MotoGP / World SBK Сезон 2024

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 27 Май 2021, 14:45

От Дукати се канят да подобрят отново рекорда за максимална скорост на следващия кръг в Италия.

Аз мисля, че ще успеят.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от BorislavB » 27 Май 2021, 23:53

Тая мощност според мен много помага на Дукати. Докато всички се борят да печелят секунди по завоите дукатистите просто седят зад тях и чакат правата и ги минават като спрели. :lol:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от b_u_b_o » 29 Май 2021, 15:42

Марк пак с изпълнение в негов стил, феновете му сигурно ще го оправдаят ама мен не ме кефят тия неща. Хубаво правилника го позволява, ама като виждаш, че някой не иска да го следваш що се праиш на луд? Както и да е, в Q2 се видя колко са му силите. Фабио отново над всички в квалификацията, тва момче в една обиколка просто няма равен. Утре отново ни предстои много интересно състезание, ако дукатитата направят добър старт и успеят да се откъснат ще му е много трудно да им противодейства.

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 29 Май 2021, 15:52

Колко да са, първи от Хондите :D Дали те кефи е друг въпрос, не е нарушил правилата, а много пъти са го следвали него, просто явно някои дрисват, като той е зад тях, но нормално.

Маверик се насра, съотборника му първи без проблеми, Марк сигурно му е виновен. Утре ще го погледне лошо и затова ще загуби..

Обаче Роси дълбае и дълбае, скоро ще тръгва от последна редица винаги.. и то тук където има 7 победи.

За сметка на това съотборника му е редовно във втората квалификация.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от BorislavB » 29 Май 2021, 23:37

Да не е нарушил правилата ама това да го следваш и в бокса...ей голямо лайно е направо нямам думи, с всяко следващо състезание го намразвам все повече и повече. Абсолютно никакво спортсменство. Беше ми 100 пъти по-интересно да гледам без неговото присъствие.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 251
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от skoti79 » 30 Май 2021, 7:20

Смешни номерца са това, доста по-смешни от състоянието на Роси в момента. Но са част от играта и са по правилата.
Извинил се е на Винялес....

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 30 Май 2021, 8:52

Тази писта е от най-натоварващите физически. Маркес няма да стигне до топ 10 и според него.
Той все още пие антибиотици, след Испания, че има нов преглед и може да ги спре.
В момента основния проблем е в рамото, ръката му е добре вече.
Според него>

Хондите трябва да стигнат до лимита, за да имат успехи, за да се стигне до лимита, трябва да се пада, а падането сега не е добре за мен.
Не съм готов физически и няма как да имам добри резултати, най-много губя на местата където има бърза смяна на посоката, понеже не мога бързо да променям наклона на мотора.
Ако се погледне видео от 2019 и сега, се вижда колко по-бавно и по-малко се движи-накланя мотора от което губя най-много.

За да се разбере дали новите неща работят или не, трябва да съм на 100%, ако не съм, няма как да разберем.

Склонни са да започнат с мотора от края на 2019 и да пробват различни неща, това когато е на 100% готов.

На дъжда миналото състезание няма нужда от толкова сила и веднага забравих, че не съм във форма, карах както здрав и паднах.
Трябва остатъка от сезона да го приема като подготовка за следващия и да нямам никакви цели.

Роси ще му е последен сезон на 100%, без значение дали той иска или не, няма кой да го държи при толкова таланти в по-малките класове и такова смазващо предимство от съотборника му.
Излиза, че той е най-слабия от всички в момента.

На Винялес му е казал, че е имал проблеми и начина да мине е да се закачи за някой.
Не съм го притискал, нито съм правил опити за изпреварване, оставих го да си кара пред мен, но разбирам, че се сърди.

хващане о тази сутрин на 93
https://www.youtube.com/watch?v=k7qOekM_-xk

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 30 Май 2021, 13:31

Много тъжна новина, Jason Dupasquier почина, след като вчера претърпя катастрофа..

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от BorislavB » 30 Май 2021, 22:35

Да почива в мир.

Интересно състезание отново в големия клас. Ринс ако продължава така догодина може и да гледа състезанията от телевизора. Хвана ме яд на Баная можеше да стане интересно с Куартараро. Мир показа добро темпо също жалко, че от средата нататък може би ако беше с това темпо от самото начало щеше да се бори за първото място.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от b_u_b_o » 30 Май 2021, 22:58

Много жалко за швейцарчето, само на 19 години ебаси. В такива случай се замислям колко са големи тия момчета и какви топки трябва да имаш днес да излезеш и да хвърчиш с 300+ при положение, че вчера си видял какво може да стане дори в най-малкия клас.

Иначе състезанието отново не разочарова. Колегата BorislavB ми е изказал точно мислите, Ринс 4то поредно състезание не завършва и не мисля, че Сузуки ще го търпят още дълго, вместо с годините да намаля паданията той даже ги увеличава. Дукатитата се поизложиха, големи очаквания имаше ама само Пеко беше бърз ама явно прегоря. Куатараро все повече придобива шампионски манталитет, ако продължи да се развива ще стане голям пилот.

Аа и инцидента преди старта беше абсурден :shock: Бастианини какво салто направи и се метна върху Зарко, не бях виждал такова нещо в състезание. Дали той блееше, дали французина наби по-рязко спирачки или комбинация от 2те...можеше да свърши много грозно. И двамата извадиха късмет...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от nickstorm » 31 Май 2021, 9:22

BorislavB написа:Интересно състезание отново в големия клас. Ринс ако продължава така догодина може и да гледа състезанията от телевизора.


Според мен в Сузуки вече работят по въпроса за неговата замяна. Евентуално да преслушат Дови, а защо не и Лоренцо, все пак им трябва топ-пилот....

На Винялес също ще му се стъжни- или ще го разкарат от Ямаха или ще им разменят местата с Морбидели.
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от BorislavB » 31 Май 2021, 12:08

nickstorm написа:
BorislavB написа:Интересно състезание отново в големия клас. Ринс ако продължава така догодина може и да гледа състезанията от телевизора.


Според мен в Сузуки вече работят по въпроса за неговата замяна. Евентуално да преслушат Дови, а защо не и Лоренцо, все пак им трябва топ-пилот....

На Винялес също ще му се стъжни- или ще го разкарат от Ямаха или ще им разменят местата с Морбидели.


Аз доколкото разбрах Морбидели кара с по-старата Ямаха. Защо го мъчат това момче, според мен има потенциал. За Дови казаха, че е подписал с Априлиа като тестов пилот до края на годината, евентуално за другата може да се завърне. Лоренцо само в Сузуки не е ходил, но като цяло нямат голям избор за що годе добър пилот.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 31 Май 2021, 12:33

Лоренсо не ми се вярва да отиде където и да е, да не забравяме, че ако искаше да кара, щеше да си седи в Хонда понеже имаше договор и да се вози а ла Роси, но явно не иска.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от BorislavB » 31 Май 2021, 13:42

Ми да бяга в SBK или предпочита да си почива. Между другото защо няма Кавазаки в MotoGP следя SBK и там Кавазакитата са номер едно.

П.П. Някой друг следи ли SBK и EWC?
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 31 Май 2021, 15:34

Много пъти казва едно и също.
Не иска да се състезава, било му достатъчно, искал да живее.

За мен се е пенсионирал.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx

Последни теми
Facebook