MotoGP / World SBK Сезон 2024

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 21 Май 2021, 13:03

Точно, а и Лоренсо е 5 кратен, не някой с една победа.
Не веднъж е казвал, че Роси е искал от Ямаха да остсне той или Лоренсо в отбора и самия Роси никога не е отричал.
Отделно Лоренсо стана световен докато участваха Роси и Маркес, та не е спабичък както се опитва някой да го изкара.

И какво му пречеше да се вози в Хонда като Роси сега и да си прибира заплатата? Явно не иска да е на опашката или няма страст сигурно???. Забравих, че само Роси има страст и прави всичко от сърце.

Малко става като лафа Мерцедес и всички останали...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от b_u_b_o » 21 Май 2021, 13:17

И кво като Лоренцо по някаква причина се е отказал, тва значи че и Роси трябва да го направи ли? Федерер като е на 40 години и вече го тупат разни пикльовци трябва да се отказва ли? Ми не, човека му е готино да излиза на корта, да усеща тръпката, да чува подкрепата на публиката. За това съм фен на Федерер и Роси, а не на Надал и Маркес. Защото за първите играта е важна, а за 2рите победата. Аз лично като човек също съм от първия тип и за това те са ми по-на сърце. Не отричам качествата на 2рите двама...просто не ме кефят :yes:

Така че батко Роси ще си праи квот си иска и ще кара докато може, тва че вие не разбирате защо го прави нищо не значи :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от ildivvy » 21 Май 2021, 13:51

Има и още един момент..! Не е достатъчно само той да иска да кара, а трябва и да има кой да го наеме, защото той не кара в собствен отбор! Нали така? В неговия случай това явно не е проблем! Така, че ще си кара! Защо не?! Пък и не виждам какво пречи това на останалите...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от nickstorm » 21 Май 2021, 14:13

Аз пък съм на мнение, че ако не беше Роси, Лоренцо нямаше да напусне Ямаха 2016-та и сега щеше да има някой друг шампионат повече. Откакто се махна Лоренцо, Ямаха остана на сухо. Роси одъртя, а Винялес няма психиката на шампион. Също така ако не беше оня скапаняк "Деменциали" дето го изгони в средата на втория сезон, Лоренцо можеше да стане вторият шампион в историята на Дукати през 2019-та. Нямам нищо против Роси, дори смятам че 2015-та заслужаваше да спечели титлата повече от Лоренцо, но неговото време отмина. Вече е решено, че от догодина ще има собствен отбор в Мото ГП, но дали ще е със Ямаха или Дукати ще се разбере средата на лятото.

https://www.youtube.com/watch?v=pNyXSlP-egc
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 21 Май 2021, 15:40

b_u_b_o написа:И кво като Лоренцо по някаква причина се е отказал, тва значи че и Роси трябва да го направи ли? Федерер като е на 40 години и вече го тупат разни пикльовци трябва да се отказва ли? Ми не, човека му е готино да излиза на корта, да усеща тръпката, да чува подкрепата на публиката. За това съм фен на Федерер и Роси, а не на Надал и Маркес. Защото за първите играта е важна, а за 2рите победата. Аз лично като човек също съм от първия тип и за това те са ми по-на сърце. Не отричам качествата на 2рите двама...просто не ме кефят :yes:

Така че батко Роси ще си праи квот си иска и ще кара докато може, тва че вие не разбирате защо го прави нищо не значи :bchug:
Усещаш ли какво каза? Явно не.
И сега можеш, ако искаш да играеш тенис, ако биеш наред ще ти плащат и може да станеш номер 1, няма нужда от мотор и отбор, за които има 10 пилота.

Ама да си кара, явно не го е срам и ще седи докато го махнат, а това няма да е много далеч. Ето тази година слезе надолу с отбора, догодина може да няма вече.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от skoti79 » 21 Май 2021, 18:07

Са, понеже не гледам мото гп от вчера или щ'ото е модерно последната 1-2 г. да се гледа, да метна и мойте сТинки по темата.
Лоренцо напусна ямаха посока дукати, с едничката мисъл : договора му е да е по-висок ( финансово ) от този на Роси с дукати и да вземе победа с дукатито, един вид, малкото злобно човече да покаже, че е по-по-най от Вале.
Напусна хонда, защото разбра,че мотора е направен за 93 и няма начин да направи нещо значимо с неговия стил на каране.
Катастрофата беше претекст за напускането на хонда.
Формално, като изтече договора с хонда, направи няколко сондажа, да се върне в ямаха, но нямаше свободно място.
Да кара в сателитка беше под нивото му. Това е лоренцо, шампион с мише сърце...
За 93 ще си затрая, тука си има фен,който след всяко негово пръцкане ни информира за него ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от nickstorm » 21 Май 2021, 18:59

...."злобно човече".... "мише сърце".... Даже самия Роси ще го е срам да има такъв фен.
Роси беше казал, че "трябва да имаш топки за да отидеш в Дукати", Лоренцо очакваше повече подкрепа от Ямаха и като не я получи си би шута посока Дукати, най-вече понеже ДалИгна го искаше в отбора. За сезон и половина направи три победи и ако не беше некъдърника Доменикали сега още щеше да се състезава за тях. Роси като най-добър резултат с Дукати има какво? Едно трето място? Лоренцо е пилота, който постави началото на края за Валентино. И няма чак кой знае какво значение кой от колко време е фен на моторите, едно мнение може да е обективно или на ниво "аз съм прав, понеже така казвам" :lol:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 21 Май 2021, 20:50

Аз не се определим като фен конкретно на някой, нищо че някои си мислят друго.
Всички от шампионите са много добри, карали често по по-различни начини, вкарали нови техники и пр. Винаги ми е било чудно как има хора тип коне с капаци, които боготворят само един пилот, марка и пр дори когато всички виждат, че не става вече.

Довода кой от колко време гледа кърти.. особено в България нивото е нулево от карачи и дори някакви специалисти, ама явно има скрити лимонки.

Гледайте репортажите 99 секунди на Лоренсо, доста интересни неща казва.

Винаги е казвал, че се радва много, че е карал с най-добрите, големите 4- Роси, Маркес, Стонър, Педроса.
Вие си дрънкайте и злобейте.

За момента самия той казва, че най-добрият е Маркес, то няма и кой друг да е де..

Да, първия път когато гледах мото ГП, ходих специално заради Роси, но сегашното му каране не трябва да продължва в този клас.

Няма да информирам нищо вече-подробности за пилоти, операции и др подобни неща, явно не е добре и някои се дразнят.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от BorislavB » 22 Май 2021, 3:43

Аре бе не се карайте за глупости. Всеки си има любим шОфер и т.н. Аз съм фен на Роси, но си харесвам и Куартараро, Винялес, Ринс, Милър.
Лоренцо не го харесвах щото играеше с Маркез докато беше в Ямаха то имаше и една камара колажи, може да са спали в една и съща хотелска стая... :mhihi:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от skoti79 » 22 Май 2021, 7:48

:mhihi: нещо се напрегнахте, спокойно.
С изказванията си ( alekang) разбрах, че не си моторист и карач.
Просто си зрител, харесващ шампиона на деня.
Таа няма как да разбереш какво визирам под 'страст' .
Накратко една случка:
Пореден кръг от гп, с вип пропуск съм в гаража на Ямаха като гост.
Има кетъринг в гаража им през трите дни.
Сядаме да хапнем, влиза Вале, чисто човешки се поздравихме и разменихме 2,3 думи,
просто от любезност и човещина.
Бързо си тръгна, малко по-късно дойде Лоренцо, намусен както винаги.
Не ни погледна, не ни кимна, нищо.
За трите дни, дори случайно,ей така да ни се засекат погледите не се случи .
Въпреки, че конкретния уикенд се развиваше добре за него.
Изказвания, че било срамно и смешно да караш, ако не си в топ 5 или 10 ,
говори, колко си далеч от материята, без значения за 99 ,93 или 46 говорим.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 22 Май 2021, 9:09

Ясно, щом си с вип пропуск, трябва да ти се обръща внимание..така да е. Аз не разбрах, ти карач ли си или състезател, че има доста разлика. Поне не съм чувал за някой освен Б. Николов, ама никога не е късно.

https://www.gpone.com/en/2021/04/03/mot ... prove.html

Иначе ей такива неща, ако не са срамни, не знам, да си кюта човека, както казах, голям е, но всичко си има край и някак си не е хубаво да чака да го махнат от отбора и да събере всички негативни рекорди, но нека се вози със страст.

Както виждаш, аз казвам, че има няколко шампиона, не случаен победител, които се открояват и всички са допринесли с нещо, а ти си гледаш твоя човек и това е, понеже си му верен или не знам.
Другите са кофти, не говорят, намусени и т.н. интересна работа, но знам, че за някои е много важно.

Роси е имал подобни проблеми с гумите през 2007-съжалявам, че е на испански, но с времето се е справил, но явно сега е друго.

https://www.todocircuito.com/noticias/2 ... ucati.html

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от skoti79 » 22 Май 2021, 12:14

Слаб две, седни си.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 22 Май 2021, 14:00

:help: :help: :clap: нямам какво да ти кажа повече, живей си в твоя свят. Да ти пратя ли бележника за нанасяне на двойката?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от ildivvy » 22 Май 2021, 17:30

Много преди Роси е имало велики шампиони! След Роси също има и ще има велики пилоти! Роси е една от легендите в този спорт! Разбира се, не е единствената! Какво значение има кой кого харесва или не :dunno: ? Никой не омаловажава другите...В 'Супер Байк' няма ли сериозни пилоти? Не разваляйте темата с 'глупости'! Всеки има право да кара.
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 26 Май 2021, 14:09

nickstorm написа:Аз пък съм на мнение, че ако не беше Роси, Лоренцо нямаше да напусне Ямаха 2016-та и сега щеше да има някой друг шампионат повече. Откакто се махна Лоренцо, Ямаха остана на сухо. Роси одъртя, а Винялес няма психиката на шампион. Също така ако не беше оня скапаняк "Деменциали" дето го изгони в средата на втория сезон, Лоренцо можеше да стане вторият шампион в историята на Дукати през 2019-та. Нямам нищо против Роси, дори смятам че 2015-та заслужаваше да спечели титлата повече от Лоренцо, но неговото време отмина. Вече е решено, че от догодина ще има собствен отбор в Мото ГП, но дали ще е със Ямаха или Дукати ще се разбере средата на лятото.

https://www.youtube.com/watch?v=pNyXSlP-egc



Съдба, но дни преди първата си победа с Дукати в Италия, Лоренсо е бил подписал с Хонда. Успокоен и без товар от грижи започна да побеждава, но все пак са важни и ъпдейтите, които му направиха от Дукати точно тогава с резервоара.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook