Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Фидел Кастро » 15 Юни 2018, 6:55

Don_Diego написа:... настигнах го, отбих .....Колата ми е с чужди номера, а бързах и нямах възможност да чакам кат за протокол.... веднага след като ме блокира беше пуснат в системата като избягал от ПТП.... Отделно ме посъветваха и жалба в районното да пусна....

Поне в моите очи твоето поведение е на типичен простак и наглец. Не го очаквах защото имам добри впечатления! :shock:
На какво основание го настигаш и отбиваш? Това не е ли грубо нарушение и чиста хулиганска постъпка??
Щом бързаш си заплати парите от джоба, а не да искаш пари от въпросния човек независимо виновен ли е или не. За мен това си е абсолютно наказуемо деяние и ще ми е интересно развитието. Ако той е имал повечко акъл е трябвало пък незабавно да уведоми полицията какви ти ги вършиш и да видим.
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 15 Юни 2018, 7:14

Хора, вие сериозно ли? Някой, който ви удря колата и си заминава няма да го последвате ли? Ами ако сгази дете и "не разбере"?!?
Той сам предложи да плати кеш (цитирам: дай да ти платя кеш щом няма да мине протокол, че да не чакаме кат. Просто ме уцели и аз да бързам в този момент и се съгласих) защото получава акт ако викаме кат ( пак да кажа, че не са много вариантите при ПТП с кола с чужда регистрация и отказ на другата страна да си признае вината, въпреки ясно видимите щети и по двете коли). И също така го предупредих какво ще последва ако се покрие.
И ако може някой да ме светне как ще съм виновен аз при ПТП в еднопосочна улица и щета отзад :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 15 Юни 2018, 7:29

Don_Diego написа:Хора, вие сериозно ли? Някой, който ви удря колата и си заминава няма да го последвате ли? Ами ако сгази дете и "не разбере"?!?
Той сам предложи да плати кеш (цитирам: дай да ти платя кеш щом няма да мине протокол, че да не чакаме кат. Просто ме уцели и аз да бързам в този момент и се съгласих) защото получава акт ако викаме кат ( пак да кажа, че не са много вариантите при ПТП с кола с чужда регистрация и отказ на другата страна да си признае вината, въпреки ясно видимите щети и по двете коли). И също така го предупредих какво ще последва ако се покрие.
И ако може някой да ме светне как ще съм виновен аз при ПТП в еднопосочна улица и щета отзад :kuku:

В последно време нещо ти се развихри въображението и на теб :mhihi: :mrgreen: Как те удари отзад в еднопосочна улица и после ти избяга та да го настигаш и отбиваш :mhihi:
Тоя форум пътува към дъното със силно положение както викаше оня мангал от господари на ефира...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 15 Юни 2018, 7:48

Щом е толкова зор да е подробно за да се види, че не аз съм виновен...
Иван Вазов е едно посочена, аз чаках пешеходци преди да завия по 6ти септември (вече се бях изнесъл малко, но все още нямаше място да мине кола направо). Както си чакам една баба и изведнъж цялата кола започва да се тресе, а друго МПС минава до мен и отпрашва към Раковска, там отне предимство и зави на дясно и пак даваше доста газ. Аз не знам нормален човек да дава газ на тия кратери там, освен ако не е на зор.
Тръгнах след него - свирих, светих, изравних се и му свирнах и жестикулирах да си свали прозореца - никаква реакция. Да, в такъв случай го спирам на средата на пътя. На кръстовището на Раковска и цар Освободител има доста полиция, вчера и делегация имаше та беше още повече. Един от Сигма ни каза да се разберем на паркинга при Невски. Аз карайки натам говорих с човек от Кат и направих каквото ми каза - сигнализирала без значение как ще се разберем, така го има записано събитието и мога да имам претенции ако този се покрие (ако исках патрул минимум час трябваше да чакаме заради делегацията и осигуряването на нейното трасе). Сега се започва безкрайно ходене до КАТ за обяснения обаче.

В крайна сметка аз щях да го изчакам патрула ако се наложеше, шефа се намръщи че ще ходи пеша, но го прие. Просто след като тоя прояви желание да се разберем като бели хора от мъжки пол и по-късно да плати щетите (които пак казвам бяха не повече от 100лв), реших че е по-добре да направим така, да си спестя разправиите с немския застраховател и всеки да си замине по живо по здраво.

Пп: в първото мнение е написано, че бронята е задрана, не нацелена фронтално :winky:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 15 Юни 2018, 8:13

Don_Diego написа:Хора, вие сериозно ли?


E, не свикна ли :mhihi: В този форум всички са примерни шофери :mhihi: А си постнал клип, като декстъра а си го отнесъл :mhihi:

Don_Diego написа:Някой, който ви удря колата и си заминава няма да го последвате ли?


Тц :mhihi: Всички сме послушни, звъним на 112, в колите си нямаме патлаци, ножове, бухалки :mhihi:


Don_Diego написа:Ами ако сгази дете и "не разбере"?!?


Като циганите - ще си направят друго :mhihi:

Don_Diego написа:Просто ме уцели и аз да бързам в този момент и се съгласих) защото получава акт ако викаме кат ( пак да кажа, че не са много вариантите при ПТП с кола с чужда регистрация и отказ на другата страна да си признае вината, въпреки ясно видимите щети и по двете коли). И също така го предупредих какво ще последва ако се покрие.


Е, сори ама ти си си за ев@не. Уж го настигаш и засичаш, пък после го пускаш да си ходи поживо поздраво ей така :dummy: Щом си бързал и не си имал намерение да пишете двустранен или да изчакате куките, защо изобщо си игра да го настигаш и засичаш? :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 15 Юни 2018, 8:47

Хипотетично, този не може ли да се обади също на 112, да каже, че си го ударил, докато си маневрирал назад, избягал си и да те натопи теб. Или положението е "Кой превари - той завари" :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 15 Юни 2018, 9:33

"омекнах" като видях, че щетите са малки и ще излезе с полиране. Ако бяха по-големи щях да чакам със сигурност.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от alekangg » 15 Юни 2018, 10:32

Ако той е предложил да плаща е друго, това беше спестено в първия ти пост, а поне за мен е супер съществено.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от hell's angel » 15 Юни 2018, 10:33

madafaka_donkele написа:
Е, сори ама ти си си за ев@не. Уж го настигаш и засичаш, пък после го пускаш да си ходи поживо поздраво ей така :dummy: Щом си бързал и не си имал намерение да пишете двустранен или да изчакате куките, защо изобщо си игра да го настигаш и засичаш? :dunno:


E, кой бЕга от едни бързи 200 кинта :mrgreen: :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 15 Юни 2018, 11:05

Случка от преди малко. Две ленти, по една в посока, с двойна непрекъсната. Движим се в колона с около 15 км/ч. Виждам дупка, срещу мен няма никой, чуквам леко в ляво, за да я избегна, като настъпвам осевата. След малко на светофара моторист културно ми почуква на прозореца и ми обяснява как съм щял да го убия и не съм го пазил.

Как да не ги обича човек? :ok:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от c04 » 15 Юни 2018, 11:55

dextuar написа:Случка от преди малко. Две ленти, по една в посока, с двойна непрекъсната. Движим се в колона с около 15 км/ч. Виждам дупка, срещу мен няма никой, чуквам леко в ляво, за да я избегна, като настъпвам осевата. След малко на светофара моторист културно ми почуква на прозореца и ми обяснява как съм щял да го убия и не съм го пазил.

Как да не ги обича човек? :ok:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да не е карал успоредно с теб?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 15 Юни 2018, 12:23

Vra4anin написа:
dextuar написа:Случка от преди малко. Две ленти, по една в посока, с двойна непрекъсната. Движим се в колона с около 15 км/ч. Виждам дупка, срещу мен няма никой, чуквам леко в ляво, за да я избегна, като настъпвам осевата. След малко на светофара моторист културно ми почуква на прозореца и ми обяснява как съм щял да го убия и не съм го пазил.

Как да не ги обича човек? :ok:


Sent from my iPhone using Tapatalk


Моториста от къде е изникнал? Отпред или зад теб?
Зад мен, предполагам в мъртва точка, защото не го бях видял, но и неочаквах да има някой до мен, беше със скутерче.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Сондьора » 15 Юни 2018, 12:44

E за това трябва гърнето да е стриит илигъл...нема как да не чуеш :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 15 Юни 2018, 12:50

Vra4anin написа:В случая ти си излезнал терориста :mhihi: , като не си го видял в огледалата (или настрани, ако е попадал в мъртва точка). Случва се, важното е, че няма пострадали :yes: Друг път да си знаеш и да имаш едно на ум.
Аз съм виновен, че на ДВОЙНА НЕПРЕКЪСНАТА някой изпреварва колона, навлязъл частично в насрещното и е там, където се предполага според ЗДвП, че не може и не трябва да бъде. Никога няма да я разбера тая форумна логика, дееба...


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 15 Юни 2018, 13:06

Тая тема стана непоносимо глупава :no: :banghead:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook