Войната започна ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 11.04.2008
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от integral » 24 Юни 2022, 15:39

drago_pavlov написа:Едно, че са много повече от 30, друго, че дори да са само тези 30, реално това е целият смислен свят... Останалото е 95% плява; безполезна биомаса, която само трови планетата...


После русофилите били изтрещели :wave: :kuku:
Осъзнаваш ли, че в очите и представите/убежденията на тези от ''смисленият свят'', за тях и нашата прекрасна ''държава'' е част от тая биомаса както и всички ние, пишещите тук?
Тия въпросните от смисленият свят, ако 98% от тях нямаха (все още имат) колонии / военни бази по целият свят, дали щяха да са днешният хай-лайф?

P.S.
Специално за тези с петролни/мазутени и разни други глави, обичащи да четат, но необичащи да вникват в прочетеното - правите ли разлика между това, че 95% от тези които са ''осъдили'' Русия в ООН всъщност са го направили под нечий чужд натиск? :roll:
Едно и също ли е да ''осъдиш'' на думи някого, но да не се опитваш да го смажеш с всевъзможни санкции :dunno: или в жалките си некадърни опити да се докажеш в очите на западните батковци се включваш в общият кюп, без значение, че държавата която представляваш е една от най-бедните, корумпирани, изостаналите и бързотопящи се народи в света като цяло?
- Татко, това е новият ми приятел. Той е влогър, трейдър, маркетинг гуру и инфлуенсър...
- Абе дъще, абе дали няма как да се съберете пак с онзи циганин? :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 24 Юни 2022, 15:44

"Целият смислен Свят" е една колония на големият бял баща от голямата бяла къща и прави това, което му е наредено.

ООН отряза продоволствените програми за Африка. Сега нагоре ще тръгнат гладни лекари, ядрени физици, машинни инженери... Едни стотина милиона...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Войната започна ...

Мнение от Jordana » 24 Юни 2022, 16:10

Фантазиите за "Целия смислен свят" и .....реалноста когато се събудиш
https://www.youtube.com/shorts/bP7OZnm25ao :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Войната започна ...

Мнение от drago_pavlov » 24 Юни 2022, 20:02

BMW_POWER написа:Говорим на различни езици, понеже според теб въглищата се купуват от Амазон. Плащаш и те тръгват :mhihi: Корабите стоят натоварени на пристанището и само чакат някой да им се обади :mhihi: :mhihi:

Какво е това Амазон? От OLX си ги купуват въглищата нашите тецове :winky:
И понеже за разлика от теб аз имам допир до търговията с първични суровини мога да ти кажа, че въглищата тръгват преди да ги платиш. Плащаш ги като дойдат или след 30, 60, 90 или повече дни. Стига да решиш можеш да имаш кораб с въглища след 2 месеца. Почти съм сигурен, че всяка близка до нормална държава има запаси за по-дълго от това...

integral написа:
drago_pavlov написа:Едно, че са много повече от 30, друго, че дори да са само тези 30, реално това е целият смислен свят... Останалото е 95% плява; безполезна биомаса, която само трови планетата...

После русофилите били изтрещели :wave: :kuku:
Осъзнаваш ли, че в очите и представите/убежденията на тези от ''смисленият свят'', за тях и нашата прекрасна ''държава'' е част от тая биомаса както и всички ние, пишещите тук?
Тия въпросните от смисленият свят, ако 98% от тях нямаха (все още имат) колонии / военни бази по целият свят, дали щяха да са днешният хай-лайф?

Много добре осъзнавам и не веднъж съм казвал, че и цялата славянска измет е излишна за планетата :winky:
А относно колониите и хай-лайфа си объркал причинно-следствената връзка.
Те имат колонии, защото са хай-лайф, а не обратното.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 24 Юни 2022, 20:37

drago_pavlov написа:
BMW_POWER написа:Говорим на различни езици, понеже според теб въглищата се купуват от Амазон. Плащаш и те тръгват :mhihi: Корабите стоят натоварени на пристанището и само чакат някой да им се обади :mhihi: :mhihi:

Какво е това Амазон? От OLX си ги купуват въглищата нашите тецове :winky:
И понеже за разлика от теб аз имам допир до търговията с първични суровини мога да ти кажа, че въглищата тръгват преди да ги платиш. Плащаш ги като дойдат или след 30, 60, 90 или повече дни. Стига да решиш можеш да имаш кораб с въглища след 2 месеца. Почти съм сигурен, че всяка близка до нормална държава има запаси за по-дълго от това....


На теория е така :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 11.04.2008
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от integral » 24 Юни 2022, 22:45

:OT:

drago_pavlov написа:Много добре осъзнавам и не веднъж съм казвал, че и цялата славянска измет е излишна за планетата :winky:
А относно колониите и хай-лайфа си объркал причинно-следствената връзка.
Те имат колонии, защото са хай-лайф, а не обратното.


Ако реално вярваш в това което си написал, то това на първо място е позор за теб като човешко същество. Нямам идея какво ти се е случило за да те изкриви толкова и за да добиеш такова откровенно социопатско и мизантропско мислене.

Ти сам както какъв се определяш - славянин или нещо друго?
Как, кога и на какво основание реши, че си нещо повече от себеподобните ти и с лека ръка реши, че +/- 6 милиарда човека са измет (включително и сънародниците ти)?
Относно убеждението ти, че хай-лайфа е хай-лайф защото има колонии е изключително наивно, вероятно породено от несбъднатите ти амбиции да се докоснеш до въпросният хай-лайф.
Един такъв с малки мустачки който си беше повярвал много силно преди има няма 80 години, че е роден полубог завърши като обикновен помияр заровен в мухлясал бункер :winky:

При положение, че в момента воюват два славянски народа (които според теб са измет) защо злобееш толкова?
Това не е ли по-добре за тебе и аверите ти от хай-лайфа :dunno: , хем славянската измет намаля като количество, хем ти и останалите от висшето общество не си цапате ръцете?
Ако си толкова силно мотивиран да се вредиш в обществото на богоизбраните защо не се пробваш да идеш и поизчистиш малко ''славянска измет''? Барем можеш да блеснеш в очите на правилните хора, а след това само нагоре и напред..............
- Татко, това е новият ми приятел. Той е влогър, трейдър, маркетинг гуру и инфлуенсър...
- Абе дъще, абе дали няма как да се съберете пак с онзи циганин? :mhihi:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Войната започна ...

Мнение от zAcK » 24 Юни 2022, 22:48

integral написа:...Един такъв с малки мустачки който си беше повярвал много силно преди има няма 80 години, че е роден полубог завърши като обикновен помияр заровен в мухлясал бункер :winky:


Чичи ако беше слушал генералите си и т.н., сега можеше да си пишем на немски :idea: :mhihi:

Ама го пиша не за друго, ами щото Путлерчо е същия комплексар и също като него си мисли, че разбира от всичко :dunno: :ok:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Войната започна ...

Мнение от nikola59 » 24 Юни 2022, 23:30

:mhihi: :mhihi: :mhihi: Денят измина и краха на укропите така се развива стремително, че каналите за новини не насмогват. Котела за укропите Золотое-Горское хлопна и 800 предпочетоха да вдигнат ръце като хазарска вилка и геройски на се евакуират в плен. Наред е Лисичанск - там са около 10К, тази вечер по единственият път към Северск който успее и оживее е последният шанс защото пътя се обстрелва. За утре вече ще е късно. Достатъчни видеа има вече за евакуираните които избраха най-правилният път.
:kuku: На фона на това безумията на укропският клоун продължават без спирка. Наред са 17 годишните и инвалидите. Петролната чугунена глава да се радва на документите по долу:
photo_2022-06-24_15-15-57.jpg
photo_2022-06-25_00-05-27.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Войната започна ...

Мнение от KoolyO » 24 Юни 2022, 23:43

Какви "забавни" разговори се започват тука... :mhihi:
Направо не ми се коментира.
Обаче ми се коментира това:
https://factcheck.bg/ukrainskite-vlasti-ne-sa-izvarshvali-genocid-v-donbas/?fbclid=IwAR1Kcfu7vralo6m36vqF1xSFrE-dPXWy3qcwQQdTc0C7iK4nX6pV4EtD3I8
А! И сега, опирайки се на тези факти (повтарям факти!), потвърдени от независими източници и т.н. имам въпросче. Какво точно постига "специалната военна операция" и дали денацификацията върви по план?
Или както е ясно и на малките деца, всичко, което се случва в Украйна е за власт, петрол, газ и като цяло пари?
То не е сложно, ама сега пак ще ми бъде обяснено как аз не виждам картинката и как USA са виновни за всичко, което се случва там. :mhihi:
А пък кой прав, кой крив - няма значение. Дайте да се радваме как една огромна държава мачка една по-малка. Чрез тотално избиване на населението им. Уникален кеф! Нямам думи.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 24 Юни 2022, 23:55

"Не вярвайте на всичко, което четете в Нета!" - Вл. И. Ленин

Хайде да коментираме доказаните факти, че в Донбас осем години война няма и нито една цивилна жертва няма. Украинска армия там няма и приказките за обстрел са абсолютен путински фалшификат.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Войната започна ...

Мнение от nikola59 » 24 Юни 2022, 23:58

:mhihi: Какво ще постигне си отговори сам. Може и ОССЕ да питаш дето офисите им в укропия бяха заедно с тези дето търкат наровете сега в Ростов от азовстрой.
Писали сме достатъчно какво става и ако не ти е ясно досега значи никога няма и да ти се изясни. Това дето го постваш го кажи на този дето води този канал от това видео - свържи се с него и му го обясни на момчето :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Войната започна ...

Мнение от KoolyO » 25 Юни 2022, 0:06

BMW_POWER написа:"Не вярвайте на всичко, което четете в Нета!" - Вл. И. Ленин

Хайде да коментираме доказаните факти, че в Донбас осем години война няма и нито една цивилна жертва няма. Украинска армия там няма и приказките за обстрел са абсолютен путински фалшификат.

Да беше прочел и една четвърт поне... Или няколко изречения. От цялата статия. Но все тая. Който в каквото иска да си вярва. Някой в господ, други аллах, трети яхве. А много хиляди други в много хиляди други богове. То и това тука е същото... Хората са си избрали страна предварително и им е все тая каква е реалността. Важното е да вярват в това, което са избрали предварително.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Войната започна ...

Мнение от KoolyO » 25 Юни 2022, 0:07

nikola59 написа::mhihi: Какво ще постигне си отговори сам. Може и ОССЕ да питаш дето офисите им в укропия бяха заедно с тези дето търкат наровете сега в Ростов от азовстрой.
Писали сме достатъчно какво става и ако не ти е ясно досега значи никога няма и да ти се изясни. Това дето го постваш го кажи на този дето води този канал от това видео - свържи се с него и му го обясни на момчето :mhihi:

Яката работа! Явно на теб ти е ясно всичко. А на мен не. Някой ден ще се науча и аз. Живи и здрави!
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Войната започна ...

Мнение от nikola59 » 25 Юни 2022, 0:22

KoolyO написа: Яката работа! Явно на теб ти е ясно всичко. А на мен не. Някой ден ще се науча и аз. Живи и здрави!

Да яката работа беше ама едно време, когато имаше Тачър, Кол, Бранд .....а тези безмозъчни подобия в гейропа които са сега и си мислят, че като си подлога на някого ще процъфтиш :mrgreen: А мерси от такива.
Иначе сериозно и нищо лично - качвай чатрулетката: https://chatruletka.com Момчето е от Луганск - винаги може да се свържеш с него и той ще ти обясни от 2014г. до сега как всичко е цветя и рози и украинци не избиваха украинци, а Франция и Германия бяха гаранти със затворени очи през цялото това време.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Войната започна ...

Мнение от KoolyO » 25 Юни 2022, 0:33

nikola59 написа:
KoolyO написа: Яката работа! Явно на теб ти е ясно всичко. А на мен не. Някой ден ще се науча и аз. Живи и здрави!

Да яката работа беше ама едно време, когато имаше Тачър, Кол, Бранд .....а тези безмозъчни подобия в гейропа които са сега и си мислят, че като си подлога на някого ще процъфтиш :mrgreen: А мерси от такива.
Иначе сериозно и нищо лично - качвай чатрулетката: https://chatruletka.com Момчето е от Луганск - винаги може да се свържеш с него и той ще ти обясни от 2014г. до сега как всичко е цветя и рози и украинци не избиваха украинци, а Франция и Германия бяха гаранти със затворени очи през цялото това време.

Мда. Яката ралта продължава...
Те Русия не са гарант за независимостта и неприкосновеността на Украйна. Изобщо даже. Според никакви договори. Ама всичко това трябва да е в кавички. И пак. От началото на "великата война" започнала 2014, до 2022, на "Украинци срещу Украинци" колко избити има? Дори без да го питам лично момчето от линк-а? И след още по-великата Специална Операция, колко избити Украинци, Руснаци и други има? Не ми отговаряй. Риторичен въпрос. Важното е да възтържествува справедливостта! Ама май няма...
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook