Относно Официалните Автомобилни Сервизи

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Относно Официалните Автомобилни Сервизи

Мнение от Мордехай » 29 Ное 2016, 15:31

След гаранционна смяна на маслото и филтрите в Мото Пфое Люлин, решихме с нашия монтьор да проверим какво са сменили. Оказа се, че маслото и масленият филтър на са сменени, дори не са избърсани. Горивният евентуално е сменен, а въздушният беше сменен. Това е трета гаранционна смяна, вие си направете изводите. Монтьорът ми беше работил в Мерцедес Балкан Стар и ми разправяше подобни неща, но никога не му повярвах напълно. Сега го виждам с очите си. 750лв гаранционно обслужване без да е свършена работата, браво, ей така се прави.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от K_Ilkov » 29 Ное 2016, 15:38

Спокойно можеш да промениш заглавието да касае всичкото гаранционно обслужване :yes:

Знам за Балкан Стар и аз, за Камор и на Киа всякакви подобни неща ...
На познат с Киа и накладки си бяха позволили да "сменят" ...

Това е част от удоволствието у нас да си купиш чисто нова кола :dummy:

Най-вероятно веригата се чупи при сменявача, който прибира масълцето и филтрите ...
Последна промяна K_Ilkov на 29 Ное 2016, 15:42, променена общо 1 път
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3197
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от laviatan » 29 Ное 2016, 15:38

Сефте . Един съсед хвана също едно представителство в София / до тук не е упоменато/ . Проверява - почти нищо не е сменено . Връща се - след скандал /жена му е известен нотариус / преглеждат записите пред него от камерите . Колата влиза и е качват на подемника ,след което стои там около 40 мин. След това е свалят и забърсват капака на мотора и е вадят. Разбира се го "отнесоха" няколко служители , които се "объркали" просто...всеки прехвърля топката на другия :mhihi:
п.с. - а това са им сериозни клиенти с по няколко чисто нови коли , които се сменят през няколко години :confused:
Последна промяна laviatan на 29 Ное 2016, 15:49, променена общо 1 път
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 3.12.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: atlantis blue

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от Challenger » 29 Ное 2016, 15:48

Балкан стар. След смяна на водна помпа( чакахме я 3 седмици :mhihi: ) НИЕ си доляхме 5 кила антифриз.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1241
Регистриран на: 17.07.2005
Местоположение: София, Божурище
Пол: Мъж
Кара: Alfa 159 JTD :(
Мечтае да кара: настрани

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от maxpower » 29 Ное 2016, 16:38

Нищо ново и във VW имаше подобни изпълнения преди.
Аз съм имал случай вкарвам кола за спирачна течност, изкарвам и предавам на клиента. Човека се връща след няколко часа и вика имам си канал, проверих, че на задните колела не сте я' пускали. Вдигам я', всичко е сухо на барут. Звъня на механика, че вече си бяха тръгнали и ми се кълне, че я' бил сменил. Аз след работно време с ризката и панталоните вдигам колата, закачам машината и я' сменям пред клиетна. После си призна, че го мъзяло да пуска от задните, че били неудобни пробките. Ами с такива хора не се работи. Ако го изпееш пък после всички те гледат на кръв, че си някакъв предател и почват да ти правят сечено- играл съм го и тоя филм, не става. Пред началника сте дума срещу дума, прави се някакво малоумно разследване дето само ти късат нервите и ти губят времето, и ти убиват цялото желание за работа. Затова във фирмените сервизи е такава трагедия.
A sleeper (car) - is a car that has high performance and an unassuming exterior.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от Benord » 29 Ное 2016, 16:54

Карах Форд от 87 до преди две години.По големи некадърници от тези и досега не съм виждал.Там са ги избирали с конкурс затова.Ако са ви мили колите избягвайте фирмените сервизи.То не е само мързел ами и крадат яко.Истории мога да разкажа много,но не искам даже и да си ги спомням,че още ми пада пердето като се сетя дори за тях. Специално и накратко сервизът на Мото Пфое не мога да го определя като сервиз,нещо друго е.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от Don_Diego » 29 Ное 2016, 17:09

W12 на боклука след само 118к км с надрани цилиндри и още куп други проблеми, всичките от не смяна на масло и филтри. Не че колата не е вкарвана за смяна, просто са си ги спестявали от сервиза. Ама иди доказвай като тия са само дилър и нямат много общо с марката :banghead: Нямам търпение БМВ да отвори генералното представителство и сервиз и да покажат кое-как се прави на конкуренцията
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3881
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от Kroki » 29 Ное 2016, 17:46

Според мен както каза един колега по-нагоре, изискай видео и го изпрати до централата им, можеш и само оплакване да пуснеш и т.н. :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от Bexim » 29 Ное 2016, 18:00

А ако ви кажа, че и за върнати км на техните си секънд хенд коли съм чувал, от хора работили там :lol:
Трагедия са.. Всичките до един!
На бащата Половера го проверявам, ама има щека... За БМВ - отваряш масления филтър и виждаш какво им е.
Според мен си търси правата.. :dunno:
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от alx » 29 Ное 2016, 19:24

Мордехай написа:След гаранционна смяна на маслото и филтрите в Мото Пфое Люлин, решихме с нашия монтьор да проверим какво са сменили. Оказа се, че маслото и масленият филтър на са сменени, дори не са избърсани. Горивният евентуално е сменен, а въздушният беше сменен. Това е трета гаранционна смяна, вие си направете изводите. Монтьорът ми беше работил в Мерцедес Балкан Стар и ми разправяше подобни неща, но никога не му повярвах напълно. Сега го виждам с очите си. 750лв гаранционно обслужване без да е свършена работата, браво, ей така се прави.


Аз се изнервих само като ти прочетох поста... представям си на тебе какво ти е...
алекс
трабант 601с
разни други возила


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от Bogat-Beden » 29 Ное 2016, 19:28

Чувал съм го и за Опел и Пежо за официалните сервизи,за чисто нови коли в гаранция.
Аферим...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от Dextuar » 29 Ное 2016, 19:46

А дали не е така и в неофициалните?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от Bogat-Beden » 29 Ное 2016, 19:52

dextuar написа:А дали не е така и в неофициалните?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Няма да изкарат дълго, в официалните се ходи по принуда ,да не ти отпадне гаранцията
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от TNT » 29 Ное 2016, 20:22

Bogat-Beden написа:Чувал съм го и за Опел и Пежо за официалните сервизи,за чисто нови коли в гаранция.
Аферим...

Да, и братовчеда имаше случка със съединител в Стефанов на опелчето. Изглежда един нормален няма.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.09.2008

Re: Относно Мото Пфое

Мнение от BAVAREC1 » 29 Ное 2016, 20:25

Едно и също навсякъде тече ми скоростната кутия след посещение на сервиз се оказа,че смяната е само виртуална и той уж от форума реномиран!!!!

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook