Войната започна ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1595
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Войната започна ...

Мнение от Jordana » 23 Юни 2022, 19:38

https://www.youtube.com/watch?v=z-mdYCoLTx4
Петролния , хубаво го виж тоя и слушай какво казва . После кажи що умират хора . Най сетне може и да схванеш че не хората дето пишат в темата са ти проблема .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Войната започна ...

Мнение от Petrolhead » 23 Юни 2022, 19:59

мутреещ чичко разказва нещо на пропаганден канал в ютуб.
данчо само ти ги гледаш тия работи.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1761
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 23 Юни 2022, 20:09

drago_pavlov написа:
BMW_POWER написа:Защо от +200 държави в Света, военната операция се осъжда от едни 30? ЕС плюс САЩ, Канада, Австралия, Южна Корея и Япония.

Едно, че са много повече от 30, друго, че дори да са само тези 30, реално това е целият смислен свят... Останалото е 95% плява; безполезна биомаса, която само трови планетата...


Ако имаше грам идея икономика, нямаше да го пишеш това :mhihi: Биомаса са онези двайсетина процента ( дори да са малко плюс), които консумира 90% от енергийните продукти. Не вярвай на напомпаните цифри, които са покрити с въздух под налягане. Тъпите западняци изсипаха сто милиарда $$$ В Украйна. Резултатът е тотална разруха. Русия пък се заздрави икономически и троши рекорди по приходи. Какво става на Запад дори няма да го коментирам.
Защо са тъпи? Ако тези пари ги бяха изсипали в подобряване на инфраструктурата, икономически проекти, земеделски проекти, Украйна щеше да замяза на Монако. На никого нямаше да му дреме за Русия и да иска да се присъедининява към тях.
Украйна и Китайците щяха много да разбъркат картите във самолетостроене и космически технологии....
Сега всички са вътре. Безумна инфлация, доубиване на оцелялата след ковид средна класа, пренареждане на икономическите сили в Света.... идва много кофти време. Ще го гледаме без пуканки, защото и царевицата поскъпна.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Войната започна ...

Мнение от drago_pavlov » 23 Юни 2022, 20:30

BMW_POWER написа:
drago_pavlov написа:
BMW_POWER написа:Защо от +200 държави в Света, военната операция се осъжда от едни 30? ЕС плюс САЩ, Канада, Австралия, Южна Корея и Япония.

Едно, че са много повече от 30, друго, че дори да са само тези 30, реално това е целият смислен свят... Останалото е 95% плява; безполезна биомаса, която само трови планетата...


Ако имаше грам идея икономика, нямаше да го пишеш това :mhihi:

Да ве, няма проблем, аз нямам идея от икономика, в другата тема някой друг нямаше идея от транспорт...
Само мотокариста дето разнася пици и оня дето монтира климатици в панелките имате идея от всичко :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1761
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 24 Юни 2022, 0:24

Тук ме изгуби тотално :OT:

Ще ти дам идея. Обади се тук и попитай, за колко време ще ти доставят 50 000 тона кюмур до София. После се обади на производители в Австралия и Южна Африка и съм много любопитен, какво ще ти отговорят :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Войната започна ...

Мнение от drago_pavlov » 24 Юни 2022, 6:04

BMW_POWER написа:Тук ме изгуби тотално :OT:

Ще ти дам идея. Обади се тук и попитай, за колко време ще ти доставят 50 000 тона кюмур до София. После се обади на производители в Австралия и Южна Африка и съм много любопитен, какво ще ти отговорят :ok:

Аз не съм те намирал, че да те изгубя :mhihi: На различни езици си говорим :mhihi:

Дай ми идея дали запасите на сърбите са за 1 седмица, че да не могат да чакат 1-2 месеца за презокеанска доставка.
Коя е тая държава (в Европа, не в Африка) дето енергетиката и приключва за 1 седмица без въглища?
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Войната започна ...

Мнение от Don_Diego » 24 Юни 2022, 9:10

Petrolhead написа:
Don_Diego написа:

Побързайте да запазите за Гърция, че има доста платежоспособни украинци бягащи от войната дето си живеят живота там и може да няма място за вас :bchug:


това е едно много интересно съждение, дали ти е хрумвало че украинците бягат не защото нямат пари, а защото им падат ракети на главите?


Като видиш начина, по който пристигат при скъпите ресторанти (изсипват се с кортежи от нови мерцедеси), облекло, настроение и тн пак ще те питам дали изглеждат да са притеснени по някакъв начин за случващото се в Украйна
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Войната започна ...

Мнение от bioz » 24 Юни 2022, 9:48

Don_Diego написа:
Petrolhead написа:
Don_Diego написа:

Побързайте да запазите за Гърция, че има доста платежоспособни украинци бягащи от войната дето си живеят живота там и може да няма място за вас :bchug:


това е едно много интересно съждение, дали ти е хрумвало че украинците бягат не защото нямат пари, а защото им падат ракети на главите?


Като видиш начина, по който пристигат при скъпите ресторанти (изсипват се с кортежи от нови мерцедеси), облекло, настроение и тн пак ще те питам дали изглеждат да са притеснени по някакъв начин за случващото се в Украйна
И ти от една малка извадка си направи заключение за целия народ. То и аз като дойда в София после си мисля, че всички българи за милионери, кисели гъзари, дребни тарикати и измамници...

Sent from my IN2015 using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Войната започна ...

Мнение от Petrolhead » 24 Юни 2022, 10:50

Don_Diego написа:
Petrolhead написа:
Don_Diego написа:

Побързайте да запазите за Гърция, че има доста платежоспособни украинци бягащи от войната дето си живеят живота там и може да няма място за вас :bchug:


това е едно много интересно съждение, дали ти е хрумвало че украинците бягат не защото нямат пари, а защото им падат ракети на главите?


Като видиш начина, по който пристигат при скъпите ресторанти (изсипват се с кортежи от нови мерцедеси), облекло, настроение и тн пак ще те питам дали изглеждат да са притеснени по някакъв начин за случващото се в Украйна

и? имат скъпи мерцедеси, имат пари за ресторант, успяли са да се измъкнат от войната, според теб как трбява да изглеждат? да започнат да носят само скъсани дрехи? да ядат само хляб и чубрица?

помисли малко, ако утре в България започнат да падат бомби и имаш възможност да я напуснеш и не си мобилизиран, как ще се държиш в същата тази Гърция? ще си продадеш ли колата, ще тръгнеш ли с градския транспорт, ще си изхвърлиш ли всички дрехи и обувки? ще заживееш ли в бежански лагер или ще си намериш читав хотел?

не разбирам, защо се опитвате да напъхате народ от 44 милиона човека в някакъв измислен от вас самите калъп. има всякакви украинци и бедни и богати, и честни и крадливи, и умни и глупави. хора като всички останали.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Войната започна ...

Мнение от Don_Diego » 24 Юни 2022, 11:00

Ако тук стане сакатлък ще си седя тук да се боря за Родината, а не да обикалям света и да вдигам наздравици :winky:
Между другото не бяха ли всички мъже мобилизирани...защо трябва друг да ви спасява държавата, а вие да сте на маса
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Войната започна ...

Мнение от FaceOff » 24 Юни 2022, 11:23

bmw maniqk ivo bmw написа:Чудно ми е като Русия победи какво ще говорите Русофобите в този форум? :mhihi: :mhihi: :mhihi:
То остава и да не победи? Втората армия в света, даже съм сигурен, че в очите на някои като теб и грозданката е първата, то армата, то междузвездни лазери.. къ нема да победи? Е, няма да е за 3 дни, няма и да е за 3 месеца.. може да е за 3 години.. може и да не денацифицира Украйна.. може и да не завземе Донбас, но при всички случаи ще победи, може да ядат петрол и газ братушките, кал от 'магистралите' им, но ще победят! Вън от всякакво съмнение!

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Войната започна ...

Мнение от Petrolhead » 24 Юни 2022, 11:24

Don_Diego написа:Ако тук стане сакатлък ще си седя тук да се боря за Родината, а не да обикалям света и да вдигам наздравици :winky:
Между другото не бяха ли всички мъже мобилизирани...защо трябва друг да ви спасява държавата, а вие да сте на маса


44 милиона човеци са това, всякакви ги има.
в армията се взимат само млади или подготвени мъже. има много, които са освободени от служба, поради възраст, медицински причини, многодетни, самотни родители, родители на деца инвалиди, съпрузи на жени инвалиди и тн, за пореден път - 44 милоиона човеци, всеки си има неговата съдба.

елементарен пример - работиш като ИТ, не си помирисвал оръжие, работиш за западна фирма, която ти е организирала преместването ти в ЕС, не си мобилизиран. много такива са се измъкнали навреме, други са си останали по домовете и работят, има и такива, които са доброволци в доброволните отряди на териториалната отбрана. всеки има правото да решава какво е важно за него.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Войната започна ...

Мнение от TNT » 24 Юни 2022, 11:31

Аз подозирам, че си е било държавна политика да се пускат "паралиите". Говореше се за цифри по 5000-6000евро на човек. Войната си иска пари и това е метод за финансиране. Вижте само колко струва един Джавелин :yes: Мен също ме дразнят паралиите, бая месеци минаха докато видя украинска кола под 30 000лв, но не са всички такива. В моята фирма си има украинци от офиса в Киев и са си напълно нормални хора. Не всички се и забавляват. Като имахме тиймбилдинг - бяха дошли няколко... някакси насила се опитваха да се забавляват.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1595
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Войната започна ...

Мнение от Jordana » 24 Юни 2022, 11:39

Не са всички паралии , има и такива които вече работят по лайноморието . При положение че получават по 600 евро помощи не ги закачат за нищо естествено ще са като на малко по дълга екскурзия . Ако са бежанци би трябвало да си стоят в лагерите за бежанци . Обаче видяхте каква патърдия дигнаха като ги вкараха там . Така че те само на хартия са бежанци за момента , на практика са емигранти и много от тях няма да се върнат в Украйна .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1761
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 24 Юни 2022, 14:14

drago_pavlov написа:
BMW_POWER написа:Тук ме изгуби тотално :OT:

Ще ти дам идея. Обади се тук и попитай, за колко време ще ти доставят 50 000 тона кюмур до София. После се обади на производители в Австралия и Южна Африка и съм много любопитен, какво ще ти отговорят :ok:

Аз не съм те намирал, че да те изгубя :mhihi: На различни езици си говорим :mhihi:

Дай ми идея дали запасите на сърбите са за 1 седмица, че да не могат да чакат 1-2 месеца за презокеанска доставка.
Коя е тая държава (в Европа, не в Африка) дето енергетиката и приключва за 1 седмица без въглища?


Говорим на различни езици, понеже според теб въглищата се купуват от Амазон. Плащаш и те тръгват :mhihi: Корабите стоят натоварени на пристанището и само чакат някой да им се обади :mhihi: :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook