, дето се е случило.
Ако разбира се прогнозираш неща, пък те не се случват по твоите прогнози и вземаш не случващото се като успешна прогноза, че все пак нещо се е случило, тоест неслучило , значи...правилно прогнозираш :mhihi: , макар и тотално ненужно.

Като си говорим за САЩ , защото темата не е само Русия и се сетя те колко мръсни неща са направили по света и за колко са си признали, че имат пръст и са са причинили смъртта на хиляди хора по света, и дори филми по действителни случаи и всякакви там афери, за които пак са признали и всякакви политически убийства и на среща няма нито една резолюция на ООН , Амнести интернешанъл, ФИФА, ФАФА,ФУФА и всякакви организации осъждащи тези неща и въобще произнасящи се по всякакви случващи се неща...става ясно световното положение колко е обективно, честно, хуманно и го е грижа за човека.
Аз не казвам, че Русия са нещо си, нито ми харесва, нито бих живял там, както разбира се не бих живял нито в Аляска, нито в Швейцария или Австралия и на още доста места, но като си говорим за обективност, такива са реалностите.
А, и младите жени на руснаците са красиви!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Войната започна ...

Мнение от steeN » 19 Май 2022, 17:43

За всеки случай два пъти си го писал викаш :mrgreen: Пий една гинкобилоба, понеже явно паметта ти изневерява и по-леко със свободните съчинения :lol:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook