Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 19 Яну 2018, 14:14

Knoxville_ написа:Стряскаш го. И ако го извади по-голям, кво правиш?
Понасям си последствията, кво да правя. Според вас кво е редно да се направи, не мога да схвана - да стоиш и да си трайкаш и да си повтаряш - “ооо, аз съм възпитан човек, не правя такива неща” и всеки селтак да ти се качва на главата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от driver69 » 19 Яну 2018, 14:15

dextuar написа:Нямах намерение дори да го заговарям, взех палката и тръгнах по него. Докато го стигна, вече беше влязъл в магазина и баща ми тъкмо излизаше и ми вика къде с тая палка, та на тоя му се размина. Далеч не съм някаква нинджа, но това преля чашата ми на търпение. Разбирам да я няква тъпа пут*а заспала, ама като не можеш да паркираш и имаш ЦЯЛ ПРАЗЕН ПАРКИНГ, защо се ръгаш до някого, удряш твоята и неговата кола :banghead: Ами ако не бях в колата, кой знае какъв удар щеше да е :ranting:


dextuar написа:5 пъти написах, че идеята ми е била да го стрестна, в случай че търси няква саморазправа, щото има всякакви хора, а не да го пребивам.


Колега, спирам да пиша по повод случили се или не неща. Просто няколко секунди премисляне на ситуацията могат да направят деня ни по-хубав, а едно грешно - целия ни живот различен. Днес ти излизаш с палката "по него", утре на теб някой, щото си му спрял на мястото? Не става просто.

Поздрави и безаварийни километри с усмивки, затова караме БМВ-та, не за да сме кисели батки :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 19 Яну 2018, 14:18

Хубаво де, преувеличил съм в първия пост за патос, guilty, за пръв път ми се случва толкова да ме изнерват зад волана, но пак казвам, не може да си го представите колко абсурдното беше преди удара, а явно и след него...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Последна промяна Dextuar на 19 Яну 2018, 14:18, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 25.10.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW 320ci E46 Convertible

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от preki » 19 Яну 2018, 14:18

dextuar написа:
Knoxville_ написа:Стряскаш го. И ако го извади по-голям, кво правиш?
Понасям си последствията, кво да правя. Според вас кво е редно да се направи, не мога да схвана - да стоиш и да си трайкаш и да си повтаряш - “ооо, аз съм възпитан човек, не правя такива неща” и всеки селтак да ти се качва на главата.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Не знам, но като те чета от време на време какво пишеш и как разсъждаваш, съм сигурен, че си младо момче, което не знае е.е, пикае ли му се.....
Да не би баща ти да те е видял с палката и да ти забил два зад врата, за да не се правиш на мъж.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Lenco » 19 Яну 2018, 14:50

Що го плювате човека, едва ли на някой ще му ударят колата на празен паркинг и ще си трае.
Кой ще излезе победител е друга тема.
Ей така миналия месец като бях в Бургас, паркирах пред нашите, след 2 часа калника и вратата осуркани. На следващия ден пак спирам до един кенеф сузуки, без здраво място, същата боя. Майка ми вика, жената била в развод, стресирана ....... постъпих както форума препоръча, не се занимавах и така покрай издраното, и очуканото от другите олигофрени на пролет имам, и калник, и врата за правене.
Съдба, а цяла година търсих здраво купе.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от pampo » 20 Яну 2018, 0:37

Пичове, вие сте луди, за некви надрани ламарини на 10-20 годишни баракуди ще се избиете и ще си строшите нервите и не дай-боже и главите.
Никога не ме е правило кой-знае какво впечатление надрани ламарини в град с над МИЛИОН коли, но след като ми запалиха преди 1 година една Е46ца, сегашната ми кола направо си я взех градушкова и изобщо не ми дреме кой как я удря.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 20 Яну 2018, 10:08

Pampo, не забравяй че това е автомобилен форум и повечето хора не са като теб, а и някоѝ имат коли в които са вложили не малка част от себе си. Не всички карат очукани коли. Декстъра е излезнал в състояние на афект, не вярвам да има някой, който не е правил подобно нещо. Много светци се изказаха, но нещо не ми вдъхват доверие.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Club BMW » 20 Яну 2018, 11:47

За съжаление, Pampo е прав за това, че при такава среда е по-добре да се движим с по небрежен автомобил и да си гледаме спокойствието. При наличието на толкова простаци и мърлячи, тези ситуации са неизбежни. Всеки решава кое му е по-скъпо - нервите или колата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от michev » 20 Яну 2018, 12:13

Мордехай написа:Pampo, не забравяй че това е автомобилен форум и повечето хора не са като теб, а и някоѝ имат коли в които са вложили не малка част от себе си. Не всички карат очукани коли. Декстъра е излезнал в състояние на афект, не вярвам да има някой, който не е правил подобно нещо. Много светци се изказаха, но нещо не ми вдъхват доверие.

+1 Винаги на такива паркинги, спирам възможно най-далеч от входа на магазина, където около мен няма никакви коли! И аз не карам войнишка манерка, и за мен има значение как ми изглеждат колите, дори да са прости 36-ци и една дърта Е30-ка!
only rear wheel drive

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от pampo » 20 Яну 2018, 12:39

Изобщо нямам намерение да се изкарвам по-възпитан от английски лорд. Просто казвам, че няма как да превъзпиташ стотици хиляди простаци и колкото и да се напрягаш и избухваш, единствено ще навредиш на себе си. За това си има застраховки, защото е неизбежно при толкова много автомобили да няма дребни щети от ударчета и тн. Както и да е, аз също няма как да превъзпитам който и да е, успех на всички и по-малко нерви :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от kiko » 20 Яну 2018, 13:32

dextuar написа: като едвам-едвам излиза и естествено ми удря вратата. Няма да лъжа, директно слязох с намерението да го бия. Нямах намерение дори да го заговарям, взех палката и тръгнах по него. Докато го стигна, вече беше влязъл в магазина :

По принцип и аз съм за това че няма как да си седя в колата и някой да я чукне с вртата и да си замълча ноооооо нещо хронологията на основния писач в темата нещо ми бЕга :mhihi:
хем някъв чичак съвсем спокойно си ходи,хем младежа афектиран,разбирай леко забързан веднага скача,хем оня някак си се шмугва в магазина....един вид ейййй за малко го испуснах :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от sixstraight » 20 Яну 2018, 16:57

Съвесем не подкрепям саморазправата но да го оставите човека ей така без нищо той се самозабравя, следващият път пак така ще си отвори вратата че даже и броня в броня ще почне да спира. Принципно не е нужно да сме в двете крайности на балканите или нищо не се прави и се вика майната му или бой по кръстовища и натрошени коли, защо имаш устройство снимаш щетите, дата, час, дкн и отжтам директно в районното което отговаря за територията на която се е случило събитието, жалба и си натискаш нещата си ги гониш. След като му бръкнеш в джоба за пребоядисване на детайл следващият път много внимателно ще се оглежда преди да отвори вратата и ще слиза супер елегантно и изтънчено от неговата лимузина. Само човек дето не е пребоядисвал лично кола или детайл би оставил нещата така и не говоря да платиш на някой да тиноправи детайла а сам да го подготвиш и пръснеш, тогава може да разбереш за какво става на въпрос. И понеже гледам че повечето коли са на шахматна дъска къде по светли къде по тъмни , сега теоретично да предположим че декстъра има запазен 10годишен автомобил който си е в цвят и не е на шахматна дъска, пича си отваря вратата в него и вече не му е толкова запазена колата, какво правим а: кара си я така, кво толко б: пребоядисва я и не му излиза цвета и си я кара така кво толко в: цялосто боядисване и си му е ок колата и кой плаща всичките тия работи - каско, го, шофера, причинителя. Нещо много лесно се давате не казвам да се пребие човека така или иначе вратата си остава пребана а и човека може да заведе дело, има си начин по който се случват нещата само на балканите първо се бие после се пита или се оставят нещата така е кво толко :(
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 13.05.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от anatoll_ » 20 Яну 2018, 17:33

Мисля че е точно по темата https://www.youtube.com/watch?v=tJSl1meE-6w :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 20 Яну 2018, 17:54

А как бихте реагирали на следния случай: паркирал си възможно най-далеч и на най- пустото място. Влизаш си в колата след пазаруване и сядаш преди да тръгнеш да си пийнеш айрянчето. До теб обаче паркирана скъпа лимузина. Докато си го пийваш към лимузината идва семейство кисели чалгари. Отварят си вратата и ти удрят калника. Траеш си и се ядосваш, че не си тръгнал. След секунди пак отварят същата врата, защото са забравили нещо и пак ти джаскат калника. Ти вече ядосан палиш и спокойно се изнасяш първо назад и после напред. Малко след като потегляш напред обаче, виждаш как жената (дъгфейс) те псува и нарежда как си щял да я сгазиш, ти спираш, но решаваш че няма смисъл да се разправяш с подобни хора и пак си тръгваш. При потеглянето обаче вече получаваш шут в задния калник. КАК БИ ПОСТЪПИЛ ВСЕКИ ОТ ВАС?
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от pampo » 20 Яну 2018, 18:37

Добре де, аз да питам алтернативна случка. Имаш суупер тегав работен ден, милярд недоволни клиенти (примерно) искат какво ли не, шефът ти и той крив и ти пили цял ден. Тръгваш си от работа и не знаеш къде си. Жена ти обаче те праща да й купиш точно днес еди-какво-си много важно от баухаус на 30 мин повече от обикновено. Отиваш, паркираш, без да искаш зажулваш неква лъскава Е36ца, защото не знаеш къде се намираш. От вътре излизат 3ма 25 годишни ЕмЕмей филмари, дето тъкмо са се назобили, и те спукват от бой преди да можеш да кажеш и "А". Получаваш комоцио, 2 счупени ребра, 3 избити зъба и 4 шева на главата, и трябва да лежиш 2 месеца в болница. А имаш и 2 деца, едното от които е на 3 месеца, другото на 3 години. Много превъзпитателно ще е, честно... КАК БИ РЕАГИРАЛ ТОГАВА, А?
Просто не мога да си представя, че цивилизовани и интелигентни хора, които могат да разсъждават трезво ще тръгнат да се саморазправят с някой, защото им е направил паркинг щета на някоя уникална 10 годишна бегачка...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook