Войната започна ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Войната започна ...

Мнение от KoolyO » 25 Юни 2022, 16:08

Кажи честно, че си разбрал и една дума от това, което съм написал... Аз се съмнявам.
Всичките тия брътвежи, където си ги налял в брадва ком и истината нет ли ги прочете? Не само Тръмп и щатите, ами и извънземните са виновни. И те са спуснали няколко шпиц команди :mhihi:
Добре, че е могучая, да пази мирът. Че току виж 'почнали да умират хора, градове да бъдат изравнявани със земята и милиони да се окажат бежанци. Мани мани. Добре, че са те... "Укропитеците" иначе да са обърнали света с главата надолу.
Ама си и вярвате...
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: В планината
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от drevnia » 25 Юни 2022, 17:29

KoolyO написа:Кажи честно, че си разбрал и една дума от това, което съм написал... Аз се съмнявам.
Всичките тия брътвежи, където си ги налял в брадва ком и истината нет ли ги прочете? Не само Тръмп и щатите, ами и извънземните са виновни. И те са спуснали няколко шпиц команди :mhihi:
Добре, че е могучая, да пази мирът. Че току виж 'почнали да умират хора, градове да бъдат изравнявани със земята и милиони да се окажат бежанци. Мани мани. Добре, че са те... "Укропитеците" иначе да са обърнали света с главата надолу.
Ама си и вярвате...


ти нали беше тръгнал да се развиваш ма, като гледам изобщо не си мръднал

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от vladobate » 25 Юни 2022, 17:40

Кольо, че това описано от Интеграл е отразено по цял свят от медиите, но набързо. Включително и нашите, само като информация без позиция, никой не ги е нарекъл фашисти, изверги, убийци. И всичко е започнало много преди 2014-та , дългосрочно политиката на САЩ за наливане на масло в огъня Украйна -Русия е от няколко десетки години. А по история винаги сме учили причини и повод за войната и да се говори единствено за след 24.02.2022г. е наивно и води до грешни изводи с голяма вероятност.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Войната започна ...

Мнение от nikola59 » 25 Юни 2022, 18:06

:mhihi: Мандалото и за Лисичанск хлопва по бързо от колкото се очакваше:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Войната започна ...

Мнение от Jordana » 25 Юни 2022, 18:25

https://www.youtube.com/watch?v=kgDXs0AYET8 Дали им 2 джавелина , единия го счупили други го гледали като индианци голям камък :dummy:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Войната започна ...

Мнение от KoolyO » 25 Юни 2022, 18:25

drevnia написа:
KoolyO написа:Кажи честно, че си разбрал и една дума от това, което съм написал... Аз се съмнявам.
Всичките тия брътвежи, където си ги налял в брадва ком и истината нет ли ги прочете? Не само Тръмп и щатите, ами и извънземните са виновни. И те са спуснали няколко шпиц команди :mhihi:
Добре, че е могучая, да пази мирът. Че току виж 'почнали да умират хора, градове да бъдат изравнявани със земята и милиони да се окажат бежанци. Мани мани. Добре, че са те... "Укропитеците" иначе да са обърнали света с главата надолу.
Ама си и вярвате...


ти нали беше тръгнал да се развиваш ма, като гледам изобщо не си мръднал

Е не става. Тъкмо да се развия и отворя тази тема да прочета малко и пак ми пада нивото. :winky:
vladobate написа:Кольо, че това описано от Интеграл е отразено по цял свят от медиите, но набързо. Включително и нашите, само като информация без позиция, никой не ги е нарекъл фашисти, изверги, убийци. И всичко е започнало много преди 2014-та , дългосрочно политиката на САЩ за наливане на масло в огъня Украйна -Русия е от няколко десетки години. А по история винаги сме учили причини и повод за войната и да се говори единствено за след 24.02.2022г. е наивно и води до грешни изводи с голяма вероятност.

Добре де! Стига с това наливане на масло в огъня. Огъня Русия си го е запалила много отдавна, поддържаше си го докато накрая (на 24.02) го взриви. Това, че през това време останалата част на светът не е реагирал по най-добрия възможен начин оправдава нахлуването в суверенна държава, на която самите те са гарантирали неприкосновеността.
logika.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Войната започна ...

Мнение от nickstorm » 25 Юни 2022, 19:34

Суульо, суульо.... :kuku:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Войната започна ...

Мнение от KoolyO » 25 Юни 2022, 20:46

nickstorm написа:Суульо, суульо.... :kuku:

Харесва ми. Много добре структурирано, подплатено с факти и доста убедително мнение. Предавам се!
Sim.JPG
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Войната започна ...

Мнение от nikola59 » 26 Юни 2022, 21:39

:arrow: Постепенно тайните излизат на светло какво е творено от укропите азовци в азовстал по времето когато бяха обсадени - открит е крематориум в едно от подземията където са горили чужди наемници с достатъчно доказателства: https://t.me/btr80/1602 Поради дължината на видеото който желае да си го гледа в телеграм.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Войната започна ...

