избор на слушалки

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: избор на слушалки

Мнение от Моджо » 02 Май 2023, 17:17

Моджо написа:Прекъснах им и на тия кабела и си поръчах трети...пак от същите (SHP1900) :)) Но понеже ще дойдат чак в петък си взех още едни, пак на Филипс, но друг модел. За НГ ще си поръчам сигурно три "от мойте" да си имам. Като за 25 лв са перфектни.

Преди 3 дни ги смених :)) Толко си изкарват 10-на месеца преди да почнат кабелчетата да прекъсват. И пак е много , че аз си спя с тях ...ползвам си поръчания от лани втори чифт и треа поръчвам нови да има резервни :)
Охоо, даже си ги намерих на 15 лв чифта, поръчвам си 2 веднага.
http://www.pulsarbg.com/Default.asp?m=a ... icleID=126
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: избор на слушалки

Мнение от Cyberloner » 21 Юни 2023, 15:13

Някой може ли да помогне със съвет за МАЛКИ безжични слушалки с читав микрофон.
Историят е такава - имам Logitech Zone Vibe 125 и са супер, микрофона е добър, изолират шума, батерията държи 2 дни срещи, ОБАЧЕ с тия големи и пухкави наушници сега, като става топло ми се разказва играта и само ще става по-зле.

Та по този повод търся нещо тип тапи или по-малко, което да позлвам за работа. Днес гледах някакви Sony wi-c310, но не могат да се тестват понеже са тапи, по същата причина не мога и да ги върна, ако не ми вършат работа.

Не ми се давата много пари, да кажем бюджет 120 лв.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: избор на слушалки

Мнение от KoolyO » 22 Юни 2023, 13:37

Аз тука в офиса им купувам такива и всички са много доволни.
https://www.speedcomputers.biz/microsoft-modern-wireless-slushalki/
Малко са над бюджета, ама PC безжични слушалки все по-трудно се намират.
Имам предвид такива, които не са Bluetooth only. То не че тези нямат и bluetooth свързаност де, но не е основното.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: избор на слушалки

Мнение от Cyberloner » 22 Юни 2023, 21:42

Поръчах си BeyerDynamic blue byrd, прочетох няколки добри ревюта и щв ги видя другия месец.
Куцо е с тапите, че няма как да се пробват или връщат.
Кто пристигнат средата на Юли ще споделя мнение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: избор на слушалки

Мнение от Exclusive89 » 22 Юни 2023, 21:56

Как така не могат да се пробват и връщат? Поръчваш от Амазон, пробваш и ако не са това, което търсиш ги връщаш :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: избор на слушалки

Мнение от Cyberloner » 23 Юни 2023, 13:11

За амазон не знам, но всички български магазини имат политика такива слушалки да не се пробват и връщат, поради хигиенни съображения. И честно казано ги рабирам.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: избор на слушалки

Мнение от Моджо » 14 Фев 2024, 13:36

Подариха ми едни геймърски Лоджитех /ама не са безжични/ и това рязко ми ограничи избора на нов телефон, ахаххахаха. Нема ли жак - нема и телефон :))
Доста са добри..ама то е защото размера има значение. Кажи речи са двойни на тия дето си ползвам /over ear/, а и те сами по себе си не са малки.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: избор на слушалки

Мнение от ivanski_2 » 14 Фев 2024, 13:56

Моджо написа:Подариха ми едни геймърски Лоджитех /ама не са безжични/ и това рязко ми ограничи избора на нов телефон, ахаххахаха. Нема ли жак - нема и телефон :))
Доста са добри..ама то е защото размера има значение. Кажи речи са двойни на тия дето си ползвам /over ear/, а и те сами по себе си не са малки.


За всички телефони има преходници :dunno:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: избор на слушалки

Мнение от Моджо » 14 Фев 2024, 14:06

М? В смисъл ? Новите телефони повечето немат дупка изобщо. Само блютус. Къде да го мушна тоя преходник в телефоно? Освен в дупката за зареждане да може? Те имат между другото такъв преходник в комплекта, но е към жак към усб нормално.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 8.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '17 G31 530dx, '08 R56 Mini Cooper
Мечтае да кара: V8

Re: избор на слушалки

Мнение от damian2112 » 14 Фев 2024, 14:14


кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: избор на слушалки

Мнение от Моджо » 14 Фев 2024, 14:17

Видях че има. Въпроса е като го мушна в дупката за зареждане - ще работи ли ? Нещо специално телефона трябва ли да поддържа ?
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 8.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '17 G31 530dx, '08 R56 Mini Cooper
Мечтае да кара: V8

Re: избор на слушалки

Мнение от damian2112 » 14 Фев 2024, 14:19

То си пише в описанието:

НАЙ-ВАЖНИТЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ НА АДАПТЕРА:
Вход: USB-C
Изход: 3,5 мм мини жак (стандартен порт за слушалки)
Дължина на кабела: 7см
Найлоновата оплетка придава твърдост и естетика,
Приложение: възможност за свързване на телефон, таблет, компютър с USB-C порт и т.н. и изпращане на звук от тях към, между другото: Bluetooth високоговорители, слушалки, порт за слушалки в радиото на колата, звукови ленти, системи за домашно кино, телевизори, монитори, DVD плейъри и др.
Висококачествен сензор за изображения: предаване на изображение с високо, непроменено качество на изображението без забавяне и замръзване,
Надеждна и стабилна връзка - кабелната връзка е по-стабилна, отколкото при използване на Bluetooth връзка.
Plug & Play стандарт - адаптерът не изисква инсталиране на драйвери. Работи веднага след свързване с устройството.
Гъвкав, издръжлив кабел,
Цвят на кабела: черен с найлонова оплетка,
Съвместим с всяка версия на Android, Windows, IOS, Linux и др.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: избор на слушалки

Мнение от Моджо » 14 Фев 2024, 14:42

Пише ма за кабела. Ако телефона трябва да поддържа нещо, а не го то преходника не ми върши работа. Даже не съм се замислял, че от дупката за зареждане ще може. Ще пробвам) Само дето аз си спя със слушалките... Жака държи как и да се въртя. Усб то ще се измъкне скоропостижно като че ли.
Хм,хм...

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: избор на слушалки

Мнение от alozavar » 14 Фев 2024, 14:59

Ще може, епъл таксуват 30лв за тая простотия :lol: ма то и това не е много евтино като гледам. И аз си намерих едни стари зенхайзери, точно за спане и така ги ползвам с преходник. Моят телефон си е с lightning порт и никога не се е измъквало досега, не мисля, че и усб-с ще се извади толкова лесно :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10439
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: избор на слушалки

Мнение от Leon » 15 Фев 2024, 13:18

Всъщност епълските са евтини за качеството, което докарват ;)

Моджо написа:Пише ма за кабела. Ако телефона трябва да поддържа нещо, а не го то преходника не ми върши работа. Даже не съм се замислял, че от дупката за зареждане ще може. Ще пробвам) Само дето аз си спя със слушалките... Жака държи как и да се въртя. Усб то ще се измъкне скоропостижно като че ли.

Няма проблем, и аз спя често с тях, не се измъква. Точно за тези до леглото съм с епъл преходник (то е DAC реално), но е много слаб, така че ако се ползва с високоомови слушалки или с планари - забрави, нищо не прави. За обикновени тапички е ОК и звучи доста добре. За тегави слушалки ви трябва преходник с усилвател. Не се инсталират никакви драйвери, андроида си разпознава всичко, а тези усилватели вадят аудиото преди да андроид конверсията и качетсвото е като на входящия сигнал, ако слушате хай-рез стрийм или файл.
Never mistake motion for action...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook