Войната започна ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Войната започна ...

Мнение от sme666ko » 10 Авг 2022, 10:45

Screenshot_20220810-113511.jpg
Screenshot_20220810-113449.jpg
Screenshot_20220810-113423.jpg

Grozdanoff написа:Така ли... Много интересно ти откъде го знаеш това, защото го бях написал на Павлов!


Интересно откъде знам :kuku:

Пиша за последно офтопик, да видят останалите каква неадекватна клюкарка си.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Войната започна ...

Мнение от Grozdanoff » 10 Авг 2022, 10:51

Аз да покажа ли твоите съобщения, с които ме тролваше на лични! То е очевидно, че drago pavlov има втори акаунт, но изглежда това не е важно...
Последна промяна Grozdanoff на 10 Авг 2022, 10:56, променена общо 1 път
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Войната започна ...

Мнение от zAcK » 10 Авг 2022, 10:51

Стига с тоя офтопик :ok:

Я кажете, великото ПВО на ватенките да пикае ли е било, докато тоя е пушил, та да взриви авиобазата?
Нещо като случая с подводницата Москва, или :?: :dunno: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Войната започна ...

Мнение от drago_pavlov » 10 Авг 2022, 11:05

:ahah: :ahah: :ahah:
Леле, леле... Тук случаят е много тежък :mhihi:
В темите го раздава хрисим, но на ЛС е много отворен :mhihi:

Нашмърканофф, спри с тоя телеграм, намери си хоби или жена, поне да намериш някакъв смисъл в живота :ok:
Не може да живееш само във форума...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Войната започна ...

Мнение от Petrolhead » 10 Авг 2022, 11:57

Другарко, той ме наплю :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Войната започна ...

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 10 Авг 2022, 12:34

То това ви е силата да плюете хората вместо да отговорите адекватно на фактите. С такова поведение не показвате интелект, а само простотия и злоба.
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Войната започна ...

Мнение от Mollov » 10 Авг 2022, 13:09

TNT написа:Тая тема отдавна стана по-зле от СОЦ темата. Направо за ключ.


Най-накрая с теб да сме на едно мнение за нещо :mrgreen:

:cop: P.S. Имайте предвид, че всички активни потребители, които пишат в "дразнещите" теми в този раздел - под наблюдение сте... очаквайте BAN-ове (временни или не чак толкова временни) по всяко едно време, дори за най-малките глупости. Нещата тук станаха по-зле от детската градина... ама там поне са на един такъв акъл, който оправдава такова поведение... :no:

P.S.2 не се опитвайте да си прехвърляте дразгите по други теми във форума. Това се следи също.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 26 Окт 2022, 3:14

ПРОЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО, ПРЕДИ ДА ПИШЕТЕ!!!
ТЕМАТА СЕ ОТКЛЮЧВА И МОЖЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ПРИ СЛЕДНИТЕ УСЛОВИЯ:
1. ОБСЪЖДА СЕ САМО СТАВАЩОТО ПО ФРОНТОВЕТЕ (НАСТЪПЛЕНИЯ, ОТБРАНИ, ТЕХНИКА, ВЪОРЪЖЕНИЕ И ВСИЧКО ПО ТЕМАТА)
2. АБСОЛЮТНО НЕПРИЕМНИВИ СА ВСЯКАКВИ ЛИЧНОСТНИ НАПАДКИ МЕЖДУ ХОРАТА ТУК!
3. АБСОЛЮТНО НЕПРИЕМЛИВИ СА ВСЯКАКВИ ПРОМЕНИ (ПРИ ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ НЯКОГО) В НИКОВЕТЕ НА ХОРАТА ТУК!
4. ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА ВАЖАТ НА 100% БЕЗ НИКАКВО УСЛОВИЕ!
5. ПРИ НАРУШАВАНЕ НА ТЕЗИ ПРАВИЛА ЩЕ ИМА СЛЕДНИТЕ САНКЦИИ:
- ПЪРВО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ (В ЧЕРВЕНО В МНЕНИЕТО)
- ВТОРО ПЕДУПРЕЖДЕНИЕ (В ЧЕРВЕНО В МНЕНИЕТО)
- ТРЕТО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ (В ЧЕРВЕНО В МНЕНИЕТО)
- ЕДНА СЕДМЦА БАН
- ДВЕ СЕДМИЦИ БАН
- ТРИ СЕДМИЦИ БАН
И Т.Н.
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯТА ЩЕ СА 1 - 2 - 3 КАТО ЦЯЛО, А НЕ ИНДИВИДУАЛНО
ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ ВЕДНЪЖ:


viewtopic.php?f=4&t=445650

Хайде колеги, да видим какво става по фронтовете. За няма и три месеца много неща се промениха. Темата се отваря да обсъждаме, а не да се караме. От нас нищо не зависи :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 778
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Войната започна ...

Мнение от ekalchev » 26 Окт 2022, 8:24

Трябваше да остане заключена тази тема. Сблъсъка на 2 групи срещу и против войната с огромен контраст в интелектуалния багаж и морални ценности води до резултата, който доведе до заключването и. Тая тема не и е мястото в тоя форум, аз лично промених отношението си към хората защитаващи руските фашисти, които по някакъв начин съм им приемал техническото мнение за автомобилите и сега просто като видя техни мнения дори не си правя труда да ги чета в автомобилните теми. Не смятам, че съм единствения, защото знам че повечето хора в тоя форум се водят от основните ценности на които са ги учили родителите им като малки "не убивай", "не кради", "не изнасилвай" и т.н. и няма как опитите на едната група в тази тема, да ни накара да забравим или поставим под въпрос тези ценности да не водят до конфликт. На мен лично сигурно 50% от мненията ми са в тази тема, не защото ми харесва да си говоря с тези хора или темата или защото нямам какво да правя ами защото отказвам да остана мълчалив, когато виждам хора в нашето общество, които оправдават убийството на цивилни, деца, изнасилвания на жени в Украйна от руснаците с думи като "другата гледна точка", "запада ти е промил мозъка" и намират начин да оправдаят всички това като нещо нормално и заслужено. Според мен, тази тема не само трябва да е заключена ами и изтрита, защото тя ни напомня, че такива хора съществуват между нас и това ме натъжава.
Последна промяна ekalchev на 26 Окт 2022, 9:18, променена общо 2 пъти

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Войната започна ...

Мнение от TheDriver » 26 Окт 2022, 8:49

Аз ще започна с два епизода от последните месеци, които са исторически. Сигурен съм, че повечето от вас са ги виждали, но все пак.

Руски СУ-25 е свален, а пилотът катапултира успешно. Цялото нещо е заснето в HD от "helmet camera" на пилота :shock:

https://www.youtube.com/watch?v=34-4D-MmR4I

Вторият епизод е танков дуел от близко разстояние между украински Т-64BV и T-80BV(от ляво на екрана) на руската морска пехота.

https://www.youtube.com/watch?v=aahQiIKBMpw

Вървят шеги, че и двата екипажа явно са фенове на World of Tanks / War Tunder :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Войната започна ...

Мнение от Jordana » 26 Окт 2022, 10:32

https://www.aljazeera.com/news/2022/10/ ... dirty-bomb
В началото няколко от гурутата в тая тема твърдяха че е украинците са рестартирали ядрената си програма и могат да произведат ядрено оръжие . Щото научния им потенциал бил запазен , военните заводи запазени и подобни бла бла бла под шипковия храст . Още тогава Ви казах господа че единственото което могат да направят е "мръсна бомба " и реалноста го показва 8 месеца след като го написах . Тогава считах това за просто една хипотетична възможност . Сега смятам че това е абсолютно възможно дори вече не е хипотеза а реален сценарий за въвличане на НАТО в конфликта . Пожара на третата световна война гори до нас ако не сте забелязали .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 778
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Войната започна ...

Мнение от ekalchev » 26 Окт 2022, 12:30

Освен русия никой друг не казва, че Украйна ще използва мръсна бомба. Русия излъга толкова много пъти, че да вярваме на лъжливото овчарче няма смисъл. Първо никаква логика няма в този момент Украйна да прави такова нещо, защото е на път да си върне Херсон и печели много позиции на фронта. Така бомба било акт на отчаяние, а морала на Украйнската армия е на много високо ниво заради победите, които постига. Никаква логика няма Украйна да хвърли мръсна бомба на собствената си територия, която в момента освобождава и да загуби подкрепата на запада заради едно такова действие. Украйна има интерес да хвърли такава бомба над Москва не над нейните територии. Това че ти си написал нещо преди 8 месеца няма абсолютно никакво значение, защото ти пишеш толкова много и толкова много глупости в секунда, че ако почна да се връщам назад мога да изкарам 1000 неща, които си казал и не са се случили.
Последна промяна ekalchev на 26 Окт 2022, 12:34, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Войната започна ...

Мнение от ildivvy » 26 Окт 2022, 12:32

Чисто теоретично, нали никой не мисли, че ако украинците хвърлят такава бомба, ще си признаят за това пред целия свят?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 778
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Войната започна ...

Мнение от ekalchev » 26 Окт 2022, 12:37

ildivvy написа:Чисто теоретично, нали никой не мисли, че ако украинците хвърлят такава бомба, ще си признаят за това пред целия свят?

Теоретично ако руснаците хвърлят такава бомба, дали ще си признаят че са те и няма да обвинят украйнците както го правят сега? Не е нужно някой да си признава, защото в момента когато русия губи тази война е изгодно за нея да хвърли такава бомба за да се опита да обърне нещата и дори самия спор, кой я е хвърлил, пак е угоден на руските фашисти. Да не си мислиш, че военните на САЩ и Германия ще чакат русия или Украйна да им каже на кой е бомбата, те сигурно са полу-умни да не могат да го разберат това сами. Да не забравяме как русия обвини Украйна че е свалила путническия самолет но след години всичко излезе наяве, даже сега тоя който го е свалил се надяват да го хванат жив на фронта и да го правят в Холандия да го съдят, защото се разбра че е мобилизиран.
Последна промяна ekalchev на 26 Окт 2022, 12:41, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Войната започна ...

Мнение от Jordana » 26 Окт 2022, 12:40

Използването на ядрено оръжие ще е повод НАТО да се намеси а то ще бъде срещу Русия без значение кой е пуснал бомбата . Украинците печелят при такъв сценарий щото никой няма да тръгне да рзследва а ще бъде използвано срещу Русия . Целта на запада и НАТО не е да освобождава Крим и Донбас а да унищожи Русия .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: carmanf1

Последни теми
Facebook