Мнение от KoolyO » 26 Юни 2022, 22:45

Продължава се с безумиците. И предаванията на РИА новости. Някой си бил изгорен в доменните пещи, но паспортите и документите им останали.
По същият начин, както на терористите в 9/11 им откриха паспортите а? Някакви паралели?
открит е крематориум в едно от подземията

А! Не! Чакай! Построили са отделен крематориум в подземията. Това не е завод за метални суровини. Те там нямат никакви пещи. Не. Там и да изгориш нещо, все ще останат доказателства. По-добре, да построим крематориум в подземията.
Това е смешно и за деца с повече от две мозъчни клетки.
Какъв е смисълът това да се пост-ва тука?
Всички в тази тема, които смятат, че Русия прави добро и освен това се справя страхотно с добрините си, да се чувстват по-добре? Или? Не мога да разбера...
какво е творено от укропите азовци в азовстал по времето когато бяха обсадени

Да не питам какво точно е творено от "укропите азовци"? Горили са тела на починали хора ли? Какво точно се е случило? Имало е няколко чужденци ли?
Дори и да е така, това официални лица ли са? На визита, или?
Хей така се изпльосква нещо, което е абсолютно безсмислено, не дава никаква реална информация, изглежда като глупава партенка, но някак кара хората радващи се как Руснаци избиват хора от други държави по-добре.
Вдига се нивото. Определено. Но на обратно.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Войната започна ...

Мнение от nikola59 » 26 Юни 2022, 22:57

Вместо да се напъваш да си трошиш клавиатурата в излишни излияния изгледай клипа да видиш нагледно :mrgreen: На екскурзия са били там :mhihi:
А вече и в тубата директно. После по ДНК ще се установява кое-що:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Войната започна ...

Мнение от KoolyO » 26 Юни 2022, 23:08

Горкичката ми клавиатура. Добре, че имам две. :lol:
Ако продължим с шегите, кажи ми, че това е крематориум. Ама сериозно.
А не нещо, което е горяло/изгоряло поради обстрел.
Ей така се чудя, като ги гледате тия филми, че и след това ги пост-вате наляво и надясно, поне малко осмисляте ли ги? Или е само каквото се снесе отгоре? :mhihi:
И ми е много интересно кой и какво ще установява по ДНК.
Ех...
Едит: Чакай, да сейвна какво си казал, че ще вземеш да го промениш и да кажеш, че си имал нещо друго в предвид.
nikola59 написа::arrow: Постепенно тайните излизат на светло какво е творено от укропите азовци в азовстал по времето когато бяха обсадени - открит е крематориум в едно от подземията където са горили чужди наемници с достатъчно доказателства: https://t.me/btr80/1602 Поради дължината на видеото който желае да си го гледа в телеграм.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Войната започна ...

Мнение от nikola59 » 26 Юни 2022, 23:24

KoolyO написа:Горкичката ми клавиатура. Добре, че имам две. :lol:
Ако продължим с шегите, кажи ми, че това е крематориум. Ама сериозно.
А не нещо, което е горяло/изгоряло поради обстрел.
Ей така се чудя, като ги гледате тия филми, че и след това ги пост-вате наляво и надясно, поне малко осмисляте ли ги? Или е само каквото се снесе отгоре? :mhihi:
И ми е много интересно кой и какво ще установява по ДНК.
Ех...
Едит: Чакай, да сейвна какво си казал, че ще вземеш да го промениш и да кажеш, че си имал нещо друго в предвид.
nikola59 написа::arrow: Постепенно тайните излизат на светло какво е творено от укропите азовци в азовстал по времето когато бяха обсадени - открит е крематориум в едно от подземията където са горили чужди наемници с достатъчно доказателства: https://t.me/btr80/1602 Поради дължината на видеото който желае да си го гледа в телеграм.

:mhihi: Хич не се притеснявай, за един викнаха родителите му от Щатите да си го приберат утилизиран. Не си мисли, че не се знае или няма да се узнае кой и защо е бил там. Там в ростовското сзо певачките ще изпеят всичко. За да твърдиш, че това е обстрел и мястото където е на клипа значи, че въобще нямаш понятие какво е азостал и на колко метра под земята са тези подземия. И въобще никакво понятие за всичко което произхожда от 24.2 по това което пишеш :ok:

P.S Абе да не си клонинга на петролната глава а? :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Войната започна ...

Мнение от KoolyO » 26 Юни 2022, 23:36

Аха! И това отговаря на въпросите, които съм поставил...
Ами не.
Пишеш за някакви различни неща, които "ще станат".
Нещо щяло да се узнае, някой нещо щял да изпее...
Нищо не разбирам. :dunno:
Обясни де.
nikola59 написа: За да твърдиш, че това е обстрел и мястото където е на клипа значи, че въобще нямаш понятие какво е азостал и на колко метра под земята са тези подземия.

:shock:
Ти имаш?!? Бил си там и разпозна местоположението?
Разкажи! Аз също искам да знам какво точно понятие имаш ти за Азовстал и какво знаеш за местата където "в Азовстал" е снимано това? Разкажи. Моля!
Или и ти чакаш дядо Мраз по нова година? :mhihi:
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Войната започна ...

Мнение от Jordana » 27 Юни 2022, 7:10

Нищо не разбирам. :dunno:
Ихтамнет , ако не разбираш още да ти кажа за какво ги горят тия трупове .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook