Шампионска лига - Лига Европа сезон ПОРЕДЕН

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 24.09.2009
Пол: Мъж

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Wpb19 » 18 Авг 2020, 16:47

И аз се зарадвах на победата на Лион. Сега обаче срещу баварците нямат много шанс. Не мисля, че ще има изненади в тези полифинали и очаквам ПСЖ - Байерн на финала. Там вече се надявам Байерн да вдигнат трофеят.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от peshehodetz » 18 Авг 2020, 16:53

Миналата година финала беше английски, много ми се ще тази година да е германски. Само не не стане някой гаф та да гледаме френски финал, че най-вероятно ще го пропусна.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от ryan83 » 21 Авг 2020, 5:36

peshehodetz написа:2:8 за този мач ли става въпрос ? Меси- тата отново изядоха голям бой след миналогодишния полуфинал.

Хаха то тва беше историческо! :mhihi: :mhihi: Байерн Шампиони..
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 24.09.2009
Пол: Мъж

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Wpb19 » 23 Авг 2020, 15:04

Довечера ще е големият мач. Дано видим хубав и резултатен мач. Аз се надявам баварците да вземат мача.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от E34 » 23 Авг 2020, 21:09

Аз па съм за ПиСиЖито, ако бият ше черпа! :bchug:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 13.01.2010
Пол: Мъж
Кара: bmw e60 525iA

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от kravun » 23 Авг 2020, 23:04

MIA SAN MIAAAAA :clap:
по-добре 2л пепси от 1.6л хонда

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от BMW_POWER » 24 Авг 2020, 0:47

Честито на швабите. Всички са канени на гости у Були :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от peshehodetz » 24 Авг 2020, 20:39

Очаквана, но изключително трудна победа за Байерн. Даже на моменти нещата можеха да протекат в друга насока. ПСЖ не ги харесвам, а ма хич, но в интерес на истината играха достойно, та даже същото може да се каже и за Лион. То всъщност Лион и Лайпциг биха могли да бъдат една от изненадите на турнира, както беше миналата година с Тотнъм, но до толкова им стигнаха силите, класата и опита си казаха думата. За съжаление футбола стана толкова комерсиален, че едва ли вече ще видим в този турнир да триумфират отбори като Аякс, ПСВ, Порто, Борусия Дортмунд, Бенфика или Нотингам Форест.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от B U L L I » 27 Авг 2020, 7:16

BMW_POWER написа:Честито на швабите. Всички са канени на гости у Були :ok:


еееее късно е,вдигнах софрата :mhihi:
остана още един мач за да може картинката да стане максимално цветна
24 септември мач за суперкупата Байерн- Севиля
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Дек 2020, 15:20

Снощи прекъснаха мача ПСЖ и Башакшехир, понеже четвъртия рефер на мача поради някаква причина нарекъл помощник треньора на гостите черньо. Не е ли малко прекалена цялата тая толерастия и тия глупости с расизма? Двата отбора решили да прекъснат мача и дади ходят. И сега толерастите от УЕФА вместо да присъдят служебна загуба и на двата отбора с по 3:0 както се полага за самоволно напускане на терена, те ще направят съвсем различно нещо. Не казвам, че не трябва да наказват рефера, който е рефер на хартия. Можеше да си доизиграят мача к като толкова държат да го наказват. Ама понеже Турците бели в отбора не знам колко имат, ПСЖ и те едни бели Французи, баш като националния си отбор, та затова самоволно са решили да прекратят мача.
В ПСЖ освен много бели имат и един неопределен Дженифър с руса коса, който го играе нападател и суперзвезда даже, та той още по-задегнат се е почувствал .
Къде отидоха времената когато да кажеш нещо на противника си беше част от психологическата война и онзи като е слаб психически ще провали отбора както направи Зидан на финала срещу Италия 2006-та когато отиде и заби една глава на Матераци. Последният я посрещна като мъж получавайки си главата в гърдите и взе титлата в Италия.
Тука ебати глезльовците да правят такъв скандал от една дума та чак мача ще прекратяват.
Сега ще има преди всеки мач не на расизма да се удължава с още една минута и накрая преди всеки 90 минутен мач да има 90 минути не на расизма.
Чак онзи психясалия башибозук, султан Ердоган по среднощ писал в Туитър как УЕФА трябвало сега Еди какво си. Не му омръзна да се мъчи да нарежда на Германия, сега и на УЕФА почна, че се е засегнал.
Значи аз вече съм убеден, че белите сме дискриминирани навсякъде и ще става все по-зле.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от TNT » 09 Дек 2020, 15:31

Ми тоя си е черен, да не е бял :dunno: Това е нещо, което ми харесва донякъде в България. Още не сме изтолерастяли толкова :lol:

Като гледах Барселона - положението е много трагично. Резултат от години неадекватни трансфери, липса на нови играчи от школата и некадърни треньори. Ковид-кризата удари всички отбори с големи приходи от билети, магазини и т.н. Не виждам как ще купят свестни футболисти лятото. А то им трябват... навсякъде. В моментното състояние се моля следващия мач да не е с Байерн, че Меси направо ще си плати неустойките и чао :lol: :lol: :lol:

Юнайтед и те са в подобна ситуация. Много играчи им трябват просто. Изглежда ще има пренареждане на отборите, които сме свикнали да гледаме като шампиони.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Don_Diego » 09 Дек 2020, 15:48

Поне до президентските избори Барса ще са като боксова круша. Куман знае, че няма кой да му каже копче до тогава и изглежда няма да си дава много зор. Отделно отбора няма настроениет за игра, Меси вече е в тежест на отбора - покрай всичките патардии с него няма настроение за игра, а почти всички атаки минават през него. Гризман е тотален флоп.
Радвам се, че Юве показа нещо различно и изигра доста стабилен мач и отнесе Барса, при това на Кампа :lalala:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от b_u_b_o » 09 Дек 2020, 15:54

Много хубав ден за футбола вчера, Юнайтед ги направиха смешни в германия. Феновете им се пенят, че РБЛ били изкуствен отбор, съдията им виновен пак нищо, че им даде баси смешната дузпа. Барса падат и са супер зле, и по-зле ще стават идните месеци. Да видим днеска Реал ще ходят ли при Юнайтед да спорят за лига европа :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Дек 2020, 16:55

За Барса е съвсем очаквано това, те не са същия отбор без Шави и Иниеста, нито Меси е същия играч без тях. Аз съм убеден, че нямаше и половината от успехите си да постигнат без тия двамата и щяха да си останат отбора, който бяха преди това, просто играещи приятен футбол. Тези двамата бяха ебати феномените, но просто Меси обра лаврите. Нещо, което се виждаше във всеки един опит за игра в Аржентина. Хората викаха, че не можел за националния, без да виждат най-очевидното, че той просто толкова си може без тях. И това не поставя под въпрос успехите му, а просто показва, че не е някакъв футболен Бог за какъвто го имаха, понеже боговете играят на едно ниво без значение кой им е съотборник, като Марадона да речем. Без значение къде играе и дали печели той блестеше на терена докато Меси оставете, че нищо не спечели с Аржентина(защото и други големи играчи не успяха да спечелят с националните си отбори)Ами просто бе пълен фигурант на всеки един форум. Някои анализатори разбраха още в началото, че Шави и Иниеста са повече за Барса отколкото самия Меси, но фенската Маса по света плюс огромния рекламен натиск поддържаха илюзията, че Меси е Бог. Върха беше когато 2010-та Интер спечели ШЛ точно срещу Барселона, а Холандия стигна финал на световното , където отстъпиха на тогавашната супер силна Испания със същите тези Шави и Иниеста в отбора, което само по себе си бе поредното доказателство какви играчи са те и как пренесоха Барса в националния на Испания и печелеха форум след форум, докато Аржентина пак нищо, че даже бяха прегазени от Германия с 4-ка. Холандия отстъпи много трудно само във финала на Испания, а Уесли Снайдер беше лидер и на Интер и на Холандия. Това бе огромна гавра да дадат топката на фигуранта в тоя сезон Меси за сметка на Снайдер. Но спонсорите показаха, че са по-силни от играта. Всъщност те направиха илюзията, че на света има само двама футболисти - Меси и Роналдо. А и УЕФА много спомогна за това като си затваряше очите или е давала препоръки относно съдийските престъпления на терена в полза на Реал и особено на Барселона. Та от Шави и Иниеста този отбор в игрово отношение е само назад. Никога не съм харесвал Барселона като отбор, но за мен заедно на терена Шави и Иниеста бяха нещо феноменално и едва ли света ще види друга двойка в средата на терена, която дори да се доближава до тях или поне няма да е скоро.
Относно Ковида, че се отразявал на футбола, ами нормално след като няколко отбора го превърнаха в печатница за пари и убиха много неща в спорта. Основоположник и безспорен цар в това отношение беше Реал Мадрид, който не знам вече колко пъти в историята си е бил спасяван от фалит чрез намеса на държавата за изчистване на дългове. Още през 50-те години харчат като луди за До Стефано и компания, но се оляха тотално за първия лос галактикос и после ерата Роналдо. Всъщност за тях си е оправдано, все в тия три периода на огромни харчове са им титлите. Но това уби футбола, а колко звезди на килограм привлякоха и съсипаха като последния пример е Бейл, който сега играе като махленско бичме. За това им желая отпадане тая вечер, както и на всички подобни отбори защото след галактикоса бяха Манчовците, Барселоната, Челси, Ман Шиити и последното извращение ПСЖ. Разбира се Ман Ю поне имаха невероятен мениджър, който умееше да развива играчи, а Челси се спря с неразумното харчене, Барса също създаде много от школата, но от от Меси, Шави и Иниеста всичко само се купува като маркетинга покрай Меси съсипа и извличането на таланти от школата и се разчита на покупки тип Неймар, който ставнен с Меси си е анимационен герой просто. Футболът отдавна не е това, което беше и последния успял светъл лъч бяха Аякс някак между капките минаха, но и те отстъпиха пред силата на богатите отбори.
Видя се, че дори име като Ливърпул докато не почнаха яки харчове нищо не стана, а без харчене отбори като моя Милан стигнаха дъното.
Тая година странно и за мен мачка ме в Италия, но да видим докога и догодина в ШЛ кой с колко ще ни бие ако не харчим пари.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от TNT » 09 Дек 2020, 17:12

Само пропусна да кажеш, че Шави не играе от 5 години в Барса, а Иниеста от 2 :mhihi: Щото малко звучи, все едно до миналия сезон са били там.

Единствената покупка, която си оправда парите в Барселона... е Суарез. Неймар донякъде. Прекалено много скандали станаха покрай трансфера му. От там нататъка нямат читав трансфер. А свестен централен защитник не са имали от Пуйол, който пък не играе от 6-7 години.

Това е спорт, формата се мени, контузии има, играчи остаряват. Меси и Роналдо са феномени, че толкова години показват такава форма. Зидан на тяхните години се отказа, както и много други. Роналдо се усети да се разкара навреме. Меси, ако остане и този сезон в Барселона... според мен ще му приключи всякаква форма. То не става половината отбор карикатури, всички подават на Меси и накрая той е виновен що не минава всеки мач 6 човека по 3 пъти да вкара.

Top Gun Maverick написа:Тая година странно и за мен мачка ме в Италия, но да видим докога и догодина в ШЛ кой с колко ще ни бие ако не харчим пари.

Не е само до пари. Трябва и да се управляват тези пари. Юнайтед имат пари, Барса имат, Реал имат... ама ще има Лига Европа май май.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook