Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от KPETEH » 13 Фев 2018, 17:03

от околовръсното по естакадата посока младост, леко в десно и долу в насрещното.
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 13 Фев 2018, 17:21

На мен ми прилича от Младост към Околовръстното, все тая..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от k.milanov » 13 Фев 2018, 18:30

Така като гледам е от страната на тунела от към околовръстното. Най -вероятно е идвала от околовръстното посока младост. Преди време един герой с А6 там летя , но малко по - надолу и беше паднал чак при спирката на метрото. Там си духа доста вятър беше и хладно днес. Към 9 бях на работа и на места си беше замръзнал пътя, няма да се очудя ако и там е било така, но според мен не е карала бързо, защот оак ое карала както масово се кара там с 80-90+ щеше да падне бая по напред колата :confused:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 13 Фев 2018, 20:08

Рано сутринта един врачански мерцедес прелетя покрай мен там (от Околовръстното посока Малинов) и в един момент започна да бяга задницата, добре че беше сравнително нов, та сработиха системите и колата влезе в пътя :kuku:
грам не се съобразяват с пътните условия :banghead:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от k.milanov » 13 Фев 2018, 20:18

Don_Diego написа: добре че беше сравнително нов, та сработиха системите и колата влезе в пътя :kuku:


Тези са ми любими, но вече връх на простотията взимат каращите по този скандален начин, но с разни кошове по 800лв на по 25 години с 10+ годишни гуми. :ranting:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 13 Фев 2018, 21:46

k.milanov написа: с разни кошове по 800лв на по 25 години с 10+ годишни гуми. :ranting:


Айде, айде, скъсаняците идиоти са навсякъде. TL-а ми от предната фирма караше С63-ката си с китайски гуми осемнайста употреба на милион години. Пак един от бившите ми шефове на чисто новата си кола му търсихме заедно в нета евтини 16-ки, че не му се даваха 1000лв. за 4 хубави гуми :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8316
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 14 Фев 2018, 14:21

не е до възможности, а до манталитет ... Ганя си е ГАНЯ --> .

може да си купиш 4ри чисто нови 15-ски за 250лв
може да си купиш 4ри чисто нови 18-ски за 500лв

мат'риала е лош :ranting:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от b00st » 15 Фев 2018, 10:38

Don_Diego написа:Рано сутринта един врачански мерцедес прелетя покрай мен там (от Околовръстното посока Малинов) и в един момент започна да бяга задницата, добре че беше сравнително нов, та сработиха системите и колата влезе в пътя :kuku:
грам не се съобразяват с пътните условия :banghead:

Абе тия за пътните условия са нож с две остриета. Утре ще те изненада някой трап зейнал на неосветено и ще се метнеш в некоя канавка и тия дето минават покрай тебе ще викат абе тоя грам не се съобразил с пътните условия и така ще пише и на акта. На мен редовно DSC-то ми прави дискотека, защото като падне мъгла и никой НЕ МИЕ пътищата, отделно настилката е пълен таш*к и на тая блага свинщина, задницата редовно губи сцепление без особени усилия, а не е като да съм с гуми на 5 г.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: го спокойно

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от ///eMo » 15 Фев 2018, 11:23

https://www.youtube.com/watch?v=MuRQDRKRdlc Мислеше си, че ще светне зелено ли.. :kuku:

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Atsalov » 15 Фев 2018, 11:38

Вероятно има какво да напишете ;)

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 05 Мар 2018, 9:58

Мнението ви за този индивид:
https://www.youtube.com/watch?v=My5e_OQhT80
Как го питат тия двамата не може ли да говори спокойно, а той 5 пъти тръгва да ги бие и се отказва защото се вижда какъв е суляк, но накрая като дойде сот ли е там или какво им вика нещо от сорта "добре, че дойде иначе щях да ги пребия и двамата". :mhihi: :mhihi: :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от E34 » 05 Мар 2018, 11:10

Top Gun Maverick написа:Мнението ви за този индивид:
https://www.youtube.com/watch?v=My5e_OQhT80


То тва е бая старо. Нащо момче, че си е селяк е ясно ама си е нашо! Докато тоя литовец ли беше латвиец ли, си е боклук и умишлено търси конфронтация. Има го и на други клипчета, голяма мърша е.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от steeN » 05 Мар 2018, 12:53

И двамата са олигофрени. Но собственика е в правото си да го накара да напусне неговата собственост, само че не това беше начина.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Grozdanoff » 05 Мар 2018, 14:29

steeN написа:И двамата са олигофрени. Но собственика е в правото си да го накара да напусне неговата собственост, само че не това беше начина.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Не съм съгласен с теб колега! Собственикът няма никакво право да ги гони, освен ако те не са направили нещо нередно на бензиностанцията, което в случея не беше така!
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от ylaine » 05 Мар 2018, 16:18

Днес се засякох с един олигофрен на пътя. То всеки ден се засичаме де, но рядко имаме "удоволствието" да си побъбрим с тях. Влизам в една еднопосочна улица и срещу мен в другия край на улицата влиза един джиБ ху*дай (черен разбира се). Улицата е късичка и е пълна със спрели коли и няма къде да се разминем. Този обаче продължава да си кара срещу мен. Гледам отдясно тротоара празен (има гаражи) и съответно излят асфалт за качване към гаражите. Спрях и съвсем културно го чакам да се качи там и да се разминем. Не съм от тия, където ще тръгнат да го карат да дава назаден.. просто гледам да не си хабя нервите и времето, защото по прекалено много часове на ден съм зад волана и такива неща въобще не ги отразявам. Много пъти съм се засичал така с някой в еднопосочна улица, изчаквам го ако трябва на място, където може да се прибере, разминаваме се и така. Този индивид обаче спря пред мен и ми маха аз да се кача на тротоара да му направя път :mhihi: И нещо нарежда отвътре. Слизам от колата и отивам да се разберем (под разберем имам предвид точно това), но не осъзнавах, а трябваше, че кучето ми е доста по-интелигентно от него. Докато се разправяхме, една жена се включи в спора, за което съм много доволен. Защото знаем как българинът обича да пренебрегва такива ситуации, с идеята че не го засягат. Та и жената почна да му обяснява колко е нагъл и т.н. и ще се обади на полицията, а нашия хубавец най-нагло заявява - "и кво ще ми направят". Беше мъж на около 40 години, не агресивен, а просто тъп и нагъл. Викам си сега кво да го правя тоя галфон. Извадих телефона да го снимам и о чудо, веднага се качи и ми направи място :kuku:
Това е адски дребна и глупава случка, но до края на деня ще ми остане горчива нотка от нея. И като най-големият глупак ще продължа да се чудя защо има такива хора. Виновни и нагли.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook