Криминална тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Криминална тема

Мнение от DaGa » 20 Ное 2022, 21:55

Аз пак да питам - за тия 9 дни без храна не трябва ли видимо да е отслабнало ?

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Криминална тема

Мнение от ///M Power » 20 Ное 2022, 22:43

DaGa написа:Аз пак да питам - за тия 9 дни без храна не трябва ли видимо да е отслабнало ?

Sent from my M2007J17G using Tapatalk


Имаш снимки на детето преди и сега? Не съм видял някъде да пише, че не е отслабнало? А и не знаем дали не е яло все пак нещо, само коментирахме че за 9 дни без храна не се умира.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Криминална тема

Мнение от mangini » 21 Ное 2022, 9:27

Склонен съм да вярвам, че дори за 9 дни, човек може да оцелее в такива условия, въпреки времето. Може да намери подслон, вода, някаква храна, а нали доброволците бяха оставили кроасани на различни места из гората. Обаче нещото, което според мен чупи логиката - намериха детето близо до мястото, където е изчезнал - мисля, че на около 7км. През тия 9 дни огромен брой хора постоянно обхождаха целия район, вероятно в радиус доста повече от 7км. Дори детето да е било постоянно в движение, как така не го засякоха някъде? Говорим не само за голям брой доброволци, а за професионални спасители, полиция, обучени кучета и т.н. :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Криминална тема

Мнение от bum_bum » 21 Ное 2022, 10:22

///M Power написа:
DaGa написа:Аз пак да питам - за тия 9 дни без храна не трябва ли видимо да е отслабнало ?

Sent from my M2007J17G using Tapatalk


Имаш снимки на детето преди и сега? Не съм видял някъде да пише, че не е отслабнало? А и не знаем дали не е яло все пак нещо, само коментирахме че за 9 дни без храна не се умира.


Не е задължително да е отслабнало драстично при 9 дни без храна. Дебел човек за толкова време може да изгуби значително количество тегло.

Такъв, който няма какво толкова да сваля ще изгуби основно вода и гликоген + някое кило мазнини и мускулатура, но не нещо драстично.

Аз при 14 дни без храна изгубих едва 2-3кг. Един 100кг с повечко сланинки може да стигне и до 10-15 в такъв срок.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Криминална тема

Мнение от ///M Power » 21 Ное 2022, 12:10

bum_bum написа:.....


Разбирам те отлично, сестра ми практикува тези работи, и понеже е доста слаба, даже не можеш да разбереш кога го прави. :mhihi:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Криминална тема

Мнение от Kroki » 21 Ное 2022, 14:18

Аз също смятам, че има нещо гнило. А и обявяват награда и на следващия ден го намериха..
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Криминална тема

Мнение от empar » 21 Ное 2022, 14:42

Kroki написа:Аз също смятам, че има нещо гнило. А и обявяват награда и на следващия ден го намериха..


Но пък хората, които го намериха я отказаха публично, което навява обратните мисли.
Жена ми работи с деца с увреждания(немалка част аутисти) и също изрази сериозни съмнения, че дете с подобна диагноза е в състояние да се справи само в подобни условия. Твърде много Беър Грилз мисля, че сме гледали...
Доста противоречива история като цяло.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Криминална тема

Мнение от ID A » 21 Ное 2022, 14:50

Аутистит е, никой не може да каже какво се върти в главата му. Ако е бил изплашен, а той сигурно е бил, като нищо може и да се е криел от тези, които го търсят и да са минавали покрай него десетки пъти. Все пак накрая са го намерили в безпомощно състояние, мокър, измръзнал. По-добре да го викаха за нещо, което обича и би се отзовал. Само по името, едва ли ще се обади.

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Ное 2022, 15:43

Той и Беър Грилс си е измамник точно колкото кечистите, да не и повече.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криминална тема

Мнение от Jordana » 21 Ное 2022, 16:33

И какво пречи да е поискан откупа а бащата да си мълчи ? Още повече че той сам предложи 100 000 ? Кво пречи да му се обадят и да му кажат че го оставят лапето на място където ще бъде намерено и тоя да пригови парите ?
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Криминална тема

Мнение от ID A » 21 Ное 2022, 17:02

Тогава нямаше да го намерят премръзнал и дехидратиран. А и сигурно всичко е под наблюдение. Не биха рискували да се въртят там.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Криминална тема

Мнение от FaceOff » 21 Ное 2022, 21:14

Дехидратиран и измръзнал.. не ял 8 дни и дори кръвната зяхар му е в норма?? Егати медицинското чудо! Пък за капак си свалил и обувките, за да ходи по-лесно, може би? И ако може да се вярва на някои клипчета, бащата пита полицаите дали синът му е бил бос, като са го намерили?? Безкрайно се зарадвах, чедетето е намерено, ама надявам се истината да се разкрие, защото някой трябва да носи отговорност

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Криминална тема

Мнение от seimo » 21 Ное 2022, 21:54

Като чета коментарите във фейса и тук се убеждавам че само конспирации са му в главата на Ганчо. Ама не конкретно за този случай, а въобще за всички несгоди в живота му са виновни някви хора които кроят таен заговор срещу него :mhihi: Детето е аутист. Не търсете логика в действията му. Най-вероятно са минавали близо до него, но се е криел. Също няма да се учудя ако е ял нещо оставено от доброволците на случайни места както казаха че са оставяли кроасани примерно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криминална тема

Мнение от Jordana » 21 Ное 2022, 22:07

Аутизма е такова увреждане на мозъка от което не ставаш по хитър и умен , точно обратното е . Не виждам как дете с такова заболяване ще се крие 9 дена в гората , ще избягва търсачите и следовите кучета така успешно че дори няма да има идея къде се намира . Нали са му оставили кроасани ? Можеше да продължи още месец два , вода има кроасани бол ...Аз не го вярвам това , такива неща са не невероятни а направо феноменални :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криминална тема

Мнение от zAcK » 21 Ное 2022, 22:09

Има ли някъде публикувана карта къде се е изгубило и къде е намерено, да добием представа колко се е отдалечило? :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jorixa, Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook