Улично куче в общи части на блок

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Улично куче в общи части на блок

Мнение от adovet » 11 Апр 2016, 8:52

Белите носорози са в опасност, приютете по един във входа :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 2.11.2013
Местоположение: гр.София, зона Б-5
Кара: A3, Sportback, 1.8 TFSI, 160 bhp;

Re: Улично куче в общи части на блок

Мнение от nqmam_bmw » 11 Апр 2016, 18:29

miroleskov написа:....ами то станало страшно бе....


Страшно беше преди години, сега е .... :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Улично куче в общи части на блок

Мнение от In_Memoriam » 03 Юни 2022, 13:15

In_Memoriam написа:Събираш малко дъски, отделяш си два-три дни (ако искаш да е като мезонета от снимката уплътнен със силикон и фибран за изолация си отделяш седмица :mhihi: ) и правиш като мен:
Изображение

И кучето щастливо, и вие :yes: Само я разполагате някъде около блока, където обикновено обича да се мотае и само ще се научи да я ползва.

След 10 години щастлив живот около блока (вероятно беше на поне 12-3 преди да се насели) не му се размина да попадне на добронамерен човечец, който сипе отрова из кварталите, и за съжаление не са могли да го спасят. Не знам какво да кажа освен, че се надявам някой ден някъде да има място за такива същества, които си получават заслуженото. За толкова време никого не е ухапал, дори децата го дърпаха всякак и гък не издаваше.
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Улично куче в общи части на блок

Мнение от Kroki » 03 Юни 2022, 13:22

:banghead: и на моята вила някой почна да трови уличните животни(дето си седят по къщите и всички ги знаят и децата си играят като в твоя случай) и няколко котки и т.н. Прокълнал съм го девето коляно и понякога като видя такова нещо пускам една мола, живота на тоя човек да е неква агония и да си плаща 200 години в ада за всяко едно такова действие! :idea:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook