Криминална тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Криминална тема

Мнение от E34 » 09 Апр 2021, 8:52

Ае детективи некой случайно да му направи впечатление регистрацията на очиларката ЗАД Г-то и оттам изводите, че тея са биле заедно и че на килеро ич не му е дремело от тоя факт. Тва е некво профи изпълнение отсекъде и от мен едно големо евала! Че го фанат за дедовия.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Апр 2021, 9:11

sub_eleven написа:Според мен също е стреляно от близо, кой ще ти рискува с пистолет от далеч. Плюс това определено е разбрал, че е уцелил, иначе щеше да пусне още една двойка, че и трета.

Пише, че единият от двойката е уцелил.

Мен ме учудва, че 4 часа се е мотал да чака, ами не е имало някой да следи джипа и да сигнализира. Това чакане ако е вярно, подсказва, че може да е бил сам.

Защо те учудва? Следенето може по-лесно да бъде разкрито, дори тоя сам да се усети. А ако го следят освен някой да ги разбере има и телефонен разговор минимум, което пак са следи после, убиеца трябва да хвърли някъде телефона, а те ще проверят по близката клетка всички разговори за последния час кой на кого и защо е звънял. Професионалист вероятно, понеже ако бях аз щеше да ми пука за това, че има малко дете отзад и го травмирам за цял живот и щях да изчакам друг момент.

А за пистолет, че някой би гърмял от разстояние, че и през стъкло, не го мислите сериозно предполагам.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Криминална тема

Мнение от streetz » 09 Апр 2021, 9:25

E34 написа:Ае детективи некой случайно да му направи впечатление регистрацията на очиларката ЗАД Г-то и оттам изводите, че тея са биле заедно и че на килеро ич не му е дремело от тоя факт. Тва е некво профи изпълнение отсекъде и от мен едно големо евала! Че го фанат за дедовия.

:yes: Наистина номерата няма как случайно да са такива, но дали са били охрана тия в е-класата ... нищо не казват разследващите.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.05.2017
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E-klasse, BlueTec, 2017

Re: Криминална тема

Мнение от E.5KOV » 09 Апр 2021, 9:41

Този разстрел е copy/paste с убийството на банкера Е. Кюлев...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Криминална тема

Мнение от drago_pavlov » 09 Апр 2021, 10:51

streetz написа:
E34 написа:Ае детективи некой случайно да му направи впечатление регистрацията на очиларката ЗАД Г-то и оттам изводите, че тея са биле заедно и че на килеро ич не му е дремело от тоя факт. Тва е некво профи изпълнение отсекъде и от мен едно големо евала! Че го фанат за дедовия.

:yes: Наистина номерата няма как случайно да са такива, но дали са били охрана тия в е-класата ... нищо не казват разследващите.

А сигурно ли е, че е карал зад него?
Може да е дошъл след екшъна...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Криминална тема

Мнение от Bogat-Beden » 09 Апр 2021, 13:32

E34 написа:Че го фанат за дедовия.
Като никога, ще бъде първото неразкрито поръчково убийство у нас :mhihi: :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 16.11.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: W164/453

Re: Криминална тема

Мнение от Комбина » 09 Апр 2021, 13:59

Като гледам очиларката е с пореден номер с джипа и по всички снимки и репортажи си седи отзад, тия са били охрана.

Още веднъж се доказва, че ако си вземеш назобани баДки с диагоналки от фитнеса да са ти пилотка избутвайки балъците по пътищата... можеш да разчиташ на тях :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Криминална тема

Мнение от Anthony_J » 09 Апр 2021, 21:16

Jordana написа:Еми не било така поне както пише по вестиците . Стрелял е доста от далеч от под моста .
https://nova.bg/news/view/2021/04/06/32 ... %BA%D0%B8/

Ти нали съзнаваш, че имаш ментални проблеми и не е зле да се погрижиш за тях овреме? Не е както пишат по вестниците, а е както казват по Нова ТВ :mhihi:
Надали има по ерудиран, знаещ и можеш човек от теб във Вселената по АБСОЛЮТНО всяка тема. Сигурен съм, че Джеф Безос, Илон Мъск и всички, на които се подиграваш с такова презрение, са ти служители и подчинени :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криминална тема

Мнение от Jordana » 09 Апр 2021, 21:53

Всеки случай не ми провисва ченето като ги показват по телевизора щото твойто явно провисва до земята . На тебе не съм ти служител и подчинен така че не си чеши клавиатурата излишно . Видя по новините мамуната на маск и реши да избухнеш или какво ? :mhihi:
Професори по неврология от най големите унивреситети наричат неуролинка на маск където маймуна играе игри и прасе изпълнява команди - невронния цирк на маск . Половината невролози в САЩ му се подиграват другата половина чака да снесе поредната дивотия и те да почнат . Пет пъти смени целите на проекта докато накрая се оказа че ще прави импланти за инвалиди при положение че първо обещаваще абсолютно различни неща нечувани и невиждани от никой . Преди два месеца в интервю при joe rogan пак разправяше че ще взривява бомби на марс да стопи леда по полюсите с такъв ентусиазъм че човек почва да се чуди дали има ментални проблеми . Според тебе дали има ментални проблеми маск ?
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Криминална тема

Мнение от Anthony_J » 09 Апр 2021, 22:44

Не знам какви проблеми има, но със сигурност не са финансови. А да му се подиграват разни коминочистачи, експерти по всичко, включително и по поръчкови убийства, е изключително забавно. Сигурен съм, че си оставил почти толкова трупове зад гърба си, колкото и космически кораби си проектирал, но пак са нищо, сравнено с ваксините и лекарствата, които си открил и произвел. Ако беше жив Александър Флеминг, щеше да ти целува краката :mihihi

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криминална тема

Мнение от Jordana » 10 Апр 2021, 8:48

Ти си въобразяваш че счетоводителя маск проектира сателити ракети електромобили мозъчни импланти и т.н ? Боже господи с коя ръка да се прекръстя ... :mhihi: Ти сериозен ли си изобщо или не си от тоя свят ? Единственото което маск е проектирал е дизайна на джипката cybertruck и твърди че се пробвал на модел 3 обаче не му се получило . Това е според неговите твърдения които той самия заявява . Маска просто плаща на специалисти да му проектират и разработят това от което смята че ще изкара пари и това го прави всеки инвеститор и предприемач . Ако някой си въобразява че маск ги измисля тия неща явно има ментални проблеми . :mrgreen:
Ако беше жив Александър Флеминг
Александър Флеминг е направил пробив във науката на база собствените си способности , на това отгоре изпробва откритието върху себе си . Това не може да се твърди за маск дори изобщо няма минимална аналогия с него .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3902
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Криминална тема

Мнение от Kroki » 10 Апр 2021, 9:10

Или и двамата представате веднага или излизате в малка почивка, ок? :idea:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Апр 2021, 19:37

Нещо за инкасото край Перник? Винаги съм знаел, че край и в този град може да стават чудеса, ама вече второ бусче обират.
А това "леко пострадал, но нищо сериозно" :mhihi: за единия от охранителите ме навежда на мисълта, че просто са го бутнали и е седнал на дебелия си задник.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Криминална тема

Мнение от ///M Power » 21 Апр 2021, 20:25

Top Gun Maverick написа:Нещо за инкасото край Перник? Винаги съм знаел, че край и в този град може да стават чудеса, ама вече второ бусче обират.
А това "леко пострадал, но нищо сериозно" :mhihi: за единия от охранителите ме навежда на мисълта, че просто са го бутнали и е седнал на дебелия си задник.


Перник, колко да е Перник, по снимките които видях, мисля беше Макдонадс+Шел на Струма при Студена. Ако е там принцпно бая народ минава, доста дръзко.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 702
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Криминална тема

Мнение от nikola59 » 21 Апр 2021, 23:47

:bowdown: Велико инкасо - отбили се да заредят на бензиностанция. Поне това чух в новините. Пълен смех... :mhihi: Другият път да отбиват я по кебапчийници, я някъде на спа докато возят пари :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: empar, slavi7575, Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook