Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от k.milanov » 22 Яну 2018, 17:00

Днеска към 2 и нещо на обяд, едно малко снегоринче си пердашеше внай-лява лента на околовръстното с 40км/ч . Без светлини, без да чисти или да хвърля някакви препарати, просто си караше там :kuku:


Tenata написа:
Knoxville_ написа:Или най-много "късно жълто" :ok:


В Пловдив има четвърти цвят за светофар "Оранжево"! :)))


Чувал съм за " светофара беше портокал " :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 30.11.2016

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Bojestven » 22 Яну 2018, 20:19

Малко предистория - северното локално на "Цар Борис III" има един къс участък (малко над 300 метра) между улиците "Народен Герой" и "Гусла", където е движението е двупосочно, като и в едната лента има доста често паркирани коли, нищо че е забранено. В последните няколко месеца редовно минавам оттам движейки се към центъра и няколко пъти досега изявени карачи ми правят забележка че карам в насрещното, но не се е стигало до разправии или други подобни селяндурщини.

Днес следобяд пак минавам оттам, посока центъра. В лявата лента паркирала кола и само дясната останала свободна, в която и аз се движа. Отсреща идва поредния карач и колкото повече се приближавам към спрялата кола гледам как дава все повече газ и вече навлиза срещу мен, явно убеден че пътя е еднопосочен и аз карам в насрещното. Съответно видях накъде отива работата и скочих на спирачките, а оня прави остра S-образна траектория върху мокрите павета в тоя студ, с може би 55-60 км/ч по преценка и надут клаксон :ranting: . В такива моменти се чудя кога толкова издивя тоя народ :kuku:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от c04 » 23 Яну 2018, 0:50

Bojestven написа:Малко предистория - северното локално на "Цар Борис III" има един къс участък (малко над 300 метра) между улиците "Народен Герой" и "Гусла", където е движението е двупосочно, като и в едната лента има доста често паркирани коли, нищо че е забранено. В последните няколко месеца редовно минавам оттам движейки се към центъра и няколко пъти досега изявени карачи ми правят забележка че карам в насрещното, но не се е стигало до разправии или други подобни селяндурщини.

Днес следобяд пак минавам оттам, посока центъра. В лявата лента паркирала кола и само дясната останала свободна, в която и аз се движа. Отсреща идва поредния карач и колкото повече се приближавам към спрялата кола гледам как дава все повече газ и вече навлиза срещу мен, явно убеден че пътя е еднопосочен и аз карам в насрещното. Съответно видях накъде отива работата и скочих на спирачките, а оня прави остра S-образна траектория върху мокрите павета в тоя студ, с може би 55-60 км/ч по преценка и надут клаксон :ranting: . В такива моменти се чудя кога толкова издивя тоя народ :kuku:

Не им се спира да изчакат, то да не е лесно :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Club BMW » 23 Яну 2018, 13:09

Това изпълнение съм го виждал лично на автомагистрала Тракия. Дали не съм видял точно същия самоубиец.


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от cod-cdbp » 23 Яну 2018, 17:27

Club BMW написа:Това изпълнение съм го виждал лично на автомагистрала Тракия. Дали не съм видял точно същия самоубиец.



Аз имам само един въпрос - КАК?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 23 Яну 2018, 17:34

Как го е видял на Тракия ли? :ok:

Лесно - ако се закачиш зад някой камион/автобус или друго голямо превозно средство с 20-30 км/ч, той започва да ти цепи въздуха и не усещаш никакво съпротивление. Въртиш и се молиш да не набие спирачки.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от bum_bum » 23 Яну 2018, 19:20

Драфтинг му викат. 90км е дори скромна скорост. Потърси в тубата колко е рекорда да ти падне шапката
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Фидел Кастро » 23 Яну 2018, 21:35

Bojestven написа:северното локално на "Цар Борис III" има един къс участък (малко над 300 метра) между улиците "Народен Герой" и "Гусла", където е движението е двупосочно, като и в едната лента има доста често паркирани коли, нищо че е забранено.

Този участък е направо ужасен! Проблемът са няколкото сериозни административни сгради наоколо, които няма смисъл да изброявам. Единственият начин е много често да има дежурен патрул и яко да пише актове и фишове. И без това ушевите се борят за по-високи заплатки! :mhihi:
Друго спасение няма! Паяците са абсурд защото ще настане яко мазало за броени минути.
Още вчера исках да пиша, но нямах време. Този вариант сме го мислили с много съкварталци. Българинът категорично не спазва знаците и не се съобразява с околните.
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TNT » 24 Яну 2018, 0:12

Knoxville_ написа: Въртиш и се молиш да не набие спирачки.

А ако мине някой с 200 в лява лента ? Дали няма да падне от въздушната струя :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 430
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: х5 4.6is
Детайли за колата: трака..на 8 цилиндъра

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Батман » 24 Яну 2018, 10:16

TNT написа:
Knoxville_ написа: Въртиш и се молиш да не набие спирачки.

А ако мине някой с 200 в лява лента ? Дали няма да падне от въздушната струя :mhihi:



Пада като гнила круша!
Преди години 1 как се спускаше към София, един камион нямаше възможност да се премести от дясната лента, защото имаше кола, която го изпреварва. Колездача беше в аварийната..след като мина тир-а къде мислите, че падна голпака?!! Добре, че след тира нямаше коли, падна в средата на платното

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 24 Яну 2018, 10:33

TNT написа:
Knoxville_ написа: Въртиш и се молиш да не набие спирачки.

А ако мине някой с 200 в лява лента ? Дали няма да падне от въздушната струя :mhihi:


Значи въртиш и се молиш да не набие спирачки и някой да не мине с 200 в лява лента :ok:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от bai_ILIA » 24 Яну 2018, 15:39

https://www.dnes.bg/stranata/2018/01/24 ... lno.366000

Mъж на 39 години е загинал в катастрофа, след опит да избегне полицейска проверка, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Сливен.

Инцидентът е станал след полунощ в Нова Загора. Автопатрулен екип е подал сигнал на лек автомобил "БМВ 330 СI" с английска регистрация за извършване на проверка. Вместо да спре, водачът направил обратен завой и увеличил скоростта.

Той загубил управление и се ударил последователно в електрически стълб, бетонна ограда, тухлен зид и дърво.

В автомобила са пътували и две момчета на 18 и 15 години, всички от Нова Загора. Водачът е получил тежки наранявания и на път за болницата е починал. Той е бил неправоспособен.

Двете момчета са настанени за лечение в МБАЛ-Сливен без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.
"Чемодан, вокзал, Москва"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 24 Яну 2018, 15:47

bai_ILIA написа:се ударил последователно в електрически стълб, бетонна ограда, тухлен зид и дърво.


Бааааааах мааму и засилка :kuku:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 24 Яну 2018, 15:54

Защо електрическият стълб е бил там :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от k.milanov » 24 Яну 2018, 16:22

bai_ILIA написа:се ударил последователно в електрически стълб, бетонна ограда, тухлен зид и дърво.


Понавървява 330ката, за такова комбо си трябва бая засилка :lalala:

Knoxville_ написа:Значи въртиш и се молиш да не набие спирачки и някой да не мине с 200 в лява лента :ok:


Е няма проблеми, тези неща никога не се случват :mhihi: :) :D

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: carmanf1

Последни теми
Facebook